می توانید به عشقتان برسید | زیباشو دات کام

می توانید به عشقتان برسید

1x1.trans می توانید به عشقتان برسیدیکی از سوالای که مکرراً پرسیده می‌شود این است که “آیا می‌توانید با استفاده از قانون جاذبه یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟” خوشبختانه پاسخ آن مثبت است.
عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید. کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

میل و نا امیدی – باید نا امیدی را کنار بگذارید

بااینکه میل یک انرژی مقدس است و انرژی خلقت محسوب میگردد، ناامیدی دقیقاً عکس آن و انرژی مخرب است. وقتی تمایلات برآورده نشوند، جای آن ناامیدی می‌آید. بااینکه میل و اشتیاق انرژی خوب و پاک است، ناامیدی یک انرژی منفی بسیار قوی است. میل و اشتیاق ارتعاشات جذب کردن را در شما ایجاد می‌کند اما ناامیدی دقیقاً ارتعاشاتی متضاد این یعنی دور کردن را می‌سازد. وقتی عاشق می‌شوید، بذر مقدس میل و اشتیاق در شما کاشته می‌شود. بنا به هر دلیلی اگر این اشتیاق و میل برآورده نشود، ناامیدی وارد می‌شود. پس اولین قدم برای از بین بردن این ناامیدی است. همه ناامیدی‌ها را دور بریزید.

چطور ناامیدی‌ها را از بین ببرید؟

ساده‌ ترین راه برای از میان برداشتن ناامیدی‌ها، فراموش کردن است. خودتان را با نور عشق الهی و معنوی جهان احاطه کنید. یک نور عشق معنوی را تجسم کنید، یک تشعشع از نور عشق خداوندی. خود را تسلیم آن نور کنید. این نور است که شما را خلق کرده است، همه آنچه که دارید را به شما داده و این عشق خیلی ساده دوستتان دارد. این نور بخشنده است، نوری ۱۰۰ درصد پاک است و آنقدر قوی هست تا بتواند واقعیتی زیبا فراتر از تجسمات معمولی شما ایجاد کند. وقتی عاشق می‌شوید این نور خیلی آرام به شما می‌گوید چه بکنید، فقط باید به او گوش دهید. پس همه چیز را فراموش کنید، تسلیم این نور شوید و زندگی جدیدی را شروع کنید. همین امروز خودتان را تسلیم آن نور معنوی کنید و بگذارید آن نور آینده‌ای روشن برایتان بسازد.
وقتی اینکار را کردید، هر وابستگی به نتیجه را از خود دور کنید. حالا قسمت بهتر آن شروع می‌شود.

ساختن یک زندگی زیبای عاشقانه

وقتی هر نوع وابستگی به آن فرد را از خود دور کردید، یک پیام بسیار قوی به جهان فرستاده‌اید که برای شروع یک زندگی زیبای عاشقانه آماده‌اید. اگر قبلاً عشقتان یک‌ طرفه بود، الان وقت آن رسیده که رابطه‌ای دو‌طرفه را تجربه کنید. شما قهرمان  تئاتر ذهن خودتان هستید. فیلم شما در ذهن خودتان است و فیلمتان واقعیت شما را می‌سازد. شما کنترل ۱۰۰ درصد روی تخیلاتتان دارید و از آن برای ساخت واقعیتی به انتخاب خود هوشمندانه استفاده می‌کنید.

حالا تصور کنید که معشوقتان عاشق شماست. قبلاً این شما بودید که عاشق او بودید و حالا تصور کنید که این اوست که عاشق شماست. “معشوقتان عاشق شماست” و می‌بینید که اشتیاق و میلتان برآورده شده است. چه حسی دارید؟ هزار مرتبه با خودتان تکرار کنید، “….. منو دوست داره”. ببیند در ۷-۵ روز آینده چه اتفاقی می‌افتد. تغییر انرژی را در خود مشاهده کنید. ببینید چه حسی دارید. معشوقتان را عاشق خودتان تجسم کنید. احساساتتان را بررسی کنید. در ذهنتان با معشوقتان صحبت کنید. چه حسی دارد؟

اگر این مرحله را به درستی انجام دهید، به خودتان می‌خندید که برای چه اینقدر ناامید بودید. و آنوقت است که دنیا به رویتان لبخند می‌زند. احساس قدرت بیشتری می‌کنید. با خودتان فکر می‌کنید که چرا همه چیز را اینقدر سخت می‌دیده‌اید و چرا قبلاً نمی‌توانسته‌اید فراموش کنید؟

بررسی عشق

این روش‌ها که شما را از احساسات ناامیدانه‌ تان بیرون می‌کشد و باعث می‌شود احساس کنید برنده هستید. این افکار و احساسات مثبت می‌آیند و باعث می‌شوند فکر کنید که آیا آن فرد را بخاطر عشق می‌خواسته‌اید یا فقط به این خاطر که نفستان را ارضا کنید. در بسیاری از موارد، ناامیدی که برمی‌گردد، به دلیل عشق نیست، بلکه به دلیل پیروزی است. حالا در اعماق قلب خود می‌دانید که آیا آن فرد را واقعاً دوست می‌دارید یا نه.

اگر متوجه شدید که عشقتان واقعی است، مرحله زیر خیلی برایتان مهم است:

عشق – قدرت پشت خلقت

درک کنید که عشق قدرتمندترین انرژی در جهان است. با عشق می‌توانید هر چیزی خلق کنید، قلب، روح و فکر هر کسی را به دست آورید. هر روز حدقل ۱۰ دقیقه بنشینید و افکاری عاشقانه به عشقتان بفرستید. با خودتان تصور کنید که با او رابطه‌ای عاشقانه دارید. معشوقتان کاملاً عاشق شماست. چه نوع افکار عاشقانه‌ای برای او می‌فرستید؟

یک گوی صورتی رنگ از انرژی بین دستان خود تجسم کنید که در آن رابطه عاشقانه‌ تان را با آن فرد می‌بینید. این گوی فقط انرژی پاک و مثبت عشق را در خود دارد. افکار، احساسات و نوع رابطه‌ای که با معشوقتان دارید را یادداشت کنید. حالا گوی صورتی رنگ را فراموش کنید. بگذارید به هوا برود. هر وابستگی را رها کنید. و اگر اینکار را به درستی انجام دهید، دیگر هیچ وابستگی برایتان نمی‌ماند زیرا الان جایی هستید که می‌توانید حس رابطه را احساس کنید. اگر تردیدی داشتید با خودتان تکرار کنید، “من تسلیم نور معنویم هستم.” “فقط باید نور معنویم را دوست داشته باشم و از آن سپاسگذار باشم.”

دقت کنید که این هدف فقط و فقط زمانی اتفاق می‌افتد که ارتعاشات احساسات شما بالا باشد. ناامیدی مثل چاهی عمیق است که ارتعاشات آن بسیار پایین است. عشق و حق‌شناسی بالاترین حد ارتعاشات را دارند.
اگر اینکار را درست انجام دهید، احساساتتان در این مرحله باید اینگونه باشند:

۱- ناامیدی صفر. متعجب می‌شوید که آنهمه ناامیدی به کجا رفته است.
۲-شدیداً احساس شادی می‌کنید زیرا رابطه‌ای زیبا و عاشقانه ساخته‌ اید و به روشنی آن را دیده و حس کرده‌اید.
۳- یک رابطه کامل و شاد بین شما و جهان که فقط و فقط شکرگذار آن هستید.

رابطه ایدآل شما خود را نشان خواهد داد. ۶۰،۰۰۰ فکر در روز کارمای (karma) فکر شماست. اگر در ۸۰ درصد از این افکار عشق و حق‌شناسی باشد، رابطه زیبایی که خلق خواهید کرد فرای تصورتان خواهد بود.

مردمان

زیبــا شــو دات کام

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن 

۷۷ دیدگاه برای “می توانید به عشقتان برسید”

 1. afsaneh می‌گه:

  من چطوری این نامه ی شانس رو ذریافت کنم …و ۲۰ تا کپی بگیرم؟

  [پاسخ]

 2. سارا می‌گه:

  سلام دوستای خوبم.من ۳سال با یه پسری دوست بودم.رابطه ما به خولستگاری هم رسید ولی بعد از یه مدت زد زیر همه چیز رفت.تقریبا ۲ سال بود که به کس دیگه ای نمیتونستم فکر کنم و هیچ کسی رو قبول نمیکردم.حالا تو احساس میکنم که به کس دیگه ای علاقه مند شدم واقعا دوسش دارم خواهش میکنم برام دعا کنید که ای حسم یک طرفه نباشه

  [پاسخ]

  reza پاسخ در تاريخ اسفند ۳م, ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳:

  سارا جان سلام . شما اگر با کسی دوست شدید اولا زود کاملا صمیمی نشوید. صبر کنید تا روال زندگی بدون هیجانات غیر قابل کنترل و با رعایت ادب و احترام و بدون افراط در حرکات پیش رود . چون مردها از خانم هایی که زود صمیمی می شوند زیاد در موردشان مثبت فکر نمی کنند .و معمولا زود سیر می شوند. شما هم سعی کنید آن عشقتون را در دلشون با احترام زیاد به ایشان تقویت کنید تا شما در نظر ایشان شخص والاتری جلوه کنید که رسیدن به شما ایدال ایشان گردد. موفق و پیروز باشید.

  [پاسخ]

 3. maryam می‌گه:

  slm .man asheghe kasi hastam k ghasde ezdevaj darim . ama mamanam nemizare . hala chi kar konam be nazare shoma?

  [پاسخ]

  reza پاسخ در تاريخ اسفند ۴م, ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸:

  مریم جان سلام. بنظر من عشق باید نقاط مشترکی داشته باشه. کسی که عاشق میشه باید بدونه این شخص آیا باب عشق ایشان هست یا نه. یعنی ظرفیت انسانها متفاوت هست. شما هم اگر با توجه به تمام شرایط عاشق کسی شدید که باب شماست بنظر من مخالفت بی معنی هستش . در غیر این صورت شما نیز باید بیشتر فکر کنید و تصمیم بگیرید . چون عشق کورکورانه هم عواقبش بسیار سنگین خواهد بود . موفق باشیدو پاینده .

  [پاسخ]

 4. mahi می‌گه:

  Be nazare man 3sal modate kami nist besh fek nakon age mikhastet ta alan omade bud khoda komaket kone

  [پاسخ]

 5. nazanin می‌گه:

  salam.man asheghe kasiam ke alan doosam nadare. yani sare ye mozooe bahsemoon shod va azam joda shod.az oon moghe ta alan 3sal mishe. vali man hanoozam doosesh daram. hanoozam bazi vaghta hamo mibinim vali na be onvane bf gf. man mikham k 2bare bargarde pisham va doosam dashte bashe. chikar konam?plz komakam konid :(

  [پاسخ]

  reza پاسخ در تاريخ اسفند ۳م, ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸:

  نازنین جان سلام . اینکه شما قبلا همدیگر را دوست داشتید علتش این بود که ایشون شما را دوست داشت و این قانون طبیعت هستش که مرد باید پیشنهاد بدهد و زن باید تصمیم بگیر باشد یا نباشد ولی حالا که ایشان نمی خواهند اصرار شما بیمعنی هستش. بنابراین تا زمانی که ایشان اصرار ندارند شما باید صبر کنید اگر شما را دوست داشته باشند حتما اقدام می کنند وگرنه بیفایده خواهد بود . موفق باشید.

  [پاسخ]

 6. عاطفه می‌گه:

  من عاشق کسی هستم ولی او هر وقت که میرم باهاش منو ضایع میکنهمنو نمیخاد چه کنم با این قلب

  [پاسخ]

 7. shayan می‌گه:

  عزیزان سلام
  یکی از اشنا ها یه مهمونی گرفته بود.از من و پدر و مادرم دعوت کرده بود.خلاصه تو مهمونی یه دختررو دیدم که همه ازش قبل از مهمونی واسم تعریف میکردن.وقتی اومد اولین بار بود که میدیدمش.واقعا ازش خوشم اومد.اولین باری بود که از یه دختر خوشم اومد.(اخه من تو جمع دوستا به سنگ بودن و بی روح و بی احساس بودن معروفم.شایدم دلیلش این باشه که سمت دخترا نمیرمو همیشه سرم با باشگاه گرمه.اینم بگم ۱۸سالمه تا حالا حتی با ۱دختر هم حرف نزدم)حالا تصویر اون دختره که اسمش هم شیداس از ذهنم پاک نمیشه.واسم خیلی خاصه.باهاش حتی یه کلمه هم حرف نزدم ولی از اونموقع همیشه تو فکرشم.حالا از شما میخوام طریقه ی طرح دوستی ریختنو یاد بگیرم. خوشحال میشم نظراتونو واسم بگین.

  [پاسخ]

  arash پاسخ در تاريخ فروردین ۴م, ۱۳۹۳ ۱۹:۱۶:

  شایان منم دقیقا مسل توهم باین تفاوت که اسم عشق من فرق میکنه

  [پاسخ]

 8. ahlam می‌گه:

  زنان قوی

  دردهای خود را مانند کفشهای پاشنه بلند میپوشند !
  مهــم نیست چقـــــدر اذیت می شوند

  شما فقــــــط زیبایی آنهـا را می توانید
  بینیــد

  [پاسخ]

 9. lili می‌گه:

  سلام من با یه پسری دوستم عاشقشم اما اون خیلی مغروره اصلاً به زبون نمیاره بعضی وقتا میگه دوستم داره اما خیلی کم اصلاً نمیگه تو سرش چی می گذره اگه از دلتنگی بمیره هم نمیگه حالا من باید چکار کنم

  [پاسخ]

 10. لیلا می‌گه:

  خیلی چرته

  [پاسخ]

 11. مهدی می‌گه:

  عاشق دختری شدم که ۶سال است که ادامه دارد که هم اکنون هم ادامه دارد.سن من هم۲۰ سال است مشکل من این است که نمی توانم عشق خود را چطور به او بفهمانم. من الان دانشجو هستم منویک ترم دیگر تمام می کنم. عشق من یک طرفه است می خواستم من راراهنمایی کنی

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مهر ۲۸م, ۱۳۹۲ ۱۳:۲۸:

  سلام آقا مهدی چطور یعنی چی؟باهاشون صحبت نکردید؟
  بخشی از کتاب زندگی بدون حد و مرز :
  در زندگی دو نوع خطر وجود دارد: خطر اقدام کردن و خطر اقدام نکردن. ممکن است از این بترسی که پاسخ “نه” بشنوی، و بنابراین نخواهی و تقاضا نکنی. در این صورت هرگز بدست نخواهی آورد. احتمال آن نیز هست که پاسخ “آری” بشنوی. این احتمال را از دست نده.درهرحال خوشبختی با دست روی دست گذاشتن و در کنج امن خود نشستن بدست نمی آید. باید بیرون بزنی.بدیهی است که بیرون زدن خطرناک است.البته اگر بیرون نزنی در درون نیز این خطر تورا تهدید میکند که هرگز به خواسته خود نرسی.
  گاهی دلت به تو میگوید اقدام کنی، اماذهن مصلحت اندیش تو ، تو را از اقدام و عمل باز میدارد. ممکن است ببازی، ممکن است ببری. اما از یک چیز مطمئن باش این که اگر اقدام کنی نتیجه هرچه که باشد، از اقدام خود افسوس نخواهی خورد. اما اگر اقدام نکنی روزی افسوس خواهی خورد که چرا اقدام نکرده ای….

  [پاسخ]

  دریا پاسخ در تاريخ آبان ۴م, ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹:

  به نظر من احساستو باید بگی یا قبول میکنه یا نه …اما میتونی با انرزی مثبت با استفاده از قانون جذب نظرش رو اوکی کنی.

  [پاسخ]

  مهدی پاسخ در تاريخ آبان ۵م, ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲:

  چه طوری بگم.خجالت میکشم وچون اولین باراین کار روانجام میخوام بدم میترسم

  [پاسخ]

  مینا پاسخ در تاريخ فروردین ۹م, ۱۳۹۳ ۲۲:۳۵:

  آقا مهدی تو رو خدا بهش بگو … منم عاشق یکی شدم هم اسم شماست.
  میدونم که اونم میترسه حرف بزنه . دارم دق میکنم . یه خورده هم باهاش بد رفتار کردم تقصیر خودم بود خیلی به هم نزدیک شده بودیم…خرابش کردم.

  [پاسخ]

 12. آنوشا می‌گه:

  نامه اسرار آمیزی به نام شانس

  سلام
  شاید فکر کنید گفته‌های آن کاملاً غیرعقلانی است ولی چیزی را که می‌بینید نمی‌توان انکار کرد!! شاید نتیجه آن، فقط و فقط حاصل انرژی مثبت میلیونها آدمی باشه که انرژیشون رو بدرقه این نامه کرده‌اند…
  این نامه از روی شانش برای خوش شانسی شما فرستاده شده است. نسخه اصلی علیرغم اینکه مدعی می‌شوند در کشور انگلستان می‌باشد در ونزوئلا نزد یک دختر دانشجو که نامش ماریاست می‌باشد و ارسال کننده اصلی آن هم ماریا می‌باشد و این نامه توسط یکی از مهندسین ایرانی که در یکی از پروژه‌های شرکت های ایرانی که در آنجا مشغول به کار بود به صورت اتفاقی در یک ایمیل کاری از دوست و همکار ونزوئلائیش دریافت شد و او نیز به همه دوستان خود که تعداد زیادی از آنها نیز در ایران بودند ارسال کرد و دوست به دوست به دست شما رسیده است.
  این نامه تا کنون طبق اخبار رسمی مایکروسافت، از ۱۵ ماه گذشته تا کنون ۴۹ بار در دنیا به ۹ زبان چرخیده است. و افرادی که نامشان در این نامه هستند همه دارای هویت واقعی می‌باشند.
  شانس برای شما فرستاده شده است. شاید در دور بعد، نام شما هم به عنوان یکی از این افراد در این نامه قید شود. ظرف مدت کمتر از سه روز پس از دریافت این نامه اخبار خوشی را دریافت خواهید نمود.
  این شوخی نیست. با ارسال آن شما خوش شانسی خواهید آورد. پول نفرستید، کپی‌ها را برای اشخاص بفرستید که فکر می‌کنید به شانس احتیاج دارند. این نامه را نگه ندارید. این نامه باید ظرف مدت ۹۶ ساعت ازدست شما خارج شود. یک وکیل بلژیکی می گوید: نود و دو هزار یور بابت حق‌الوکاله‌ام دریافت نمودم ولی احساس می‌کنم چون این زنجیر را شکستم آن را از دست دادم.
  در همین حال در اسکاتلند یوهان کی می‌گوید: به دلیل اینکه این نامه را به جریان انداختم ۳ روز بعد توانستم در بزرگترین قرعه‌کشی، هدیه بیمه عمر خود را قبل از موعد به ارزش یک میلیون دلار دریافت کنم.
  در ایران شخصی به نام شیما حیدری می‌گوید: زمانی که این نامه به دستم رسید ابتدا زیاد توجهی نکردم. آن روزها من کمی نگران، کم حوصله و وضعیت مالی زیاد مناسبی هم نداشتم و زمانی که این نامه به دستم رسید، حدوداً اوایل ماه آگوست سال ۲۰۰۹ میلادی بود که بعد از مدتها ایمیلم را باز کردم؛ اول زیاد توجهی نکردم اما بعد که این نامه را خواندم برایم جالب بود. حتی تا اینقدر جالب بود که بار انرژی مثبت خاصی برایم داشت. من آن را برای کلیه دوستانم ارسال کردم و دو روز بعد از آن فکر بکر و نویی به سرم زد و اولین کاری که کردم رفتم یک DOMAIN به نام ثبت کردم. همین ایده و فکر که بعد از دریافت این نامه به ذهنم رسید، منتج به رونق خارق‌العاده به فعالیت‌های اقتصادی من شد که الان ارزش میلیونی بالایی دارد و حتی توانستم به خیلی از دوستانم نیز در این رابطه کمک شغلی و مالی کنم و من رو خیلی مشهور و ثروتمند کرد.
  در این مورد خیلی افراد به این نسخه اعتقاد دارند و برایشان شانس آورده.
  تینو یک نقاش معروف محلی هلندی می‌گوید: من و شاگردانم آرزو می‌کنیم یکبار دیگر این نامه به دست ما بصورت اتفاقی برسد. چون یکبار که رسید این کار شانس بالایی برای ما داشت و توانستیم از این راه با خیلی از آدمها در مورد کارمان دوست بشویم.
  این اتفاق برای شما هم خواهد افتاد به شرط آنکه شما هم به نوبه خود آن را برای دیگران، حداقل برای همه دوستانتان ارسال نمایید.
  حتما ۲۰ کپی بفرستید و ببینید که ظرف مدت ۴ روز چه اتفاقی می‌افتد. این زنجیره از ونزوئلا شروع شد و این نامه از مارایا پیگیری و به ژوهان مرد خیری در آمریکای شمالی نوشته است. او دانشجوی مهندسی مکانیک است و شاغل. از آنجا که این کپی باید در سراسر جهان بگردد شما باید ۲۰ کپی تهیه نموده و برای دوستان و همکارانتان بفرستید پس از چند روز شما یک سورپریز دریافت خواهید نمود. این یک حقیقت است حتی اگر شما یک شخص خرافاتی نباشید. حداقل به این باور داشته باشید که در آن نامها و هویتهایی وجود دارد که قابل استناد و دسترسی بوده و می‌توان با آنها مکاتبه نمود که این موضوع را تصدیق کنند.
  پال سینگ کارمند اداری یک بانک در نپال این ایمیل رادریافت نموده ولی فراموش کرد که این نامه را باید ظرف مدت ۹۶ ساعت ارسال کند. او شغلش را از دست داد؛ کمی بعد نامه را پیدا کرد و ۲۰۰ کپی ایمیل ارسال نمود و ظرف مدت چند روز شغل بهتری بدست آورد.
  بخوانید و فقط پاک نکنید.

  اگر باور کنید چیزی از دست نمی دهید.
  انتخاب با شماست!!!
  کافیست ایمان داشته باشید!
  ” متن نامه ”
  به نام صاحب شانس (همکار گرامی)
  “دوست من، با نگاه به این نامه شما ابتدا به یاد خالق عشق باشید و این نامه را زمانی که دریافت می‌کنید به آنچه دوست دارید دست پیدا خواهید کرد. فکر کنید و کسی را که دوست دارید و میدانید گرفتار است با قلبتان برایش دعا کنید تا مشکلات او از طرف خداوند به واسطه شما حل گردد و بعد یک اتفاقی که انتظارش را می‌کشید و حتی تصورش را نمی‌کنید برایتان اتفاق خواهد افتاد.
  با دعا برای آن دوست، برکت بیشتر برای شما خواهد رسید!
  این یک راز است… راز بقاء انرژی… رازی که در فیزیک و متافیزیک به قانون بقاء انرژی شهرت یافته است….”

  [پاسخ]

 13. محمد مسیحا می‌گه:

  (به نام آنکه عشق و پس از آن نفرت را آفرید)
  سلام ب همه کسانی ک ب اینجا مراجعه کردن
  در واقع عشق یه پرسه ی زمانیه ک فرد در این مدت دلشرو پیدا میکنه و میفهمه با آدم آهنی یه تفاوتایی داره حالا چه از نظر قلبی چه عقلی وقتی یه آدم عاشق یکی میشه یعنی داره تکامل پیدا میکنه
  هرکی سوال داشت بپرسه من به خیلی از دوستام مشاوره میدم

  فعلا …

  [پاسخ]

 14. sheyda می‌گه:

  ما زن ها گذشت رو خوب بلدیم !گذشت از بدیها ؛
  تهمت ها ،اشتباهات !گذشت از اخمها ؛
  دادها ،زیر آبی رفتن ها !
  گذشت از خیانت و خیانت و خیانت !ا
  ما ….این ظاهر ماست ؛
  وقتی دیدین گذشتیم حتی از خیانت ،
  بدونید از شما گذشتیم !
  ساکت و آروم ….
  ما زنهای وفادار همونطور که محکم می مانیم !
  محکم هم میرویم…

  [پاسخ]

 15. sheyda می‌گه:

  اصلن مرد باید مرد باشد قوی ، پر جرأت , فریادش تو را که هیچ دنیایت را بتکاند ,حرفش حرف باشد نه این که بگوید دوستت دارد ها , نه . همین که دلت قرص باشد به وجودش , همین که پشتت گرم باشد به محبتش یعنی تو را میخواهد , همین مردها هستند که دنیایت را صورتی که هیچ آسمانی میکنن …اگه همچین مردی رو دیدید تنهاش نذارید

  [پاسخ]

  e پاسخ در تاريخ تیر ۲۹م, ۱۳۹۲ ۱۷:۳۸:

  من موافقم .حرفت درسته

  [پاسخ]

  sheyda پاسخ در تاريخ تیر ۲۹م, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۰:

  قربونت

  [پاسخ]

  goli پاسخ در تاريخ تیر ۲۹م, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۵:

  الی جون وشیدا جون منتظرتون هستم
  شب
  انجمن
  تالار گفتگو

  [پاسخ]

  sheyda پاسخ در تاريخ مرداد ۳م, ۱۳۹۲ ۲۳:۵۱:

  سلام گلی جون من چندروز اینترنتم قطع بود خانمی ببخشیدبخدا

  [پاسخ]

  e پاسخ در تاريخ مرداد ۵م, ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵:

  گلی جون من چند روز بود که سایت زیبا شو اصلا واسم باز نمیشد .فدات گلی جون مرسی

  [پاسخ]

  e پاسخ در تاريخ مرداد ۵م, ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲:

  بچه ها رفتم تالار گفتگو پیداتون کردم خیلی خوشحال شدم دوستتون دارم .اما نشد من نظرمو ارسال کنم:-(:-(

  [پاسخ]

  محمد مسیحا پاسخ در تاريخ شهریور ۳م, ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲:

  فقط ی مشکل چجوری تشخیس میدی فرد همچین مردی هستش؟

  [پاسخ]

 16. مونا می‌گه:

  سلام مرسی دوستان که امید میدین

  [پاسخ]

 17. sheyda می‌گه:

  دخترااگه واقعا کسی آدم رو ازته دل بخواد بی دلیل ولش نمیکنه رهاش نمیکنه با یه دنیا علامت سوال تنهاش نمیذاره حتی بی محلشم نمیکنه توانتخابتون دقت کنید زود دل نبندین هرکسی ارزش نداره پاتوقلبتون بذاره هرکسی ارزش اشک ریختن غصه خودن شمارو نداره بخداااااا

  [پاسخ]

  مانا پاسخ در تاريخ تیر ۲۶م, ۱۳۹۲ ۰۰:۲۵:

  موافقم

  [پاسخ]

  reza پاسخ در تاريخ تیر ۲۹م, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۸:

  چشمانش در دستانم راه می رفتند
  گیسوان سیاهش قلمی در چشمانم بودند
  هر لحظه بر پیشانیش اسم مرا می نوشت
  حتی انگشتانش خاطرات زندگی مرا می تافتند
  گاهی سرد
  گاهی اتشفشان خنده هایش
  کاش ترنم تو را بر سیمای فردایم همیشه با ساز آرام لبهایت می نواختم
  و
  کاش اشکی از ریزش دوباره اش به دنبال قدمهایت مست می گردید
  و
  کاش خاطره اتت به اندازه عبور لرزه های قلبم در فاصله محو می شدند
  باید آموخت
  باید آموخت
  باری دیگر آهنگ آشنایی را نواخت
  هیچ ترنمی آواز آشنای قلب نمی شود
  جز نقاشی تافته گیسوانت در تابلو زیبای شروع چشمانم
  تقدیم به عاشقان

  [پاسخ]

 18. sheyda می‌گه:

  خاطرات نه سردارندنه ته!بی هوامی آیندتا خفه ات کنند،می رسندگاهی وسط یک فکر،گاهی وسط خیابان،حتی وسط یک صحبت… سردت میکنند،رگ خوابت را بلدند!زمینت میزنند… خاطرات تمام نمیشوند تمامت میکنند.((تقدیم به همه شما عاشقا))

  [پاسخ]

 19. اسدالله قصاب می‌گه:

  مردحسابی دختر مردم را پله کردی اطلاعات میخوای برو کاراگاه خصوصی استخدام کن

  [پاسخ]

 20. مونا می‌گه:

  سلام بچه ها عشق من از دستم رفت بدون اینکه حتی کلمه ای توضیح بده
  دلم خیلی شکست
  خیلی بهش علاقه داشتم حالا با این علاقه بی سرانجام چه کنم
  همه امید من اون بود

  [پاسخ]

  sheyda پاسخ در تاريخ تیر ۲۵م, ۱۳۹۲ ۲۲:۳۶:

  عزیزم غصه نخورهیچ عشقی موندنی نیست فقط خاطراتن که میمونن واین توروقوی ترمیکنه که هرکسی لیاقت عشق تورونداره

  [پاسخ]

  سپیده پاسخ در تاريخ تیر ۲۶م, ۱۳۹۲ ۰۰:۵۵:

  عزیزم هرکسی لیاقت تو رو نداره بدان که اگر الان رفته تو خوشبختی زندگی همین چند روزه قدرشو بدان شاد شاد باشی

  [پاسخ]

 21. افسانه می‌گه:

  salam man nazdike7 8 mahi has ba ye pesari rabete daram to rabete bahash kheili badi kardam alan onam kheili hasas shode vali mikham hame chio jobran konam besham hamoni ke on mikhad be nazareton mitonam?????????man aslan nemikham az dastesh bedam kheili behesh vabasteam o dosesh daram mikham ashegham beshe

  [پاسخ]

  shabnam پاسخ در تاريخ تیر ۸م, ۱۳۹۲ ۱۹:۵۶:

  سلام
  مثلا چیکارا کردی باهاش؟؟ راه جبران همیشه هست گلم..

  [پاسخ]

 22. بهار می‌گه:

  سلام…
  من عاشق یه پسری شدم که قبلا خیلی بهش بی محلی میکردم…اما اون همیشه دنبالم بود…یا شاید عاشقم بود…از وقتی که فهمیده دیوونه وار دوسش دارم…بهم کم محلی میکنه…هر وقت بهش میگم اگه حوصلمو نداری میرم اون چیزی نمیگه ولی نشون میده که خواستار این رابطست…شاید بخاطر تنهاییشه…
  من باهاش قطع رابطه کردم ولی هنوزم میخوامش…من واقعا نمیتونم اونو از دل و فکرم بیرون کنم و میخوم برگرده…دیگه با بی محلی سمتم نمیاد چون دیگه دنبال یه رابطه جدیده..ولی من به هر قیمتی شده اونو میخوام…

  [پاسخ]

  goli پاسخ در تاريخ تیر ۵م, ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹:

  همه مردا همینطورن
  دوس دارن توعشق ماجراجویی کنن براش بجنگن سخت بدست بیارن
  تقریبا هیچ مردی از خانومی که راحت خودشو بدستش میده وبهش میچسبونه خوشش نمیادو عاشق نمیشه فقط میشه سوژه برا سواستفاده جنسی

  [پاسخ]

 23. مونا می‌گه:

  سلام منم عاشق یکی هسم ولی اون اصن تو این فکرا نیس باهم دوستیم ولی یه طرفس هرچیم میگم با این دوستیی که خودت پیشنهاد دادی مشکل داری میگه نه .
  من دارم دیوونه میشم دوستام همه معتقدا این آدم خیلی منو دوس داره ولی نمیدونم چرا فاصله میگیره.
  نمیدونم چکارکنم هردم میگم بذا فراموشش کنم ولی دلم و فکرم نمیذاره چکار کنم از دستش ندم و دیگه فاصله نگیره.

  [پاسخ]

  sahar پاسخ در تاريخ تیر ۴م, ۱۳۹۲ ۱۹:۵۷:

  سلام مبینا جون .اگه ازت فاصله میگیره شاید دات رفته جای دیگه و داره بهت وانمود میکنه که داره ازت سیر میشه و میخواد تمومش کنه . ۱ راه وجئ داره که بفهمی میخوادت : اینکه یه مدتی تو هم اطش فاصله بگیری .. اگه اومد طرفت ماله خودته اگه نه کهد بهتره قیدش و بزنی چون بیشتر شکست میخوری در ادامه

  [پاسخ]

 24. میلاد می‌گه:

  بهاره ی عزیز واقعا متاسفم
  من به اطلاعات بیشتری نیاز دارم
  بگو که میدنی خونشون کجاست؟

  [پاسخ]

 25. mahla می‌گه:

  سلام – یه مدت کم محلیش کن به نتیجه میرسی – من امتحان کردم . پسرا از دخترایی که کم محلیشون میکنن و زیاد تحویلشون نمیگیرن خوششون میاد همین طور عکسش برا ما دخترا هم همینه …

  [پاسخ]

 26. zohre می‌گه:

  b khoda tamame eshgho asheghia 2rooooooooooooooooooghe

  [پاسخ]

  میلاد پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۹۲ ۱۶:۱۷:

  اشتباه میکنی بخدا
  اگه عاشق نشدی یعنی ضعف داری

  [پاسخ]

  roz پاسخ در تاريخ مرداد ۴م, ۱۳۹۲ ۲۱:۵۳:

  عزیزم تو خیلی اشتباه میکنی .درسته بعضیا هستن که عاشق نیستن و بعد چن ماهی رابطشون به هم میخوره ولی بعضیا هم هستن مثل کوه پشتتن و پابه پات میان تو هیچ شرایطیم ولت نمیکنن تو هم اگه تو عشق شکشت خوردی بازم خودتو ناامید نکن گلم.با این فکرا فقط خودت ضربه میبینی.

  [پاسخ]

 27. فاطمه می‌گه:

  من یک سال یه پسره ر ومیشناسم ازهمون دیدن اول مهزش ب دلم نشست وعاشقش شدم ب مرورزمان امااون فقط ازمن دوری میکردخیلی زجرکشیدم اماراضی نشدالانم هیچ امیدی ندارم احساس میکنم خاست خدانیست دارم عذاب میکشم………..خیلی دوستش دارم….حاضرم هرکاری کنم مال من بشه اماهیچ راهی نمیست……راهنماییم کنید

  [پاسخ]

  arezoo پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۲ ۱۸:۵۸:

  سلام عزیزم
  بهتره ازش دوری کنی تو هم . بهش توجه نکنه یه مدت … ببین هیچ تغییری میکنه رفتارش .. و برای اینکه بتونی تحمل کنی دوریش و خودت و سرگرم کارای دیگه کن .و با دوستای دیگت برو بیرون .. تنها نباش ه تو فکرش بری … این راه نتیجه میده اگه بخوادت میاد طرفت و ازت خبر میگیره …

  [پاسخ]

 28. بهار می‌گه:

  سلام میلاد
  نمیدونم ازکجا شروع کنم ،خیلی مختصر اینکه من عاشق پسری شدم که ۲ سال عاشقانه با من بود و میگفت میخواد باهم ازدواج کنیم نمیدونم چی درست بود وچی غلط نمیدونم چیو بهم راست گفت وچی دروغ بود
  اون قبل از من عاشق دختری بود که قرار بود با هم ازدواج کنن اما یه روز دختره بهش گفته داره با شخص دیگه ای ازدواج میکنه و برای همیشه ترکش کرده
  بعد از ۲ سال بدون هیچ حرفی ترکم کرد و گفت دیگه باهاش تماس نگیرم خیلی تلاش کردم ببینمش وباهاش حرف بزنم و دلیل کارشو بپرسم اما نشد
  نمیتونم باور کنم کسی که میگفت نمیتونه ناراحتی منو ببینه(اگرناراحت بودم یا مریض مثل دیوونه ها میشد) حالا اشکمو در آورده،کسی که میگفت بعد از مادرم تو تنها مونثی هستی که دوست دارم
  حالا ۶ ماهه از همدیگه بی خبریم
  هنوزم عاشقشم ودوسش دارم همش ازخدا میخوام فراموشش کنم اما نمیشه
  تمام این روزها گریه کردم که چرا بهم زنگ نزد یعنی نمیتونست حتی یه زنگ کوچیک یا پیامک بزنه
  همه بهم میگن اون بهت دروغ گفته بازیت داده
  نمیدونم اما هنوزم بااینکه ازم فاصله گرفته دوسش دارم دلم براش تنگ شده
  نمیدونم با دلم چه کنم هنوزم دوسش دارم
  یعنی اون برمیگرده پیش من نمیدونم یعنی اگه من بهش فکرکنم عشقم برمیگرده؟
  یعنی تمام حرفهاش دروغ بوده؟
  فقط بخاطر اینکه تنها بود بازیم داده؟
  چرا احساس خالصانه منو به بازی گرفت؟
  میلاد جواب سوالهای منو بده تویه پسری حتما میفهمی اون چه کرده بامن
  لطفا ازطریق ایمیلم بهم جواب بده
  دیگه ازهمه ناامید شدم

  [پاسخ]

 29. مهدی می‌گه:

  باباشماکه همتون عاشقین ماچی؟

  [پاسخ]

  میلاد پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۰م, ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶:

  to cet sode

  [پاسخ]

 30. میلاد می‌گه:

  این کار اعتماد به نفست رو بالا می بره elaheجون یه مثال برات میارم تو توی زندگیت برات مشکلی پیش میاد میری پیش شیخی آخوندی یا افرادی دیگر میگی برات دعایی چیزی بنویسه خود به خود مشکل بعد مدتی حل میشه یعنی خدا حلش میکنه ولی چون تو به اون ایمان داشتی فک می کنی دعای اون حلش کرده
  حالا اگه طرف رو با دل دوست داری جدی نگیر چون کار دل دوست داشتنه ولی اگه با اقل دوستش داری دنباش برو اینا تجربه های خودم بود اگه راهنمایی بیشتری خواستی با من تماس بگیر۰۹۳۷۳۰۸۹۷۵۱

  [پاسخ]

  سهیلا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۶م, ۱۳۹۲ ۱۹:۰۴:

  سلام میلاد
  نمیدونم ازکجا شروع کنم من عاشق مردی شدم که نمیدونم چی درست بود وچی غلط نمیدونم چیو بهم راست گفت وچی دروغ بود
  هنوزم عاشقشم ودوسش دارم همش ازخدا میخام فراموشش کنم
  میدونی من دانشجوهستم وتوی اتوبوس با هم آشنا شدیم
  میگفت مجرده وقبلا عاشق کسی بوده دردوران نامزدی میرن خارج
  دختره اهدافش عوض میشه با اینکه خیلی دوسش داشته حاضر
  به برگشتن نمیشه وپسره برمیگرده وطلاق غیابی میگیره
  درست بعدازسه ماهیکه ما باهم آشنا شده بودیم گفت بعداز۶ماهیکه
  برگشته ایران بهم ایمیل داده البته یکسال و۶ماه ازجداشدنشون میگذشت واون بعد یکسال امده بود ایران وحالا بعد ۶ماه با اون تماس گرفته بود
  حتی رفته بود پیش مادرشوهرش والتماس کرده بودکه شماره تلفنشو بهش بده ومیخاد که ببینتش
  همه چیو برام تعریق میکرد با اینکه عذاب میکشیدم اما خودم چون رشته ام روانشناسیه راهنماییش میکردم واونم میگفت خیلی حرفهات به دردم میخوره
  خودش میگفت جواب تلفنها واسهاشو نمیدم
  یباربا مادرش امد اصفهان همدیگرودیدم
  میگفت رابطه خیلی خوبی با مادرم وخواهرم داره ودوست جون جونی
  هستند
  بارها بهش گفتم کسیکه یبار تنهات گذاش وحاضر نشد ازخواسته هاش بگذره ارزش زندگی نداره
  اون دختر دیگه به دردت نمیخوره
  بعدازسه ماه که گذشت قبل عید دختره زنگ زده بوده که غلط کردم والتماس وگریه که بیا دوباره ازنو شروع کنیم
  چند جلسه ای رفته بوده وصحبت کرده وگفت کلی سنگ جلوی پاش انداختم اما اون همه را قبول کرد ومیگفت دوسم داره
  بهش گفتم وقتی بوسیدیش بهش حسی داشتی
  گفت نه دیگه عاشقش نیستم اگه بودم که با تو نبودم
  حتی تمام روزهای تعطیل قبل وبعد عید گفت باهام تماس نگیر
  فقط ایمیل بده چون خانوادم گوشیمو میبینن
  ۳۲سالشه نمیدونم
  تمام روزهای عید گریه کردم که چرا بهم زنگ نزد
  یعنی نمیتونست حتی یه زنگی کوچیک بزنه
  همه بهم میگن اون بهت دروغ گفته
  بازیت داده
  نمیدونم اما هنوزم بااینکه ازش خداحافظی کردم دوسش دارم
  دلم براش تنگ شده
  میگفت مجبورم باهاش ازدواج کنم ازطرف خانوادم تحت فشارم
  باهاش خاطراتی دارم که نمیتونم فراموشش کنم
  میگفت بیا ادامه بدیم دوستیمون رو
  اما وقتی فهمیدم دیگه با خانمش رابطه شروع کرده دیگه
  برای همیشه ازش خداحافظی کردم حتی دگیه بهش اجازه ندادم
  ایمیل بده کلا اززندگیم بیرونش کردم
  اما با دلم چه کنم هنوزم دوسش دارم
  یعنی اون برمیگرده پیش من
  یعنی با اون دختر زندگیش خوبه
  نمیدونم یعنی اگه من بهش فکرکنم عشقم برمیگرده؟
  یعنی تمام حرفهاش دروغ بوده؟
  فقط بخاطر اینکه ازخونه دوربود وتنها بود بازیم داده؟
  چطورشد یدفعه زنش بعدازاینهمه مدت پیداش شد؟

  میلاد جوابهای سوالهای منو بده
  تویه پسری حتما میفهمی اون چه کرده بامن
  لطفا ازطریق ایمیلم بهم جواب بده
  دیگه ازهمه کس ناامید شدم
  دلم میخاد دختره ولش کنه دوباره تنها بشه
  وبرگزده پیشم
  اما روزآخرگفت میخاییم زودتر عروسی کنیم وبچه دار بشیم
  کسیکه میگفت زنش دنیا عذابش داده
  دنیا بهش محبت کرده واون بهش پشت کرده
  کسیکه بخاطرش کارشو ازدست داده بود وافسردگی گرفته بود
  چطور یه روزه همه چیو فراموش کرد
  نمیدونم شاید همش دروغ بوده
  smorshedi2010@gmail.com

  [پاسخ]

 31. elahe می‌گه:

  این اتفاق واقعا می افته..؟
  چه طوری؟..
  لطفا جواب بدید..

  [پاسخ]

 32. elahe می‌گه:

  سلام..
  من یکی و از صمیم قلب دوست دارم و عاشقش هستم..وفکر کنم اونم تا حدودی بدونه ولی به شدت بی توجهی نشون میده..نمیدونم چرا؟
  با این ترفند چطور میشه یکی رو عاشق خودمون کنیم وقتی هیچ کار بیرونی اتفاق نیفتاده و فقط روی افکارمون کار کردیم…
  واقعا میشه؟..
  لطفا جواب بدید..
  ممنون

  [پاسخ]

 33. بهار می‌گه:

  حالا اگه خودش عاشقم بود ولی مامانش نمیزاره چیکار کنم؟

  [پاسخ]

  میلاد پاسخ در تاريخ فروردین ۷م, ۱۳۹۲ ۱۳:۴۷:

  دل مادر شوهرت رو به دست بیار

  [پاسخ]

 34. nadia می‌گه:

  Man che juri mitunam eshghamu be tarafe khodam bekeshamesh che juri besh beresam lotfan komakam konin.

  [پاسخ]

 35. yasaman hashemi می‌گه:

  salam….man modati hast ke az ye pesar khosham eomade…va dosesh ham daram ….vali eon aslan be man tavajohi nemikone..nemidonam baraye chi….khahesh mikonam komakam konid ke betoonam delesho be dast biaram…..

  [پاسخ]

 36. parastu می‌گه:

  میخواستم بدونم چطوری یک نفر دیگرو عاشق خودمون کنیم؟
  لطفا جواب بدید

  [پاسخ]

 37. نگاه می‌گه:

  man inkararo anjam dadam natijash ali bod

  [پاسخ]

 38. تینا می‌گه:

  خب اگه یکی دیوانه وار دوست داشته باشه ،ولی خودت عاشق یکی دیگه باشی چی ؟؟؟
  خواهش میکنم توی اینمورد کمکم کنید

  [پاسخ]

  yalda پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱م, ۱۳۹۱ ۱۳:۲۲:

  manam daghighan moshkele toro daram

  [پاسخ]

  تینا پاسخ در تاريخ خرداد ۲۲م, ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶:

  خب چ طوری با این مشکل میشه کنار اومد ؟؟؟

  [پاسخ]

  sheyda پاسخ در تاريخ تیر ۲۵م, ۱۳۹۲ ۲۳:۰۰:

  تابوده دنیا همین بوده توعاشق یکی هستی دیگری عاشق تو وعشق توعاشق کسی دیگه اینجوری میشه که همه آدما تنهامیمونند

  [پاسخ]

 39. تامی می‌گه:

  نمیدونم شاید بشه

  [پاسخ]

 40. منیژه می‌گه:

  اینکارو بکنیم طرف عاشقمون میشه؟
  لطفا جواب بدید

  [پاسخ]

 41. محبوبه می‌گه:

  سلام..میخواستم با هم تبادل لینک کنیم..من یه وب اموزشی دارم

  [پاسخ]

 42. محبوبه می‌گه:

  سلام من یه وب اموزشی دارم میخواستم با هم تبادل لینک کنیم..

  [پاسخ]

 43. مینو می‌گه:

  fekrae manfi nemizare.

  [پاسخ]

 44. محمد می‌گه:

  قابل تامل بود

  [پاسخ]

 45. farzaneh می‌گه:

  :) i will try it

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML