می توانید به عشقتان برسید

یکی از سوالای که مکرراً پرسیده می‌شود این است که “آیا می‌توانید با استفاده از قانون جاذبه یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟” خوشبختانه پاسخ آن مثبت است.
عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید. کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

میل و نا امیدی – باید نا امیدی را کنار بگذارید

بااینکه میل یک انرژی مقدس است و انرژی خلقت محسوب میگردد، ناامیدی دقیقاً عکس آن و انرژی مخرب است. وقتی تمایلات برآورده نشوند، جای آن ناامیدی می‌آید. بااینکه میل و اشتیاق انرژی خوب و پاک است، ناامیدی یک انرژی منفی بسیار قوی است. میل و اشتیاق ارتعاشات جذب کردن را در شما ایجاد می‌کند اما ناامیدی دقیقاً ارتعاشاتی متضاد این یعنی دور کردن را می‌سازد. وقتی عاشق می‌شوید، بذر مقدس میل و اشتیاق در شما کاشته می‌شود. بنا به هر دلیلی اگر این اشتیاق و میل برآورده نشود، ناامیدی وارد می‌شود. پس اولین قدم برای از بین بردن این ناامیدی است. همه ناامیدی‌ها را دور بریزید.

چطور ناامیدی‌ها را از بین ببرید؟

ساده‌ ترین راه برای از میان برداشتن ناامیدی‌ها، فراموش کردن است. خودتان را با نور عشق الهی و معنوی جهان احاطه کنید. یک نور عشق معنوی را تجسم کنید، یک تشعشع از نور عشق خداوندی. خود را تسلیم آن نور کنید. این نور است که شما را خلق کرده است، همه آنچه که دارید را به شما داده و این عشق خیلی ساده دوستتان دارد. این نور بخشنده است، نوری ۱۰۰ درصد پاک است و آنقدر قوی هست تا بتواند واقعیتی زیبا فراتر از تجسمات معمولی شما ایجاد کند. وقتی عاشق می‌شوید این نور خیلی آرام به شما می‌گوید چه بکنید، فقط باید به او گوش دهید. پس همه چیز را فراموش کنید، تسلیم این نور شوید و زندگی جدیدی را شروع کنید. همین امروز خودتان را تسلیم آن نور معنوی کنید و بگذارید آن نور آینده‌ای روشن برایتان بسازد.
وقتی اینکار را کردید، هر وابستگی به نتیجه را از خود دور کنید. حالا قسمت بهتر آن شروع می‌شود.

ساختن یک زندگی زیبای عاشقانه

وقتی هر نوع وابستگی به آن فرد را از خود دور کردید، یک پیام بسیار قوی به جهان فرستاده‌اید که برای شروع یک زندگی زیبای عاشقانه آماده‌اید. اگر قبلاً عشقتان یک‌ طرفه بود، الان وقت آن رسیده که رابطه‌ای دو‌طرفه را تجربه کنید. شما قهرمان  تئاتر ذهن خودتان هستید. فیلم شما در ذهن خودتان است و فیلمتان واقعیت شما را می‌سازد. شما کنترل ۱۰۰ درصد روی تخیلاتتان دارید و از آن برای ساخت واقعیتی به انتخاب خود هوشمندانه استفاده می‌کنید.

حالا تصور کنید که معشوقتان عاشق شماست. قبلاً این شما بودید که عاشق او بودید و حالا تصور کنید که این اوست که عاشق شماست. “معشوقتان عاشق شماست” و می‌بینید که اشتیاق و میلتان برآورده شده است. چه حسی دارید؟ هزار مرتبه با خودتان تکرار کنید، “….. منو دوست داره”. ببیند در ۷-۵ روز آینده چه اتفاقی می‌افتد. تغییر انرژی را در خود مشاهده کنید. ببینید چه حسی دارید. معشوقتان را عاشق خودتان تجسم کنید. احساساتتان را بررسی کنید. در ذهنتان با معشوقتان صحبت کنید. چه حسی دارد؟

اگر این مرحله را به درستی انجام دهید، به خودتان می‌خندید که برای چه اینقدر ناامید بودید. و آنوقت است که دنیا به رویتان لبخند می‌زند. احساس قدرت بیشتری می‌کنید. با خودتان فکر می‌کنید که چرا همه چیز را اینقدر سخت می‌دیده‌اید و چرا قبلاً نمی‌توانسته‌اید فراموش کنید؟

بررسی عشق

این روش‌ها که شما را از احساسات ناامیدانه‌ تان بیرون می‌کشد و باعث می‌شود احساس کنید برنده هستید. این افکار و احساسات مثبت می‌آیند و باعث می‌شوند فکر کنید که آیا آن فرد را بخاطر عشق می‌خواسته‌اید یا فقط به این خاطر که نفستان را ارضا کنید. در بسیاری از موارد، ناامیدی که برمی‌گردد، به دلیل عشق نیست، بلکه به دلیل پیروزی است. حالا در اعماق قلب خود می‌دانید که آیا آن فرد را واقعاً دوست می‌دارید یا نه.

اگر متوجه شدید که عشقتان واقعی است، مرحله زیر خیلی برایتان مهم است:

عشق – قدرت پشت خلقت

درک کنید که عشق قدرتمندترین انرژی در جهان است. با عشق می‌توانید هر چیزی خلق کنید، قلب، روح و فکر هر کسی را به دست آورید. هر روز حدقل ۱۰ دقیقه بنشینید و افکاری عاشقانه به عشقتان بفرستید. با خودتان تصور کنید که با او رابطه‌ای عاشقانه دارید. معشوقتان کاملاً عاشق شماست. چه نوع افکار عاشقانه‌ای برای او می‌فرستید؟

یک گوی صورتی رنگ از انرژی بین دستان خود تجسم کنید که در آن رابطه عاشقانه‌ تان را با آن فرد می‌بینید. این گوی فقط انرژی پاک و مثبت عشق را در خود دارد. افکار، احساسات و نوع رابطه‌ای که با معشوقتان دارید را یادداشت کنید. حالا گوی صورتی رنگ را فراموش کنید. بگذارید به هوا برود. هر وابستگی را رها کنید. و اگر اینکار را به درستی انجام دهید، دیگر هیچ وابستگی برایتان نمی‌ماند زیرا الان جایی هستید که می‌توانید حس رابطه را احساس کنید. اگر تردیدی داشتید با خودتان تکرار کنید، “من تسلیم نور معنویم هستم.” “فقط باید نور معنویم را دوست داشته باشم و از آن سپاسگذار باشم.”

دقت کنید که این هدف فقط و فقط زمانی اتفاق می‌افتد که ارتعاشات احساسات شما بالا باشد. ناامیدی مثل چاهی عمیق است که ارتعاشات آن بسیار پایین است. عشق و حق‌شناسی بالاترین حد ارتعاشات را دارند.
اگر اینکار را درست انجام دهید، احساساتتان در این مرحله باید اینگونه باشند:

۱- ناامیدی صفر. متعجب می‌شوید که آنهمه ناامیدی به کجا رفته است.
۲-شدیداً احساس شادی می‌کنید زیرا رابطه‌ای زیبا و عاشقانه ساخته‌ اید و به روشنی آن را دیده و حس کرده‌اید.
۳- یک رابطه کامل و شاد بین شما و جهان که فقط و فقط شکرگذار آن هستید.

رابطه ایدآل شما خود را نشان خواهد داد. ۶۰،۰۰۰ فکر در روز کارمای (karma) فکر شماست. اگر در ۸۰ درصد از این افکار عشق و حق‌شناسی باشد، رابطه زیبایی که خلق خواهید کرد فرای تصورتان خواهد بود.

مردمان

زیبــا شــو دات کام

مطالب مرتبط

۴۶۵ دیدگاه‌

 1. یه بهمنی عاشق گفت:

  سلام عزیزم واقعا ممنون به خاطر این مطلب زیبات ، این طرز تفکر واقعا همه چیز رو زیبا میکنه و به من آرامش عمیقی داده که قابل وصف نیست ، صمیمانه سپاسگزارم

  [پاسخ]

 2. محمدامین گفت:

  اگر اون ما رو نشناسه و ندیده باشه چی لطفا جوابم رو همینجا بدین ا

  [پاسخ]

 3. محمد گفت:

  خدا پدر و مادر هفت جد آباد و همه رفتگتانت رو بیامرزه

  [پاسخ]

  سمیرا قاضی پاسخ در تاريخ اکتبر 1st, 2019 20:45:

  سلام دوست عزیز.خوشحالیم از مطالب ارزشمند زیباشو لذت بردید.

  [پاسخ]

 4. مریم گفت:

  سلام پسر دوست مادرم همسایمونه ۱۸ سالشه منم ۱۷ سالمه زود بود برای عاشق شدن چیکار کنم خب هر روز که همو میدیدیم چند ثانیه بهم زل میزدیم ولی چیزی نمیگفتیم هر روز خوابشو میبینم خیلی بهش علاقمند شدم در حالی که نمیدونم عاشقم هست یا نه

  [پاسخ]

 5. محمود گفت:

  عاشقی دردسری بود نمیدانستیم***حاصلش خون جگری بود نمیدانستیم..لعنت به هر چی عشق یه طرفه،نفرین به قلب زبون نفهم،نفرین به چشای بی حیا!چشای بی حیا میبینن قلب بیچاره باید درد بکشه بعدشم همون چشا ببارند ولی درد رو همون قلب باز میکشه،چشا ادا در میارن که هم دردند،البته قلبم بی تقصیرنیست چرا که بچه لجوج و کله شقی هست و به عقل هیچ توجهی نمیکنه!!!

  [پاسخ]

 6. A.t f h گفت:

  خیلی دوسش دارم فراموش کردنش غیر ممکنه ولی اون میگه به پای من نشین بهش گفتم بهتون علاقه مند شدم محل نداد.میگه من فعلا نمیخوام ازدواج کنم چون هنوز به هدفایی که میخوام نرسیدم .زود میبینم بخوام ازدواج کنم.چی بگم بهش؟

  [پاسخ]

 7. حامد گفت:

  سلام
  من عاشق دختری شدم
  ولی هیچ حرفی بهش نگفتم همیشه می رم اونو نگاه میکنم
  اون به پدر و مادرش گفته ولی باهاش دوست نیستم
  می خوام ببینم دخترها چه نظری دارند این موقع ها

  [پاسخ]

 8. زهرا گفت:

  سلام پس میگفتند که با قانون جاذبه نمیشه بک نفر رو جذب کرد حالا شما میگید میشه این جریانش چیه ؟ 😑

  [پاسخ]

 9. فاطی گفت:

  منو اون از از دوتا شهر مختلفیم باهاش رابطه نداشتم ب نظرتون راس میگه ک یکی دیگه رو دوس داره .

  [پاسخ]

 10. فاطی گفت:

  سلام. بچه ها من ی سال پیش با ی پسری تو فضای مجازی دوس شدم خیلی ازم خوشش اومد البته نخاستم دوس بشم ولی اسرار کرد وهی میگفت ک تنهاست خجالتیه و ضعیفه وتا حالا نتونسته دوستی داشته باشه ب منم زنگ زد خجالت میکشید حرف بزنه منم تا حالا باهاش رابطه جنسی نداشتم ولی اون خیلی اسرار داشت منو ببینه بهم پیشنهاد ازدواج داد ولی بعدش عوض شد گفت تو منو تحریک میکنی هر وقت پی ام میدی تحریک میشم هر جا باشم تحریک میشم خخخخخ بعدش ام گفت ب خاطر این مسله نمیتونم باهات باشم وهی اذیتم میکرد طوری ک بارها گفته دارم نامزد میکنم ولی دروغ میگفت هی بلاکم میکرد دیگه زنگ نمیزد ولی هر وقت می اومد میگفت با کسی نیستم خیلی حرسم میده از وقتی فهمید دوسش دارم کلی کنار کشید. طوری ک شب خوب بود صب بلاکم میکرد معلوم نبود واسه چی تا جواب نمیدادم بلاک میکرد قبلا گفته بود ک با دوست خواهرش دوست شده وباهم رابطه دارن قصدش ازدواجه . ولی اون روزی ب من گفت بهت حس دارم ولی برو . هروقت پیام بش میدم جواب میده ی بارام گفت دیگه نبینم بیای تلگزام ول بگردی . خیلی اذیت میکنه بهم گفته ازت متنفرم و یکی دیگه رو دوس دارم ولی هرشب ای دیش عوض میکنه . اگ با یکی دیگه ست چرا ای دیش عوض میکنه . میخام فراموشس کنم ولی نمیتونم . بعضی وقتا محلش نمیزارم خوبه .چیکارکنم

  [پاسخ]

 11. فاطژ گفت:

  سلام

  [پاسخ]

 12. نگین گفت:

  سلام خوب هستین من دوساله یکیو دوس دارم ولی اون اصلا به من اهمیت نمیده چند باره میرم بهس زنگ میزنم و اس میدم ولی اصلاااا عین خیالشم نیست کفر نباشه از خدا بیشتر دوسش دارم واقعا هیچ وقت نمیتونم فراموشش کنم واقعا از ته قلبم دوستش دارم لطفا کمکم کنین چجوری دوباره ب دستش بیارم

  [پاسخ]

 13. نسرین گفت:

  ختم‌یاسین شیخ نخودکی هم خیلی خیلی حاجت میده سرچ کنید طریقشو پیدامیکنید

  [پاسخ]

 14. نگار گفت:

  سلام .من دانشگاه بایه اقایی اشنا شدم قرار شد خرداد سال اینده به خواستگاریم بیاد وایشون یه شهردیگه هستن ولی توی یه شب خواب دیدیم که قسمت هم نیستیم حالا اصرار دارن که خواستگارهارو رد نکنم و از قضا یه خواستگارخوب برام اومده ولی من ایشون دوسدارم وفکراینکه همسرم نباشه دیوونه ام میکنه نمیدونم چیکارکنم

  [پاسخ]

 15. نگار گفت:

  سلام . من بایه اقایی دانشگاه اشناشدم وقرارشد خرداد سال اینده که درسشون تموم شد بیان خواستگاریم و ایشون ازیه شهردیگه هستن دوریم.توی یه شب هردو خواب دیدیم که قسمت هم نیستیم ایشون میگه خواستگارهات قبول کن ازقضا یه خواستگارخوب برام اومده ولی من دلم باهاش نمیدونم چیکارکنم پاس وایسم یا به ازدواج باخواستگارم فکرکنم

  [پاسخ]

 16. ترانه گفت:

  سلام دوستان من عاشق شدم

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =