می توانید به عشقتان برسید

1x1.trans می توانید به عشقتان برسیدیکی از سوالای که مکرراً پرسیده می‌شود این است که “آیا می‌توانید با استفاده از قانون جاذبه یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟” خوشبختانه پاسخ آن مثبت است.
عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید. کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

میل و نا امیدی – باید نا امیدی را کنار بگذارید

بااینکه میل یک انرژی مقدس است و انرژی خلقت محسوب میگردد، ناامیدی دقیقاً عکس آن و انرژی مخرب است. وقتی تمایلات برآورده نشوند، جای آن ناامیدی می‌آید. بااینکه میل و اشتیاق انرژی خوب و پاک است، ناامیدی یک انرژی منفی بسیار قوی است. میل و اشتیاق ارتعاشات جذب کردن را در شما ایجاد می‌کند اما ناامیدی دقیقاً ارتعاشاتی متضاد این یعنی دور کردن را می‌سازد. وقتی عاشق می‌شوید، بذر مقدس میل و اشتیاق در شما کاشته می‌شود. بنا به هر دلیلی اگر این اشتیاق و میل برآورده نشود، ناامیدی وارد می‌شود. پس اولین قدم برای از بین بردن این ناامیدی است. همه ناامیدی‌ها را دور بریزید.

چطور ناامیدی‌ها را از بین ببرید؟

ساده‌ ترین راه برای از میان برداشتن ناامیدی‌ها، فراموش کردن است. خودتان را با نور عشق الهی و معنوی جهان احاطه کنید. یک نور عشق معنوی را تجسم کنید، یک تشعشع از نور عشق خداوندی. خود را تسلیم آن نور کنید. این نور است که شما را خلق کرده است، همه آنچه که دارید را به شما داده و این عشق خیلی ساده دوستتان دارد. این نور بخشنده است، نوری ۱۰۰ درصد پاک است و آنقدر قوی هست تا بتواند واقعیتی زیبا فراتر از تجسمات معمولی شما ایجاد کند. وقتی عاشق می‌شوید این نور خیلی آرام به شما می‌گوید چه بکنید، فقط باید به او گوش دهید. پس همه چیز را فراموش کنید، تسلیم این نور شوید و زندگی جدیدی را شروع کنید. همین امروز خودتان را تسلیم آن نور معنوی کنید و بگذارید آن نور آینده‌ای روشن برایتان بسازد.
وقتی اینکار را کردید، هر وابستگی به نتیجه را از خود دور کنید. حالا قسمت بهتر آن شروع می‌شود.

ساختن یک زندگی زیبای عاشقانه

وقتی هر نوع وابستگی به آن فرد را از خود دور کردید، یک پیام بسیار قوی به جهان فرستاده‌اید که برای شروع یک زندگی زیبای عاشقانه آماده‌اید. اگر قبلاً عشقتان یک‌ طرفه بود، الان وقت آن رسیده که رابطه‌ای دو‌طرفه را تجربه کنید. شما قهرمان  تئاتر ذهن خودتان هستید. فیلم شما در ذهن خودتان است و فیلمتان واقعیت شما را می‌سازد. شما کنترل ۱۰۰ درصد روی تخیلاتتان دارید و از آن برای ساخت واقعیتی به انتخاب خود هوشمندانه استفاده می‌کنید.

حالا تصور کنید که معشوقتان عاشق شماست. قبلاً این شما بودید که عاشق او بودید و حالا تصور کنید که این اوست که عاشق شماست. “معشوقتان عاشق شماست” و می‌بینید که اشتیاق و میلتان برآورده شده است. چه حسی دارید؟ هزار مرتبه با خودتان تکرار کنید، “….. منو دوست داره”. ببیند در ۷-۵ روز آینده چه اتفاقی می‌افتد. تغییر انرژی را در خود مشاهده کنید. ببینید چه حسی دارید. معشوقتان را عاشق خودتان تجسم کنید. احساساتتان را بررسی کنید. در ذهنتان با معشوقتان صحبت کنید. چه حسی دارد؟

اگر این مرحله را به درستی انجام دهید، به خودتان می‌خندید که برای چه اینقدر ناامید بودید. و آنوقت است که دنیا به رویتان لبخند می‌زند. احساس قدرت بیشتری می‌کنید. با خودتان فکر می‌کنید که چرا همه چیز را اینقدر سخت می‌دیده‌اید و چرا قبلاً نمی‌توانسته‌اید فراموش کنید؟

بررسی عشق

این روش‌ها که شما را از احساسات ناامیدانه‌ تان بیرون می‌کشد و باعث می‌شود احساس کنید برنده هستید. این افکار و احساسات مثبت می‌آیند و باعث می‌شوند فکر کنید که آیا آن فرد را بخاطر عشق می‌خواسته‌اید یا فقط به این خاطر که نفستان را ارضا کنید. در بسیاری از موارد، ناامیدی که برمی‌گردد، به دلیل عشق نیست، بلکه به دلیل پیروزی است. حالا در اعماق قلب خود می‌دانید که آیا آن فرد را واقعاً دوست می‌دارید یا نه.

اگر متوجه شدید که عشقتان واقعی است، مرحله زیر خیلی برایتان مهم است:

عشق – قدرت پشت خلقت

درک کنید که عشق قدرتمندترین انرژی در جهان است. با عشق می‌توانید هر چیزی خلق کنید، قلب، روح و فکر هر کسی را به دست آورید. هر روز حدقل ۱۰ دقیقه بنشینید و افکاری عاشقانه به عشقتان بفرستید. با خودتان تصور کنید که با او رابطه‌ای عاشقانه دارید. معشوقتان کاملاً عاشق شماست. چه نوع افکار عاشقانه‌ای برای او می‌فرستید؟

یک گوی صورتی رنگ از انرژی بین دستان خود تجسم کنید که در آن رابطه عاشقانه‌ تان را با آن فرد می‌بینید. این گوی فقط انرژی پاک و مثبت عشق را در خود دارد. افکار، احساسات و نوع رابطه‌ای که با معشوقتان دارید را یادداشت کنید. حالا گوی صورتی رنگ را فراموش کنید. بگذارید به هوا برود. هر وابستگی را رها کنید. و اگر اینکار را به درستی انجام دهید، دیگر هیچ وابستگی برایتان نمی‌ماند زیرا الان جایی هستید که می‌توانید حس رابطه را احساس کنید. اگر تردیدی داشتید با خودتان تکرار کنید، “من تسلیم نور معنویم هستم.” “فقط باید نور معنویم را دوست داشته باشم و از آن سپاسگذار باشم.”

دقت کنید که این هدف فقط و فقط زمانی اتفاق می‌افتد که ارتعاشات احساسات شما بالا باشد. ناامیدی مثل چاهی عمیق است که ارتعاشات آن بسیار پایین است. عشق و حق‌شناسی بالاترین حد ارتعاشات را دارند.
اگر اینکار را درست انجام دهید، احساساتتان در این مرحله باید اینگونه باشند:

۱- ناامیدی صفر. متعجب می‌شوید که آنهمه ناامیدی به کجا رفته است.
۲-شدیداً احساس شادی می‌کنید زیرا رابطه‌ای زیبا و عاشقانه ساخته‌ اید و به روشنی آن را دیده و حس کرده‌اید.
۳- یک رابطه کامل و شاد بین شما و جهان که فقط و فقط شکرگذار آن هستید.

رابطه ایدآل شما خود را نشان خواهد داد. ۶۰،۰۰۰ فکر در روز کارمای (karma) فکر شماست. اگر در ۸۰ درصد از این افکار عشق و حق‌شناسی باشد، رابطه زیبایی که خلق خواهید کرد فرای تصورتان خواهد بود.

مردمان

زیبــا شــو دات کام

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن 

۳۲۵ دیدگاه برای “می توانید به عشقتان برسید”

 1. حسین می‌گه:

  سلام به دوستان.دختری توی کلاسمون بود حدود چهار سال پیش.حدودا ۶ماه میشه پیداش کردم دوباره منتها توی فیسبوک.یک ماهی میشه ک شماره گوشیشو دارم.بعد از کلی پیام توی فیسبوک و اس ام اس هنوز نمیدونم وابستم شده یا نه.این اواخر ک بهش میگم سرکلاسم و پیام نده ناراحت میشه.اگه ی حرفی رو پیله کنه و بهش نگم قهر میکنه و کافیه من بهش بگم کار دارم سریع میگه خدافظ که اولین نفر گفته باشه.ی بار بهش گفتم چرا اینقد پیله میکنی میگفت نمیدونم شاید من حساس شدم.به محض کوچکترین اختلافی باهام قهر میکنه.من خیلی دوسش دارم و همیشه بهش میگم دوست ندارم که تو رو ناراحتت کنم.میگه ناراحت میشم قهرم میکنم.یه بار سر گفتن ی مسأله پیش پا افتاده که بهش نمیخاستم بگم گفتش بای برای همیشه.فرداش دوباره چنتا اس دادم باهام اشتی کرد.این قهر کردنا دیگه برامون تکراری شده.چیکار کنم؟دوستش داشته باشم یا نه؟من خودم احساس میکنم وابستم شده و البته حساس

  [پاسخ]

 2. taranom می‌گه:

  سلام من یکی رو خیلی خیلی دوسش دارم ولی نمیدونم اونم دوسم داره یانه ولی وقتی منو میبینه خیلی نگاه میکنه نمیدونم هدفش چیه میشه بگید چطوری میشه ب دستش بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 3. ندا می‌گه:

  سلام
  من کسی رو دوست داشتم که سه سال از ته دل آرزو و دعا میکردم که پا پیش بذاره. حاضرم قسم بخورم که اونم منو دوست داشت ولی بخاطر خانواده آداب دانی که داشت حتی یه بار هم به زبون نیاورد. اینو گفتم که بدونید متنی که بالا گذاشته من به مدت سه سال به واقعیترین شکل ممکن انجام دادم طوری که احساس میکردم دارم باهاش زندگی میکنم…یک زندگی واقعی…ولی ایشون ازدواج کرد!!! از روزی که ازدواج کرده کلا شر و شورش خوابیده، اینقدر قبلا شوخ وشنگ بود که آدم ازش انرژی میگرفت ولی الان…کلا رو به پسرفته…خوشحال نیستم ولی ناراحتم نیستم…چون خانواده هر چقدر هم مهم باشه ولی وقتی کسی رو میخوای حداقل با هر زوری هست با خانوادت روبروشون کن…شاید نظرشون تغییر کنه… هرچی باشه زندگی توئه و باید کسی که میخوای یک عمر باهاش باشی باید از ته دل بهش علاقه داشته باشی…حداقل لطفی که میتونی در حق خودت کنی لااقل همینه….بهرحال قانون جذب و کنارگذاشتن ناامیدی و همه چیزایی که بالا گفته وقتی خدا نخواد نشدنیه…من داغون شدم ولی خدا رو شکر که هیچوقت خودمو بخاطر پسری که حتی تواناییه اینو نداشت که حداقل خانوادش رو مجبور به ملاقات با فرد مورد علاقش کنه کوچیک نکردم…
  بخاطر این چیزا خودتونو دلخوش نکنید…خوش و سالم و موفق باشید

  [پاسخ]

 4. شقایق می‌گه:

  من اسمم شقایقه بای پسری به اسم شایان دوس شدم پسرخیلی خوبی بودمن۱۸سالمه و اون۲۵٫خلاصه خیلی دوسش داشتم اونم دوسم داش قراره ازدواجم گذاشتیم اون پدرمو میشناخت وهمین منوازش سرد کرد تورابطمونم خیانتی نداشتیم ولی خب اون حرفای سکسی میزدو من خوشم نمیومد اصرارداشت حضوری هموببینیم وبیشترباهم باشیم دقیقا توهمین زمان پسرناظممون ب من پیشنهاد دوستی داد و من بخاطرشایان ردش کردم چنتاهم خواستگارداشتم ک ردشون کردم اصلا حاضرنشدم ببینموش فقط بخاطر اون.زیادقهرمیکردم و اونم میدونس دوس دارم منت کشی کنه همیش میگف هرکارمیکنی بکن ولی من ازت دست نمیکشم تنهامشکل من تحصیلاتش بود فوق دیپلم بود و من ازش خواستم حداقل لیسانس بگیره ولی اون قبول نکرد کلا خودرای و مغرور بود تو اخرین قهرمن الکی پسرناظموبهونه کردموگفتم اونومیخوام و شایان رفت…
  رفتو من نابود شدم نمیدونستم اینقد دوسش دارم ب علی دارم روانی میشم بهش پیام هم ک میدم فحشم میده وضع روحیم خرابه ی ماه دیگه هم کنکور دارم میخوام خودموبکشم اصلا جزاون نمیتونم ب کسی فک کنم کمک کنید من چیکارکنم؟خیلی پشیمونم من آیندموبا ائن میدیدم باپدرومادرمم مشکل پیداکردم میگن تو چته دختر؟خودمم نمیدونم چمه فقط میدونم اونومیخوام شایدم اشتباه باشه شاید رفتنش بهتر بوده ولی نمیتونم فراموشش کنم توروخدا کمکم کنید

  [پاسخ]

 5. امیرf می‌گه:

  سلام، من از کسی خوشم آمده و عاشقش هستم و مادر میخواهد که بر باهاش مستقیم صحبت کنه، چه چوری می شه بزرگتر آدم نظرش طرف رو نسبت به من عاشقش شدم هستم کاملا جلب کند و جواب مثبت اولیه رو بگیرد، حتی در شرایطی که ممکن هست طرف بگوید من فعلا قصد ازدواج ندارم ، با این شرایط چگونه می شه جواب مثبت گرفت.

  [پاسخ]

 6. تنها می‌گه:

  سلام
  آقایون میشه بگین اگه از ی دختر خوشتون بیاد چجوری رفتار میکنین؟!بهش گیر میدین؟!سر ب سرش میزارین؟!
  خواهشا برادرا جواب بدین.

  [پاسخ]

 7. یاسی می‌گه:

  سلام منم حدود ۱سالی میشه شدیدا عاشق یه نفر شدم ولی اون خبر نداره ولی با خودم قرار گذاشتم از طریق قانون جذب کاری کنم اونم عاشق من شه و میدونم میشه خیلی دوسش دارم وقتی بهش فکر میکنم حالم خوب میشه خدایا خودت کمکم کن

  [پاسخ]

 8. مینا می‌گه:

  یک نفر رو دوست دارم نزدیک به ۳سال میشه اما اون منو نمیخواد حتی جوابمم نمیده بهش گفتم دوسش ندارم اما هروقت میبینتم بدجور بهم خیره میشه ک داغون میشم نمیدونم چیکارکنم کمکم کنید

  [پاسخ]

 9. رویا می‌گه:

  سحر جان داری همون بلایی که سر خودت اومده سر یه نفر دیگه میاری خواهش می کنم این زنجیره رو قطع کن

  [پاسخ]

 10. لیلا می‌گه:

  موافقم.

  [پاسخ]

 11. سالومه می‌گه:

  نازلی جان سلام
  به نظر من یه نفرو واسطه کن که باهاش صحبت کنه یا یه چراغ سبز دیگه واسش بفرست سخت نگیر اقایون استاد توجیحن
  همین که احوالتو میپرسه خودش مشخصه تو فکرته
  البته قبلش اطمینان حاصل کن که کسی تو زندگیش نیست که مثل من نشه

  [پاسخ]

  نازلی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۶م, ۱۳۹۴ ۱۷:۳۰:

  مرسی سالومه جون، به خدا اینقدر تو این چند وقته فکر کردم که دیوونه شدم، باید حضوری این دوست مشترکمون رو ببینم و مطمئن شم !

  [پاسخ]

 12. رویا می‌گه:

  عزیزم دوستتو معطل نگه ندار و با احساسش بازی نکن خیلی محترمانه و قاطع باهاش بهم بزن منتها این کارو اروم انجام بده که امادگی داشته باشه مثلا اوایل کمتر باهاش حرف بزن یا پیام بده بعد دیدار کمتر و در نهایت وقتی تحملش واسش راحت شد باهاش بهم بزن اسم کس دیگه ای رو هم نبر
  البته احتمالش هست که برادر دوستت تورو نخاد اما با احساس کسی بازی نکن که دامنتو می گیره.

  [پاسخ]

 13. ابراهیم می‌گه:

  ابراهیم هستم بخدا عشق همش کشکه اگه واقعا همدیگر و میخواین چرا ازدواج نمیکنید

  [پاسخ]

  دختر پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱:

  موافقم شدید ترو خدا روزهای شاد جوونیتون رو با این چیزا تلخ نکنین
  دخترای نازنین مطمعن باشین اگر اقا پسری بخوادتون رسما و جدا پا پیش میزاره اینو با تجربه خدمتتون عرض میکنن پسرا نمیتون به خواست واقعی دلشون نه بگن واسه بهدست اوردنش تمامه تلاششون رو هم انجام میدن .
  خواهشا خودتون رو بازیچه قرار ندین .

  [پاسخ]

 14. ابراهیم می‌گه:

  داداش ولش کن

  [پاسخ]

 15. رویا می‌گه:

  به نظر من این ادم اگه ازت بی دلیل متنفر باشه که دیوونست
  ولی اگه دوستت داره و این حرفارو میزنه روانپریشه
  مواظب باش هوایی نشی
  این ادمای خطرناکو از زندگیت حذف کن هر کسی حقشه تو ارامش زندگی کنه

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML