می توانید به عشقتان برسید

125330068822 Optimized می توانید به عشقتان برسیدیکی از سوالای که مکرراً پرسیده می‌شود این است که “آیا می‌توانید با استفاده از قانون جاذبه یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟” خوشبختانه پاسخ آن مثبت است.
عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید. کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

میل و نا امیدی – باید نا امیدی را کنار بگذارید

بااینکه میل یک انرژی مقدس است و انرژی خلقت محسوب میگردد، ناامیدی دقیقاً عکس آن و انرژی مخرب است. وقتی تمایلات برآورده نشوند، جای آن ناامیدی می‌آید. بااینکه میل و اشتیاق انرژی خوب و پاک است، ناامیدی یک انرژی منفی بسیار قوی است. میل و اشتیاق ارتعاشات جذب کردن را در شما ایجاد می‌کند اما ناامیدی دقیقاً ارتعاشاتی متضاد این یعنی دور کردن را می‌سازد. وقتی عاشق می‌شوید، بذر مقدس میل و اشتیاق در شما کاشته می‌شود. بنا به هر دلیلی اگر این اشتیاق و میل برآورده نشود، ناامیدی وارد می‌شود. پس اولین قدم برای از بین بردن این ناامیدی است. همه ناامیدی‌ها را دور بریزید.

چطور ناامیدی‌ها را از بین ببرید؟

ساده‌ ترین راه برای از میان برداشتن ناامیدی‌ها، فراموش کردن است. خودتان را با نور عشق الهی و معنوی جهان احاطه کنید. یک نور عشق معنوی را تجسم کنید، یک تشعشع از نور عشق خداوندی. خود را تسلیم آن نور کنید. این نور است که شما را خلق کرده است، همه آنچه که دارید را به شما داده و این عشق خیلی ساده دوستتان دارد. این نور بخشنده است، نوری ۱۰۰ درصد پاک است و آنقدر قوی هست تا بتواند واقعیتی زیبا فراتر از تجسمات معمولی شما ایجاد کند. وقتی عاشق می‌شوید این نور خیلی آرام به شما می‌گوید چه بکنید، فقط باید به او گوش دهید. پس همه چیز را فراموش کنید، تسلیم این نور شوید و زندگی جدیدی را شروع کنید. همین امروز خودتان را تسلیم آن نور معنوی کنید و بگذارید آن نور آینده‌ای روشن برایتان بسازد.
وقتی اینکار را کردید، هر وابستگی به نتیجه را از خود دور کنید. حالا قسمت بهتر آن شروع می‌شود.

ساختن یک زندگی زیبای عاشقانه

وقتی هر نوع وابستگی به آن فرد را از خود دور کردید، یک پیام بسیار قوی به جهان فرستاده‌اید که برای شروع یک زندگی زیبای عاشقانه آماده‌اید. اگر قبلاً عشقتان یک‌ طرفه بود، الان وقت آن رسیده که رابطه‌ای دو‌طرفه را تجربه کنید. شما قهرمان  تئاتر ذهن خودتان هستید. فیلم شما در ذهن خودتان است و فیلمتان واقعیت شما را می‌سازد. شما کنترل ۱۰۰ درصد روی تخیلاتتان دارید و از آن برای ساخت واقعیتی به انتخاب خود هوشمندانه استفاده می‌کنید.

حالا تصور کنید که معشوقتان عاشق شماست. قبلاً این شما بودید که عاشق او بودید و حالا تصور کنید که این اوست که عاشق شماست. “معشوقتان عاشق شماست” و می‌بینید که اشتیاق و میلتان برآورده شده است. چه حسی دارید؟ هزار مرتبه با خودتان تکرار کنید، “….. منو دوست داره”. ببیند در ۷-۵ روز آینده چه اتفاقی می‌افتد. تغییر انرژی را در خود مشاهده کنید. ببینید چه حسی دارید. معشوقتان را عاشق خودتان تجسم کنید. احساساتتان را بررسی کنید. در ذهنتان با معشوقتان صحبت کنید. چه حسی دارد؟

اگر این مرحله را به درستی انجام دهید، به خودتان می‌خندید که برای چه اینقدر ناامید بودید. و آنوقت است که دنیا به رویتان لبخند می‌زند. احساس قدرت بیشتری می‌کنید. با خودتان فکر می‌کنید که چرا همه چیز را اینقدر سخت می‌دیده‌اید و چرا قبلاً نمی‌توانسته‌اید فراموش کنید؟

بررسی عشق

این روش‌ها که شما را از احساسات ناامیدانه‌ تان بیرون می‌کشد و باعث می‌شود احساس کنید برنده هستید. این افکار و احساسات مثبت می‌آیند و باعث می‌شوند فکر کنید که آیا آن فرد را بخاطر عشق می‌خواسته‌اید یا فقط به این خاطر که نفستان را ارضا کنید. در بسیاری از موارد، ناامیدی که برمی‌گردد، به دلیل عشق نیست، بلکه به دلیل پیروزی است. حالا در اعماق قلب خود می‌دانید که آیا آن فرد را واقعاً دوست می‌دارید یا نه.

اگر متوجه شدید که عشقتان واقعی است، مرحله زیر خیلی برایتان مهم است:

عشق – قدرت پشت خلقت

درک کنید که عشق قدرتمندترین انرژی در جهان است. با عشق می‌توانید هر چیزی خلق کنید، قلب، روح و فکر هر کسی را به دست آورید. هر روز حدقل ۱۰ دقیقه بنشینید و افکاری عاشقانه به عشقتان بفرستید. با خودتان تصور کنید که با او رابطه‌ای عاشقانه دارید. معشوقتان کاملاً عاشق شماست. چه نوع افکار عاشقانه‌ای برای او می‌فرستید؟

یک گوی صورتی رنگ از انرژی بین دستان خود تجسم کنید که در آن رابطه عاشقانه‌ تان را با آن فرد می‌بینید. این گوی فقط انرژی پاک و مثبت عشق را در خود دارد. افکار، احساسات و نوع رابطه‌ای که با معشوقتان دارید را یادداشت کنید. حالا گوی صورتی رنگ را فراموش کنید. بگذارید به هوا برود. هر وابستگی را رها کنید. و اگر اینکار را به درستی انجام دهید، دیگر هیچ وابستگی برایتان نمی‌ماند زیرا الان جایی هستید که می‌توانید حس رابطه را احساس کنید. اگر تردیدی داشتید با خودتان تکرار کنید، “من تسلیم نور معنویم هستم.” “فقط باید نور معنویم را دوست داشته باشم و از آن سپاسگذار باشم.”

دقت کنید که این هدف فقط و فقط زمانی اتفاق می‌افتد که ارتعاشات احساسات شما بالا باشد. ناامیدی مثل چاهی عمیق است که ارتعاشات آن بسیار پایین است. عشق و حق‌شناسی بالاترین حد ارتعاشات را دارند.
اگر اینکار را درست انجام دهید، احساساتتان در این مرحله باید اینگونه باشند:

۱- ناامیدی صفر. متعجب می‌شوید که آنهمه ناامیدی به کجا رفته است.
۲-شدیداً احساس شادی می‌کنید زیرا رابطه‌ای زیبا و عاشقانه ساخته‌ اید و به روشنی آن را دیده و حس کرده‌اید.
۳- یک رابطه کامل و شاد بین شما و جهان که فقط و فقط شکرگذار آن هستید.

رابطه ایدآل شما خود را نشان خواهد داد. ۶۰،۰۰۰ فکر در روز کارمای (karma) فکر شماست. اگر در ۸۰ درصد از این افکار عشق و حق‌شناسی باشد، رابطه زیبایی که خلق خواهید کرد فرای تصورتان خواهد بود.

مردمان

زیبــا شــو دات کام

شما ممکن است این را هم بپسندید

۴۴۲ پاسخ‌ها

 1. Parnya گفت:

  س تارا جون منم مشکل تورودارم..😢

  [پاسخ]

 2. اتنا گفت:

  سلام من پارسال با یکی اشنا شدم قصد ازدواج بود امد با پدرم صحبت کرد نمیدونم بابام چی بهش گفت که گذاشت رفت کانادا من و اون همدیگرو خیلی دوست داریم واون واقعا یه ادم کامله من چند بار با دلشو شکستم و بهش تهمت زدم اون پسر مهربون و احساسی هست دورورش پر از دخترای رنگارنگه که میخوان مخشو بزنن نمیخوام از دستش بدم خیلی دوسش دارم هیچکی درکم نمیکنه

  [پاسخ]

 3. شقایق گفت:

  سلام من چهارسال با کسی دوست بودم البته دوستی ما برای ازدواج بود بهش گفته بودم من اهل رفاقت و دوستی نیستم قرار شد باهم بیشتر اشنا شیم که از این ماجرا دو سال گذشت هر وقت می گفتم تکلیف معلوم کن می گفت باشه تا فهمیدم داره سعی می کنه با یکی از همکارام رفاقت کنه معلوم شد اون دختر با کس دیگه ای دوسته ولش کرد دوباره پیش من برگشت بماند که چه اتفاقای بدی که نیوفتاد اسم من سر زبون همکارام افتاد آبروم رفت ولی چون دوستش داشتم تحمل کردم از دوستی مون چهار سال می گذشت که از محل کارمون رفت بعد چهار ماه برگشت و گفت تو فقط دوست منی و منم بهش اهمیت ندادم اون موقع تازه برنامه تانگو اومده بود گوشی داد ذستم گفت گوشی تکون بده برام یکی رو پیدا خیلی ناراحت شدم بعد اون روز چند وقت بعد گفت معذرت می خوام یه فرست دیگه بده دادم نمی دونم چرا انقدر دوستش داشتم تا فهمیدم با یه زن مطلقه دوست شده حتی تو خونه اون زندگی می کنه لباسای تنشم به سلیقه همون زن از اون جا رفتم شمارمو عوض کردم بعد دوسال پیدام کرد گفت درست میشه همه چی رو درست می کنه نمی دونم چرا انقدر احمقم قبول کردم بعد چهارماه متوجه شدم داره سعی می کنه با دوست دیگم دوست بشه وقتی دوستم بهم گفت جوابی نداشتم بگم و باعث شد یکی از بهترین دوستام باهام قهر کنه بهش زنگ زدم دعوای شدیدی کردیم وباز بعد چندماه برگشت می دونید خریت و دوست داشتن بی نهایتم منو به اینجا رسونده نمی دونم چی کار کنم اون موقع که دوست بودیم من ۲۴ سالم بود و الان من ۳۰ سالمه یه دختر سرد و بی روح شدم کمکم کنید چی کار کنم

  [پاسخ]

 4. امین گفت:

  سلام
  من چند ساله که عاشق دختر عمومم خیلی دوستش دارم اینقد که شبها با عکسش میخابم .
  خودش نمیفهمید الان یه جورایی می فهمه ولی نظرشو نگفته اگه جوابش نه بود چکار کنم
  اینقد دوستش دارم که اگر جوابش نه بود داغون میشم

  [پاسخ]

 5. مهسا گفت:

  سلام.خوبید دوستان؟لطفا مشکل منو بخونید و بهم کمک کنید.من یه دختر ۱۸ ساله ام که ۹ ماهه با یه آقا پسری که خیلی هم پسر خوبیه دوستم،دیگه الان خیلی باهم صمیمی هستیم،حتی اون به خانوادش گفته که با منه،چون که من هم با خواهرش صحبت کردم هم با دختر خالش هم با زن داداشش،اونا بهم گفتن که مهدی خیلی دوستت داره،مهدی هم با مامان من تلفنی صحبت کردن ولی مامان من خیلی بد باهاش صحبت کرد و داد زد مگر اینکه از رو جنازه من رد بشی من بزارم با دخترم عروسی کنی و از این حرفایی که همه پدر و مادر ها میزنن و چیز عجیبی نیست،من خیلی دوستش دارم اونم همینطور جوری که وقتی بهش زنگ نمیزنم ناراحت میشه و غر میزنه میگه چرا سرد شدی چرا زنگ نمیزنی و از این حرفا!!به نظرتون من به عشقم میرسم؟به نظرتون چیکار کنم؟دارم از عشقش دیووونه و میشم.خدایا.

  [پاسخ]

 6. مهیار گفت:

  سلام اگه میشه یکی راهنماییم کنه من تو کل زندگیم با یه نفر دوست بودم به مدت ۴ سال اونم اصلا اسمش دوستی نبود خونوادهها میدونستن قرار شد بعد دانشگاه باهم ازدواج کنیم ولی به خاطر هیچی واقعا هیچی کات شد الان ازون ۴سال ۳سال میگذره البته ناگفته نماند اونم باکسی نبود تا الانم نبوده و منم همینطور اصلا به کسی دیگه ای فکر یا نگاه میکنم ایشون به ذهنم میادمن یه پسر ۲۷سالم واقعا دیگه خسته شدم اون موقع هم که تازه رابطمون به هم خورد چند بار تماس گرفتم ولی ایشون بدون دلیل میگفتن همه چی تموم شد و واقعا هم بدون دلیل بود الان من چیکار کنم لطفا راهنماییم کنیین

  [پاسخ]

 7. سما گفت:

  سلام دوستان من۱۷سالمه با یه استادمجردمیرم کلاس اولش اصن دوس نداشتم برم کلاس اما با اصراردوستام رفتم کلاس دوستام بهم میگفتن استادخیلی بهم توجه میکنه خیلی نگام میکنه وقتی نگام میکنه از نگام میفهمه درسو نفهمیدم بدون اینکه ازم بپرسه یه بار دیگه توضیح میده تا یاد بگیرم گاهی اوقات سربه سرم میزاره وقتی بحثی میشه طرفه منو میگیره الآن ۴ ماهی هست که‌باهاش میرم کلاس هر هفته میبینمش من الآن عاشقش شدم اما نمیدونم اون واقعا عاشقه منه یا نه؟ لطفا راهنماییم کنین اون خیلی پسره خوبیه همه دوستام آرزوشونه که بهشون نگاه کنه ولی اون فقط توجهش به‌منه کمکم کنین چه کنم؟

  [پاسخ]

  عاشق پاسخ در تاريخ آبان ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۰۳:۴۷:

  بنظرم صبر کن … اما به استادت یه جوری ابراز علاقه کن تو عملت جوری خودتو نشونش بده ک درک بالایی داری و به پر و پاچش نپیچ اگ واقعا عاشقش شدی خودبخود تسلیم خودخواهی میشی و میزاریش کنار … مثلا میری سر کلاس یا یه بار بار اول میبینیش براش شیرینی یا شکلات ببر … بهش خیره نشو در عین حال غرورتو حفظ کن و با این رفتارهایی ک تو عمل نشون بدی دوستش داری از رفتارش میفهمی عاشقته یا نه و اگ همه اینکارارو کردی دیدی صبوره و به شرم و حیات احترام میزاره پس ینر دوست داره اما باید انقد اینکارو بکنی ک اگ دوستداره خودش تسلیم بشه اگ نشد خودتو حقیر نکن قبلی ک اتفاق بدی بیفته بکش کنار بارها برام پیش اومده خیلی زیاد اخریا هم یه استاد مجرد همین چیزهایی ک تو میگی رو با من داشت اما اون خیلی زود خودشو لو داد و رفت چرا وقتی دید من تسلیم خواستش نمیشم رفت و انقدر بهش فشار اومده بود ک من استادم تو چی فک کردی دتبال پسر قرتیایی درحالی ک من خودم پدرم دکتر بود و عقده این چیزا رو نداشتم و توی کارمم دو مورد دیگ رفتن اینا موندنشونم ضرره ببین بعضی اشتباها یه عمر زندگیتو احساستو خراب میکنه قشنگ طرفتو بسنج کسی هم ک عاشفشم از خونمه …. ببین دماغتو بالا ننداز براش اما احساستم نگو من کاملا درکت میکنم عزیزم ببین اون چه چیزایی دوست داره با همونا برو سمتش اما خودتو در اختیارش نزار اگ هم بهت پیشنهاد جایی رو داد ک کسی جز خودت و اون نباشه کاملا جواب رد بده انقدر اینکارارو کن اگ اون دوستداشته باشه درست میاد جلو اگ رفت هرطور شده بکشش تو دلت بخودت بگو بودنش بدتر از نبودنشه بخدا توکل کن و طبق روانشناسی تا بیستویک روزم رابطه جدیدی شروع نکن ک راه مغزت باز باشه اونموقع میفهمی از زندگر چی میخوای منطقو بزار کنار احساست انموقع موفقی هرچیزی متعادلش خوبه خوشبخت باشی گل نازنین خدا…

  [پاسخ]

  اتنا پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۵ ۱۳:۱۵:

  دچار توهم عشق شدید اون صرفا به عنوان یه استاد دوست داره تو درسشو خوب یاد بگیری این جمله یادت باشه
  وقتی عاشق یه نفری باسه خوشکلیش این عشق نیست هوسه
  وقتی عاشق یه نفری باسه پرانرژی بودنش این عشق نیست حس تحسینه
  وقتی عاشق کسی هستی باسه این که همیشه کمکت میکنه این عشق نیست حس تشکره
  ولی وقتی عاشق یه نفری و نمیدونی واسه چی تو عاشقی و این عشق واقعیه

  [پاسخ]

 8. honey گفت:

  سلام من یکی رو دوست دارم که سر یه چیزای مسخره هردومونم از هم فاصله کرفتیم نخواستیم غرورمون بشکنه هیچکدوم کوتاه نیومدیم ولی من میدونم که اون دوسم داره ی چیزی هم ک هس ما خیلی از هم دوریم یعنی اون تو ی شهر دیکه اس،یعنی میشه با مثبت اندیشی یه کاری کنم اون بهم زنک بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 9. javad گفت:

  من عاشق کسی هستم و اون نمیدونم عاشقم هست یا نه فقط بعضی موقع به من خیره میشه ایا عاشقم هست؟

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *