آموزش کراتینه کردن موها در منزل

1x1.trans آموزش کراتینه کردن موها در منزلکراتین در واقع پروتئین اصلی موجود در مو، دندان و ناخن ها است و باعث صاف شدن و درخشندگی موها می گردد.در افرادی که موهای فر یا وز دارند، این پروتئین به میزان کافی جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد. کراتینه کردن مو عمدتا با جایگزین کردن محتوای کراتین مو عمل می کند.کراتین لازم جهت این امر از منابع حیوانی یا سایر منابع طبیعی تامین می شود. در طی این عمل، محصول کراتین بر روی مو مالیده می شود و سپس توسط یک سشوار داغ جذب مو می شود. جهت انجام این روش صاف کردن مو، پوشاندن کوتیکول مو با کراتین و کاربرد نرم کننده داخل مو لازم است.این محصول سپس از روی مو شسته می شود.

عوارض جانبی کراتینه کردن مو با اولین شستشوی مو که معمولا ۷۲ ساعت پس از انجام درمان است، دیده می شود.مهمترین عوارض آن عبارتند  از خطر ریزش مو، نازک شدن مو،تخریب ساختمان مو،واکنش های حساسیتی مثل خارش و دانه های قرمز رنگ…که البته برای حساسیت با یک تست میتوان از آن جلوگیری کرد.

آموزش کراتینه کردن موها در منزل

1x1.trans آموزش کراتینه کردن موها در منزلبرای کراتینه کردن لازم است ابتدا موها را با شامپو به خوبی بشورید.

1x1.trans آموزش کراتینه کردن موها در منزل

بعد از شستن ،موها را کاملا خشک کنید.

1x1.trans آموزش کراتینه کردن موها در منزلدر این مرحله موها را به  سه یا چهار قسمت تقسیم کرده (از جلو و وسط فرق باز کنید تا تاج که میشود دو قسمت و قسمت سوم پشت سر است یا پشت سر را هم ۲ قسمت میکنیم)؛از سمت راست و پایین کار را شروع کرده البته با فاصله ی ۱/۵ سانتی از پوست سر یک لایه از موها را برداشته و کمی مواد زده و به سمت پایین میکشیم.

1x1.trans آموزش کراتینه کردن موها در منزل

مواد را با دست یا قلم مو و یا شانه روی موها پخش میکنیم دقت کنید که مواد کاملا بر روی ی موها پخش شوند و کاملا با هر لایه از موها تماس برقرار کنند.مواد کراتینه به انتخاب خودتان است میتوانید برزیلی تهیه کنید مارکهای BBO یا Brazilian Blowout یا Kerastraight و یا Salon Favorite Keratin  و ….

1x1.trans آموزش کراتینه کردن موها در منزل

با کمک گرفتن از یک شانه میتوانید موها را صاف کنید (به زاویه ی قرار گرفتن شانه دقیت کنید) در واقع با پیشانی شانه باید روی موها کشیده شود.

1x1.trans آموزش کراتینه کردن موها در منزلمیتوانید موها را در یک کلاه نایلونی قرار دهید تا مواد مرطوبیت خودشون را حفظ کنند و راحتتر به فولیکول ها وارد بشوند و بعد ازآن موها را با سشوار خشک کنید و با اتوی مو با درجه ی ۴۵۰ صاف کنید.کار به اتمام میرسد توصیه میشود تا ۳ روز موهایتان را با شامپو نشورید.

و در آخر چند سوال رایج در مورد کراتینه کردن

ساختار شیمیایی کراتین چیست؟
کراتین توسط کراتینوسیت ها (که سلول های زنده ای هستند) ساخته شده و قسمت بزرگی از بدن شامل پوست، مو و ناخن ها را تشکیل می دهد. این سلول ها به آهستگی از بالای غشای پایه به سمت بیرون حرکت می کنند و نهایتا دچار مرگ شده و لایه محافظ را تشکیل می دهند. هزاران هزار سلول کراتینوسیت همه روزه دچار ریزش می شوند و این فرآیند در برخی بیماری ها مانند پسوریازیس تسریع می گردد. آسیب لایه خارجی کراتین می تواند پوست، مو یا ناخن را بیمار و پوسته دار کند.

تا چه میزان کراتینه کردن مو ها نتیجه دارد؟
نتایج درمان های کراتینه کردن مو بین استفاده کننده ها متفاوت است. در بعضی ها همان انتظاری که از قبل دارند، برآورده می شود و ماه ها موهای شان صاف و لخت باقی می ماند ولی در بعضی دیگر رضایت مندی کمتر است و فقط تا چند هفته موها به حالت اولیه باقی می ماند. بسیاری از افراد نگران کاربرد فرمالدئید در فرآورده های کراتینه کردن موها هستند و تصمیم می گیرند در مراتب بعد از فرآورده های فاقد فرمالدئید استفاده کنند. حقیقت این است که هر چند تب کراتینه کردن موها در سالن زیبایی و آرایشگاه ها بالا گرفته اما افراد باید از خطرات آن آگاه باشند.

می توان با خوراکی ها این لایه کراتین را روی سطح مو تقویت کرد؟
بله؛ با مصرف غذاهایی مثل ژلاتین و مرطوب نگاه داشتن مو و ناخن، کراتین می تواند تا اندازه ای به رشد خود ادامه دهد. به طور کلی، هر چه لایه کراتین مو یا ناخن ضخیم تر باشد، آن ها سالم تر خواهند بود؛ زیرا سلول های مرده خارجی، سلول های زنده داخلی را محافظت خواهند کرد. مرطوب نگه داشتن لایه خارجی کراتین نیز موجب سلامت آن و جلوگیری از ترک برداشتن و قطعه قطعه شدن آن می شود.

کراتینه کردن برای چه کسانی مناسب است؟
به طور کلی دو نوع کراتینه وجود دارد . یک نوع کراتینه فقط موهای آسیب دیده ناشی از دکلره و سایر مواد شیمیایی را احیاء می کند. این نوع کراتینه بسته به میزان آسیب دیدگی مو معمولا باید در چند نوبت انجام شود تا عمل احیاء به خوبی انجام شود .این نوع کراتینه مانند ویتامینه کردن می باشد و البته اثر آن از ویتامینه محسوس تر می باشد. نوع دیگری از کراتینه وجود دارد که علاوه بر احیاء موهای سوخته و آسیب دیده ، خاصیت صاف کنندگی نیز دارد. به این نوع کراتینه اصطلاحا کراتینه برزیلی و گاهی نانوکراتین نیز گفته می شود. اگر شما تنها می خواهید آسیب دیدگی موهای خود را رفع کنید و خواهان موهای صاف و لخت نیستید کراتینه نوع اول یعنی کراتینه احیاء گزینه مناسب شما می باشد. اما اگر خواهان احیاء مو به علاوه صاف و ابریشمی کردن آن می باشید ، کراتین برزیلی انتخاب مناسب شما خواهد بود .

آیا کراتینه موهای آسیب دیده در اثر حرارت را نیز احیا می کند؟
اگر این آسیب جزئی و در حد خشک و شکننده شدن مو باشد کراتینه می تواند آن را بهبود دهد اما سوختگی شدید در اثر حرارت معمولا با کراتین بهبود نمی یابد. کراتین بیشتر برای سوختگی مو در اثر مواد شیمیایی مفید می باشد.

آیا می توانم خودم در منزل موهای خود را کراتینه کنم؟

بله ، در صورتی که فردی با مهارت کافی در دسترس دارید می توانید اینکار را خودتان نیز در منزل انجام دهید. در پروسه کراتینه نیاز به آغشته کردن مو به کراتین تا حدود یک و نیم سانتیمتری ریشه مو می باشد و فرد مورد نظر باید موهای شما را به خوبی به محلول کراتینه آغشته کند و بتوان آن را به قسمت های کوچک تقسیم کرده به طور همزمان اتو و شانه کند. مهمترین بخش کار ، اتو کردن مو می باشد چرا که در اصل ، پروسه کراتینه در این زمان انجام می شود. برای کراتینه کردن در منزل به این مواد و وسایل نیاز دارید : محلول کراتین ، سرم احیاء مو ، شامپوی خنثی برای موهای آسیب دیده ، اتوی مو  ،دستکش پلاستیکی ، ماسک و عینک محافظ .
البته اگر کراتینه برزیلی مورد نیاز نباشد و تنها می خواهید کراتینه احیاء انجام دهید ، نوع محلول کراتین شما تغییر می یابد ، دیگر نیازی به استفاده از ماسک و عینک نیست و تکه های مو را باید پس از جدا کردن داخل فویل قرار دهید و آن را با فویل اتو کنید و یا اینکه مواد را به موها زده با شانه لایه به لایه ی موها را گرفته و صاف میکنیم و بعد از شستن اتو میکشیم.

آیا پس از انجام کراتینه برزیلی باید از شامپو ها و کاندیشنر های خاصی استفاده کنیم ؟
بله ، مهمترین نکته در مورد شامپویی که بعد از کراتینه مو در شستشوی موهای خود باید در نظر داشته باشید آنست که از شامپوهای بدون نمک (کلرید سدیم) و خنثی استفاده کنید. چرا که سدیم موجود در ترکیب کلرید سدیم می تواند اثر کراتین را روی مو کم کند. یک نمونه ساده از شامپوهای بدون نمک شامپو بچه می باشد. اگر می خواهید از شامپوهای با کیفیت تر استفاده کنید ، من شامپوی Label.m Treatment Shampoo را به شما پیشنهاد می کنم. که یک مارک حرفه ای و مطمئن است.

اثر کراتینه برزیلی موقت است یا دائمی ؟
کراتینه برزیلی همانطور که قبلا گفته شد دو اثر مهم دارد ، اولا رفع سوختگی و آسیب مو در اثر مواد شیمیایی دوما اثر صاف کنندگی . اثر اول آن دائمی است و مو های ترمیم شده دوباره به حالت آسیب دیده باز نمی گردند ، اما خاصیت صاف کنندگی آن موقتی است و معمولا تا ۴ ماه دوام می آورد.

برای موهای خیلی مجعد و فرفری ، آیا کراتینه آن را کاملا صاف می کند؟
واقعیت اینست که خیر ، کاملا صاف نمی کند. اگر موهای شما آسیب دیدگی ندارد ، من به شما پیشنهاد می کنم به جای کراتینه برزیلی از صاف کننده دائم استفاده کنید. که خاصیت صاف کنندگی آن ، بیشتر و دائمی است. البته اگر موهای شما خیلی فرفری باشد باید ریشه های موی خود را هر ۴ ماه یکبار صاف کنید تا موها یکدست بماند. چرا که موهای جدیدی که رشد می کنند طبیعتا صاف نخواهند بود و باید صاف شوند.
اگر موهای شما آسیب دیده باشد باید آن را به یک آرایشگر ماهر نشان دهید تا تشخیص دهد آیا می توان با کراتینه برزیلی به علاوه صاف کننده دائم موهای شما را صاف کرد.

آیا می توانم همزمان با کراتینه مو های خود را رنگ کنم ؟
در صورتی که آسیب دیدگی موهای شما خیلی شدید نباشد و امکان رنگ کردن مو وجود داشته باشد ، می توانید قبل از کراتینه در همان روزی که کراتینه می کنید موهایتان را رنگ کنید. فقط باید یک نکته را در نظر داشته باشید که کراتینه برزیلی پس از اتو شدن مو ، باعث می شود که موها کمی روشنتر شوند. بنابر این برای داشتن رنگ دلخواهتان ، باید موها را کمی تیره تر کنید تا بعد از روشن تر شدن در اثر کراتینه ، به رنگ موی دلخواهتان برسید.

آیا می توانم مو های کراتینه شده خود را رنگ یا دکلره کنم ؟
بستگی به میزان آسیب دیدگی موهایتان دارد. اگر آسیب دیدگی خیلی شدید نباشد ، می توانید از ده روز بعد از کراتینه کردن موهای خود را رنگ کنید. اما اگر آسیب دیدگی زیاد باشد نباید اینکار انجام شود. مخصوصا دکلره کردن که باعث شکننده شدن مو می گردد.

آیا می توانم با موی کراتینه شده به استخر یا دریا بروم و شنا کنم ؟
رفتن به استخر با موی کراتینه شده مشکل زیادی ایجاد نخواهد کرد. مخصوصا اگر کمتر از یک ساعت و نیم در آب باشید. اما شنا کردن در دریا به علت وجود نمک در آب می تواند اثر نامطلوب بیشتری روی کراتینه داشته باشد .اما اگر می خواهید از کراتین موهایتان بیشتر محافظت کنید ، سرم های مخصوصی برای قبل از رفتن در آب وجود دارد که از موها محافظت می کند.

زیبــا شــو دات کام

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن 

۱۵۳ دیدگاه برای “آموزش کراتینه کردن موها در منزل”

 1. mahdi می‌گه:

  سلام
  قبل از گلت کردن موهارو باید بشوریم؟
  لطفا جواب بدید

  [پاسخ]

 2. Solmas می‌گه:

  سلام من موهای خیلی پر پشت و خوبی داشتم ولی خوب ی کوچولو فر بود چند وقتی نزدم حدودا ۴/۵ سال البته از نوک موهام کات میکردم اما الان دوسالی هست مه موهام به شدت هم نازک شده هم ریزش مو شدید و کم پشت چند بتر تخم مرغ و حنا و مزوتراپی و انواع شامپو و … هیچ تاثیری نذاشته و میخوام رنگ کنم و کراتینه از تری ریزش شدیدتر نمیکنم . بنظرتون راهکاری هست که موهام دوباره پر پشت شه چون دارم افسرده میشم و اینکه کراتینه ریزش موهام و شدید تر میکنه و اگه امکانش هست ی مارک خوب برای موهای خشک و بلند پیشنهاد میکنید ممنونم از لطفتون

  [پاسخ]

 3. ارمین می‌گه:

  سلام من امروز مو هامو دارک کردم یه مارک جدید اومده فقط کرم هست و عوارض خیلی کم داره رو موی کوتاهم میشه انجام داد ارایشگاه ۵۰ تومن گرفت و به من دارک پیشنهاد کرد ریزش نداشتم ولی می ترسم دفعات بعدم دارک بزنم کسی امتحان کرده من یه بار زدم ریزش نگرفتم اثرش سه تا هشت ماه هست بسته به مو من موهام موجی هست و یه ذره خشک ولی وقتی دارک زدم خیلی لخت صاف شد و براق

  [پاسخ]

 4. مریم می‌گه:

  سلام من موهای حالتدار خوبی داشتم نمیگم صاف بود ولی یکم خیلی کم حالت فر داشت الان بعد از رنگ حالت خودشو از دست داد چه کنم همش خشک شده چه کنم؟

  [پاسخ]

 5. مریم می‌گه:

  سلام دوستان من موهام موج داره از وقتی رنگ میکنم خیلی نازک و وز شده به نظرتون مواد کراتینه بگیرم خودم انجام بدم میتونم! واینکه تقریبا قیمت موادش چنده! شنیدم خیلی گرونه؟

  [پاسخ]

 6. محمد می‌گه:

  باسلام من قبلا مو های نرمی داشتم ولی الان خشک وز شده است با کراتین درست میشه
  علت وز شدنش چیه؟

  [پاسخ]

 7. محمد می‌گه:

  با سلام
  من قبلا موهای نرمی داشتم ولی الان ضخیم وز شده اند ایا با کراتین مو درست میشود
  علت وز شدنشون چیه؟

  [پاسخ]

 8. محمد می‌گه:

  باسلام
  من قبلا موهای نرمی داشتم ولی الان ضخیم .وز شده است ایا با کراتین نرم میشود
  علت وز شدن چیه؟

  [پاسخ]

 9. الهه می‌گه:

  سلام ملیکا جان موهای من در کل فر شدید نداره اما شدیدا موهام خشک و آسیب دیده ست هام با سشوار هم راحت صاف میشه چون موهام معمولیه اما میخوام بدونم کراتینه کردن برای این نوع موها از نوع مارکی بابا استفاده کرد و موهای من کوتاه تا پشت گردن هستش و حجمشون هم متوسطه چقدر هزینه مواد و دستمزد داره تقریبا???
  من از بندرعباس هستم و واقعا نمیدونم کجا برم و از چه موادی استفاده کنم با توجه به نوع موهام که وژ نیست اما فر داره و فقط شدیدا خشک و مو خوره داره چون موهامو در حالیکه خیس بوده سشوار کشیدم به این روز افتاده در کل موهام نسبتا صاف بوده قبلا اما الان خیلی بد شده لطفا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 10. hiva می‌گه:

  Mishe vase manam email konid Smesho ya axesho?

  [پاسخ]

 11. رامک می‌گه:

  سلام لطفا اسم اون محصول رو برای منم ارسال کنید باتشکر

  [پاسخ]

 12. رامک می‌گه:

  سلام .اقاناصرطفا اسم.اون محصول رو برای منم ایمیل کنید مرسی

  [پاسخ]

 13. فاطمه می‌گه:

  بچه ها سلام تاحالا کسی از صاف کننده های لولان استفاده کرده آیا عوارضی نداره خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

  [پاسخ]

  نیلوفر پاسخ در تاريخ آذر ۲۷م, ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵:

  سلام من استفاده کردم، تاثیری که نداره هیچ ریزش مو رو هم زیاد میکنه، واقعا محصول مزخرفیه. افتضاح، افتضاح

  [پاسخ]

 14. سمیرا می‌گه:

  عزیزم میشه شماره این خانوم رو به من هم بدید ، ممنون میشم

  [پاسخ]

 15. reyhane می‌گه:

  من۱۸سالمه موهای وز وخشکی دارم شامپوهم عوض کردم ولی فایده نداشته دیگه خسته شدم نمیدونم چیکارکنم.حتی بااتو مو هم صاف نمیشن لطفاکمکم کنین

  [پاسخ]

 16. هستی+جون می‌گه:

  برای کم پشتی هم جواب میده?

  [پاسخ]

 17. فاطی می‌گه:

  سلام یه مواد صافی خوب میخوا

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱م, ۱۳۹۴ ۰۰:۱۸:

  سلام عزیزم مواد صافی لولان به نظرم خیلی خوبه….موفق و تندرست باشید

  [پاسخ]

 18. sara می‌گه:

  ]چند دقیقه باید مواد کراتین بمونه که بعدش با سشوار خشک شه ؟منظورتون استفاده از ماسک در هنگام کراتینه چیست؟

  [پاسخ]

 19. یاسی می‌گه:

  با سلام
  من امروز موهامو کراتینه کردم
  ولی متاسفانه بعد از اینکه به خانه امدم دیدم اتو خوب زده نشده و موهام تاب داره خودم دوباره اتو زدم بازم یکم تاب داره
  بسیار ناراحتم احساس میکنم پولم رو دور ریختم
  انتظارم براورده نشد
  حالا اگه به اتو زدن ادامه دهم تاثیر داره؟

  [پاسخ]

  الهام پاسخ در تاريخ خرداد ۱۳م, ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸:

  الان مشکلت حل شد؟؟؟؟

  [پاسخ]

 20. hamid می‌گه:

  بله باید اتو کشی ادامه داشته باشه کامل تا سه روز ولی مارکی که انتخاب کردید اصلا خوب نیست

  [پاسخ]

 21. hamid می‌گه:

  با سلام اگر تمایل داشتین برای خدمات و فروش بهترین مواد کراتینه دنیا و آموزش حتی در منزل خودتون به اسلاید بار سمت چپ همین سایت در بالای صفحه مراجعه کنید یا با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید
  ۰۹۱۰۱۶۵۶۰۰۳

  [پاسخ]

 22. ناصر می‌گه:

  سلام بچه ها . من پسرم و موهای نسبتا فری داشتم . خیل دنبال چیزی میگشتم که موهام صاف شه و بالاخره پیدا کردم . بخدا جدی میگم . یه محصول آفریقاییه . بدترین موهای فر و مجعد رو صاف میکنه . هر کسی خواست بهم ایمیل بزنه تا براش عکس روی کارتون و روش استفاده محصول را براش بفرستم . من خودم شصت هزارتومن خریدم . خیلی هم راضیم . در ضمن پیش یه آرایشگر ماهر باید بره .

  [پاسخ]

  نارسیس پاسخ در تاريخ فروردین ۱۰م, ۱۳۹۴ ۱۸:۳۸:

  میشه آدرس ایمیلتو بدی؟

  [پاسخ]

  ali پاسخ در تاريخ بهمن ۲۲م, ۱۳۹۴ ۱۹:۵۹:

  اسمش dark &lovelly یه محصول افریقایی ولی اگه زیاد ازش استفاده کنید موهاتون از بین میره کراتین فکر میکنم گزینه بهتری باشه

  [پاسخ]

  سحر پاسخ در تاريخ خرداد ۱م, ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵:

  لطفا ادرس ایمیلتون.مرسی

  [پاسخ]

  samaneh پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷م, ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳:

  میشه عکس و مارک این چیزی رو ک گفتید رو برام ایمیل کنید?کراتینه?

  [پاسخ]

  زهرا پاسخ در تاريخ دی ۱۳م, ۱۳۹۴ ۱۷:۲۰:

  سلام میشه عکس روش استفاده شو برا منم بفرستین ممنون میشم

  [پاسخ]

  rana پاسخ در تاريخ بهمن ۸م, ۱۳۹۴ ۱۶:۱۷:

  سلام ببخشسد میشه برای منم عکسش رو ارسال کنید؟

  [پاسخ]

 23. مریم عدالتی می‌گه:

  الهه جان از چه شامپوی استفاده میکنی؟

  [پاسخ]

 24. مریم عدالتی می‌گه:

  سلام ببخشید میخاستم هزینه اش بگین ادرس وشماره تماس لطف کنید .ممنون

  [پاسخ]

 25. مریم عدالتی می‌گه:

  سلام گلم میتونین ادرس وشماره تلفن اون خانم برام بفرستی.سپاسگزارم

  [پاسخ]

 26. پریسا می‌گه:

  سلام.منو ۵روزه که موهامو کراتینه برزیلی کردم دیشب برای اولین با بعد از کراتینه رفتم حموم.فکر میکردم وقتی بیام بیرون موهام همچنان صاف میمونه ولی اینطور نشد و موهام با قبل از کراتینه هیچ فرقی نکرده.این طبیعیه یا آرایشگرم خوب نبوده؟لطفا کمکم کنید

  [پاسخ]

  ماه+چهره پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷م, ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰:

  سلام پریسا جون، فکر کنم آرایشگرت مهارت لازم رو نداشته، چون کراتینه حد اقل سه ماه دوام داره عزیز،و با یه بار حمام رفتن نباید تاثیرش رو از دست بده، به نظرم برو سراغ همون آرایشگر و ازش توضیح بخواه ، موفق باشی.

  [پاسخ]

  فاطمه پاسخ در تاريخ آبان ۱۲م, ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴:

  سلام وقتتون بخیر من موهام کاملا آسیب دیده ۳مرحله دکلره پایه ۱۰بعد یه مدت رنگ سان ۱چندین بار الان کراتیین کنم خوبه

  [پاسخ]

 27. تداعی می‌گه:

  سلام بعد اینکه مواد رو روی سر گذاشتیم و اتو کردیم در اخر نباید بشوریم ؟اخه اینطوری که نمیشه مواد رو سر بمونه مثه رنگه دیگه سه روز نمیشه تحمل کرد!!!!!ولی من از هر کی پرسیدم میگن بعد از اتو کشی در آخر میشورن با نرم کننده و بعد با سشوار خشک میکنند اینطوری درست نیست

  [پاسخ]

 28. varahmehr می‌گه:

  سلام،واقعا ی دنیا ممنون که اطلاع رسانی میکنید،
  دقیقا من خودم الان قربانی این مسئله هستم،فقط کراتینه منظورتون همون گِلت هست!؟
  الآن ۱ هفته ست گلت کردم ۲سانت موهام رفته عقب همونطور هم که فرمودین ی سری جوش ریز هم زده!!!! بنظرتون موهام برمیگرده؟؟؟؟
  توروخداااا جواب بدید، دارم دیونه میشم!!!
  الآن عسل بزنم؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ دی ۱۴م, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۶:

  سلام نه گلت صاف کننده مو هستش و کراتینه نه؛کراتینه مو رو تغذیه میکنه و کمی شاید موهارو صاف کنه ولی نه به اندازه ی گلت؛روغن بادام و نارگیل رو باهم ترکیب کنید و بزنید ترجیحا به ساقه ها بزنید و به ریشه نزنید و همینطور از کرم های ابرسان و تقویتی هم میتونید استفاده کنید-شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 29. مریم می‌گه:

  کراتینه ربطی ب ریزش طبیعی موها نداره مگه موهابا مواد شیمیایی مثل دکلره سوخته یا در اثر رنگ کردن متوالی ضعیف و در اصلاح بیجون باشه گاهی برای صافی هم کراتینه انجام میشه دوست عزیزی ک راجع ب گلوبال گفتین ابدا کراتینه خوبی نیست . بهترین کراتینه ها برزیلی هستن گلوبایل امریکاییه اما در اصل همگی تولید چین هستن . بین ۲ الی ۳ ساعت زمان مبره انجامش و چنانچه در اوتکشی خوب انجام نشه یا طرز استفاده اش رو درست انجام ندین ماندگاری صافیش زود از دست میره . نوع استفاده کراتینه ها با هم تفاوت دارن بعضی ها بعد استفاده شسته شد بعد ۳ روز شسته نمیشوند و برخی هم بعد اتوکشی تا ۳ روز ابدا نباید شسته شوند قبل و بعد کراتین میتوانید مجدد موهاتونو رنگ کنید اما استفاده از صاف کننده هایی مثل گلت اینطوری نیستن و موها رو شدیدا دچار ریزش میکنن یادآوری میکنم چنانچه یکبار کراتینه کنید مخصوصا برای صافی معتاد ب مصرف مجدد اون میشید . چنانچه علاقمند ب کراتینه کردن هستید با —
  تماس بگیرید .

  [پاسخ]

 30. Shaba می‌گه:

  سلامم لطفا شمارش رو ب من بدین

  [پاسخ]

 31. zohreh می‌گه:

  salam – khili khobe manam moham khili fero veze khaste shodam az dasteshon – age momkene shomare tamase on khonom bezarid mano

  [پاسخ]

  hamid پاسخ در تاريخ بهمن ۲۶م, ۱۳۹۳ ۲۱:۴۹:

  با سلام اگر تمایل داشتین برای خدمات و فروش بهترین مواد کراتینه دنیا و آموزش حتی در منزل خودتون به اسلاید بار سمت چپ همین سایت در بالای صفحه مراجعه کنید یا با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید
  ۰۹۱۰۱۶۵۶۰۰۳

  [پاسخ]

 32. zohreh می‌گه:

  salam mishe adress ,telphon on khonom baram bezarid

  [پاسخ]

 33. sahar می‌گه:

  موهاپ اسیب ده…هزینش جقد میشه؟ ایا مارک ساراکامکاریان خوبه؟؟؟ موهام پرپشت ولی کوتاهه

  [پاسخ]

 34. زهرا می‌گه:

  من خودم موها مو پیش یکی کراتینه کرئم که خیلی خوب بود ، هم قیمتش خوب بود هم موادش . من موهام ۸۰% سئخته بود یه چیز افتضاحی. میخواستم کوتاه کنم . من موهای خودم فر و وزوزی هست ولی عالی بود کارش خیلی وقت هم می گذره. ولی راضیم
  با تضمینم انجام میده یعنی اگر جواب نداد براتون درست میکنه بدون هزینه
  آریشگاه چهره نگاران هستش
  شماره ی تماسشم اینه، مشاوره هم میده رایگان، ۰۹۳۹۸۴۵۰۵۱۱

  [پاسخ]

  sara پاسخ در تاريخ تیر ۱۵م, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۷:

  کراتینشون چه مارکی بود ؟ارایشگاه داره

  [پاسخ]

 35. سارا می‌گه:

  سلام عزیز چقدر هزینه داشت با موادش ؟
  موهای من ریزشم داره میگن ریزشش هم بعد کراتین کم میشه درسته ؟

  [پاسخ]

 36. فاطی می‌گه:

  سلام.ممنون عالی بود.فقط میخواستم بدونم مواد کراتینه ای هست که اسیب کمتری به مو برسونه؟

  [پاسخ]

 37. الهه می‌گه:

  سلام دوستان من یه جا موهامو کراتین کردم الان لخت لخت شده اصلا باورم نمیشد موهام اینقدر وز و فر و سوخته بود که عکرشو هم نمبکردم یه رو لخت بشه ما الان کراتبن که زدم وقتی از حمام میام بیرون بدون شونه کردن اینقدر لخت میسه که گیر هم تو موهام دیگه نمیگیره من تو خونه پیش یه خانمی کراتین کردم که کراتینش واقعا عالی و محشر بود اصل اصل بود قیمتش هم خیلی مناسب بود-هرکی میخواد اونجا کراتین کنه خدایشش محشره محشر

  [پاسخ]

  sana پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۳ ۱۶:۲۸:

  salam aziam mishe adrese jayi ke rfti ba gheymatesho begi?merc

  [پاسخ]

  الهام کریمی پاسخ در تاريخ تیر ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۶:۴۷:

  سلام میشه لطفا شماره تلفن و آدرس و قیمتش رو به من هم بدین ممنون

  [پاسخ]

  شادی حسینی پاسخ در تاريخ آبان ۹م, ۱۳۹۳ ۰۰:۳۱:

  سلام لطفا شماره تماس برای خرید اعلام کنید

  [پاسخ]

  مریم عدالتی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۶م, ۱۳۹۳ ۱۴:۳۶:

  سلام گلم میتونی شماره تلفن یا ادرس اون خانوم برام بفرستی،متشکرم

  [پاسخ]

  nikasa پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۷م, ۱۳۹۳ ۲۰:۵۲:

  سلام دوست عزیز
  میشه لطفا ادرس ویا شماره تلفن این خانم رو به من هم بدی.
  ممنون

  [پاسخ]

  فرزانه پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۳ ۱۶:۲۷:

  میشه آدرس شو بدی. ممنون میشم دوست عزیز

  [پاسخ]

  sadra33 پاسخ در تاريخ مرداد ۵م, ۱۳۹۳ ۰۰:۰۵:

  ba salam mishe telephone on khanoom ro be man bedid manam mikham mohamo karatineh konam

  [پاسخ]

  هانیه یوسفی پاسخ در تاريخ مرداد ۱۳م, ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹:

  سلام عزیزم ، میشه لطف کنی تلفن و آدرسش رو بهم بدی
  ممنون

  [پاسخ]

  elmira پاسخ در تاريخ مرداد ۲۱م, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹:

  میشه لطفا شماره تلفن یا ادرسشو بدی ممنون

  [پاسخ]

  م پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۹م, ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰:

  سلام. اگه تهران هست لطفا شماره و ادرسشو به منم بده

  [پاسخ]

  افسانه پاسخ در تاريخ آذر ۱۹م, ۱۳۹۴ ۱۳:۵۲:

  سلام کسی شمارش رو گرفته آیا؟ میشه شماره رو بذارین لطف؟

  [پاسخ]

 38. ساحل می‌گه:

  سلام ، مواد کراتینه چند دقیقه باید روی مو بمونه؟ و آیا بعد از کراتینه باید سشوار واتو مو بکشیم سپس مواد رو بشوئیم ؟ یا سشتشو بعد از ۷۲ ساعت انجا میشه؟

  [پاسخ]

 39. ناهید می‌گه:

  سلام . من قصد دارم موهام رو صاف کنم – میشه یه جای خوب بهم معرفی کنید .

  [پاسخ]

 40. خاطره می‌گه:

  سلام من مو هامو کراتینه کردم و مخواهم بدونم بعد از اولین بار که اتو کشی می کنیم آیا باز هم باید در مدت ۷۲ ساعتی که موها را نباید شست باز هم باید هر روز اتو کردن مو را تکرار کرد یا همان یک بار اول کافی است . ضمنا مارک کراتینه ای که انتخاب کردم GLOBAL است .

  [پاسخ]

  رزا پاسخ در تاريخ دی ۳۰م, ۱۳۹۳ ۲۲:۳۱:

  از این مواد راضی بودین منم میخام همینو بگیرم

  [پاسخ]

 41. alireza می‌گه:

  سلام اقا مهدی گلت اصلا بدرد نمیخوره تا دوباره یه اصلاح بری اثرش میره زیادم ج نمیده من امتحان کردم

  [پاسخ]

 42. mehdi می‌گه:

  سلام برا نرم کردن موهای وز یا فر راه بی ضرریم هست؟نظرتون راجبه گلت چیه؟

  [پاسخ]

  midia پاسخ در تاريخ تیر ۲۰م, ۱۳۹۳ ۱۵:۱۳:

  سلام اقا مهدی شوهر من گلت استفاده کرد موهاش صاف شد ولی وحشتناک کم پشت شد اصلا استفاده نکید ارزش نداره کچل میشید

  [پاسخ]

 43. sasan می‌گه:

  سلام ببخشید میخاستم ببینم برا لخت کردن موهای فر چه راه های وجود داره؟

  [پاسخ]

 44. بیتا می‌گه:

  سلام من تازه میخوام ارایشگاه بزنم دلم میخواد در ضمینه ی رنگ و مش و کراتینه یکم مهارت بیشتری کسب کنم “چطور میتونم با شما در تماس باشم ؟میخوام قبل از اینکه کارمو شروع کنم از کارم مطمئن باشم و نمیخوام رو سر ملت اوستا بشم:) در ضمن راهنماییهای شما رو هم دیدم خیلی ها فوت استادی رو نمیگن ولی از قضا شما خوب توضیح میدین <برای همین میخواستم بگید چطور میشه با شما در تماس باشم .پیشاپیش از راهنماییتون خیلی ممنونم

  [پاسخ]

 45. نارین می‌گه:

  سلام ممنون خیلی عالی بود

  [پاسخ]

 46. Avisa می‌گه:

  ممنونم واقعا اطلاعات خوبی دادین…مرسی…

  [پاسخ]

 47. زینب 911 می‌گه:

  سلام واقعا مطالب توپی بودددددددددددد
  مرسسی

  [پاسخ]

 48. سحر می‌گه:

  عالی بود مرسی

  [پاسخ]

 49. طیبه می‌گه:

  سلام عزیزم خسته نباشین.من موهای کم پشت و نازکی داوم اما کمی هم وری داره أونهارو دکلره کردم کمی آسیب دیده شده. لطف می کنید بگید کراتینه برزیلی باعث ریزش موهام میشه یا نه واینکه اونهارو صاف هم میکنه. ؟ وچه مارکی خوبه که بخرم لطفا زود بهم خبر بدین تورو خدا

  [پاسخ]

 50. مهدیس می‌گه:

  با سلام و تشکر ویژه از مطالب مفیدتون
  من موهام کم حجم و آسیب دیده هستن,چطوری احیا و تقویتشون کنم ولی موهام نخوابه و حجیم نشون بده?!ممنون از راهنماییتون

  [پاسخ]

 51. مریم می‌گه:

  سلام .من اسم یه کراتین به اسم شاینیز و از دوستم شنیدم که میگفت خیلی قویه و موهارو شلاقی می کنه ولی شاید هر آرایشگری کار با اون رو بلد نباشه .
  لطفا اگه شما اطلاعاتی دربارش دارید بگید و نحوه ی کار با اونو توضیح بدید

  [پاسخ]

 52. سپیده می‌گه:

  متشکرم خیلی اطلاعات خوبی دادید. میشه یه مارک خوب کراتینه ی برزیلی که موهای سوخته از دکلره رو احیا میکنه و لخت هم میکنه رو معرفی کنید.
  مرسی

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مرداد ۱۶م, ۱۳۹۲ ۲۲:۵۴:

  سلام agi-max خوبه…

  [پاسخ]

  alireza پاسخ در تاريخ اسفند ۱۷م, ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴:

  اره اصلش و پیدا کنی خوبه

  [پاسخ]

 53. الی می‌گه:

  موهای من فر و محعد هست ومن چند سال پیش کراتینه کردم اونم توسط ارایشگر ماهر این کار . اما نه تنها موهام صاف نشد بلکه دمیج و آسیب دیده هم شد … البته ارایشگرم هم قبل کراتینه گفته بود موهات به همبن لختی که اتو کشیده بود میمونه اما متاسفانه اصلا یه درجه هم موهام صاف نشد
  اکثر ارایشگرها قبل از انجام کار میگن حتما اون چیزی که دلخواه شما هست میشه و اما بعد ار اینکه جواب نمیده میگن مشکل از موهای شماست !!!!

  [پاسخ]

 54. سمیه می‌گه:

  متوان برای کراتینه باشما تماس داشت لطفا شماره بهم بدین تشکر

  [پاسخ]

 55. ستاره می‌گه:

  سلام.می خواستم بدونم در عمل صاف کردن مو بوسیله کراتینه پس از انجام مرحله اول یعنی زدن مواد کراتینه و قرار دادن در کلاه نایلونی قبل از اتو کشیدن نیازی به شارژ دوباره مواد برروی سطح مو و یا زدن مواد خنثی کننده همانند روش فر کردن نیست؟اگر نیاز به مواد خنثی کننده است لطفاً نام و مارک خوب آن را بگویید. با تشکر

  [پاسخ]

  منیژه پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸م, ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴:

  سلام
  من میتونم بهتون یه مارک کراتین برزیلی معرفی کنم که خودمم ازش استفاده کردم
  اسمش ایجی مکس.agi max
  درصد صافی و احیای خیلی بالایی داره و اصلا بو و گاز بدی هم نداره
  در ضمن جنسش اصل برزیل هست و از جای مطمئم تهیه میکنم
  فقط نکته اصلی اش اینه که بعد از کراتین کردن موها و قبل از اتو کشی باید موها رو خوب براشینگ کرد اونم با سشوار با باد گرم و برس مخصوص براشینگ-
  یه خاصیته خوبه دیگه هم این که نیازی نیست چند روز صبر کنید تا اب به موهاتون نخوره
  فورا بعد از اتو کشی میتونید با شامپو مخصوص مرحله ۳ بشویید

  [پاسخ]

  سپیده پاسخ در تاريخ مرداد ۱۷م, ۱۳۹۲ ۱۹:۰۴:

  جای مطمئن رو که سراغ دارید به ما هم میگید؟ :)

  [پاسخ]

 56. جواد می‌گه:

  سلام.با تشکر از اطلاعات خوبتون.من قصد دارم موهامو کراتینه کنم ولی شنیدم فرمالدهید موجود در اون سرطان زا است و خطر ابتلا به سرطان دارد.میشه لطفا درباره این موضوع هم توضیح بدید که ایا صحت داره یا نه؟

  [پاسخ]

 57. نگین می‌گه:

  سلام من موهای خیلی پر و زبری دارم
  هرچی دکتر رفتمو شامپو گرفتم بی فایده است
  توروخدا کمکم کنید
  با کراتینه حل میشه خانومی؟

  [پاسخ]

 58. نگین می‌گه:

  سلام من موهلی خیلی پر و زبری دارم
  هرچی دکتر رفتمو شامپو گرفتم بی فایده است
  توروخدا کمکم کنید
  با کراتینه حل میشه خانومی؟

  [پاسخ]

 59. mohsen می‌گه:

  ba tashakor az rahnamaihaie khobe shoma
  zamane maxe beine zadane mavad KERATINE va ato keshidan mo va shostane moha pas az oto keshidan cheghadr ast ????????????????

  [پاسخ]

 60. ابراهیم می‌گه:

  سلام من موهام تا حد زیادی فر هستش – هر جارو میگردم هم کراتین پیدا نمیکنم که ببرم ارایشگاه برام بزنه – شما جاییو سراغ دارین که موادشو داشته باشه و مطمئن باشه؟ واینکه خود کراتین رو از چه جاهایی باید بگیرم؟
  ممنون میشم جواب بدین خیلی لازم دارم

  [پاسخ]

 61. فرزاد می‌گه:

  سلام خانم بینا
  میشه لطفا چندتا از مارک های خوب کراتین موجود تو بازار رو بگید،از کجا میشه تشخیص داد که کراتین اصله !؟
  متشکرم

  [پاسخ]

 62. سارا می‌گه:

  سلام
  ممنون از شما آیا برای کراتینه می شه به خودتان مراجعه کنیم؟

  [پاسخ]

 63. پریسا می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من میخوام موهامو واسه یه مدت طولانی لخت کنم
  میشه بگید با چه موادی بهتره و چقدر موندگاری داره و روشش رو هم توضیح بدید
  به نظر شماخودم میتونم تو خونه انجامش بدم
  باتشکر

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ دی ۹م, ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰:

  سلام عزیزم-طولانی که حدودا ۶ ماه ماندگاری داره این لخت کردنها و شما اول مواد خوب برای صاف کردن دائم بگیرید مثلا برزیلی یا پرسونال یا شوارتسکف خوبه و بعد از اون موهایی که تمیز و کاملا خشک هستند رو به ۴ قسمت تقسیم کنید و با فاصله ۱/۵ سانت نرسیده به پوست سر یا ریشه و از پشت سر شروع کنید به مواد شماره ۱ زدن یک تکه از مورو بگیرید با انگشت چندبار به سمت پایین بکشید یعنی انگتتون رو لیز بدید به پایین مو نباید وز بشه یا دوباره بپره بالا باید صاف بشه اتگه نشد بیشتر مواد بزنید و تکرارا کنید و بعد از ۱۵ دقیقه موهارو بشورید با آب ولرم و بعد مواد شماره ۲ یا تثبیت کننده رو به صورت یکنواخ روی مو به همون صورت بالا یعنی شماره۱ پخش کنید و با یک شانه صاف کنید موهارو و ۱۵ دقیقه صبر کنید و در آخر موهارو با کاندیشنر بشورید و تا ۳ روز موهاتونو با شامپو نشورید و اصلا آب بهش نزنید و بعد از ۳ روز هم با کاندیشنر بشورید ؛بهتره بعد از اینکه موهارو شستید و براشینگ کردید کریستال به موهاتون بزمدی-موفق و تندرست باشید

  [پاسخ]

  هانی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰م, ۱۳۹۲ ۱۴:۰۳:

  سلام ببخشید میشه بگی براشینگ چیه؟و اینکه کریستال هم با همون مواد هستش؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰م, ۱۳۹۲ ۱۶:۲۵:

  سلام عزیزم همون سشوار کشیدن البته با قاعده آموزشش هست توی سایت میتونید پیدا کنید…کریستال چیه؟

  [پاسخ]

 64. حمید می‌گه:

  با سلام من موهام فرشون خیلی زیاده موهام کوتاست برا کراتینه کردن باید چه اندازه باشن؟ممنون

  [پاسخ]

  نارین پاسخ در تاريخ آذر ۱۵م, ۱۳۹۲ ۲۳:۰۲:

  حمید باید۹ درجه باشد

  [پاسخ]

 65. .... می‌گه:

  سلااااااااااام عزیزم امیدوارم هرجا که هستی حالت خوب باشه من موهام صاف بود تا اینکه دو سال پیش اونو سه سانتی کوتاه کرم اما متاسفانه فر وبد حالت شد و پر از مو خوره بعضی از تارهاش خیلی خیتی ضخیمه چیکا باید بکنم؟؟؟کراتینه جواب میده؟؟اخر کراتینه کردن مو ریشه رو هم باید زد؟؟خواهش میکنم هر چه زودتر جواب بدید به خاطر موهام دارم افسرده میشم

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ آبان ۲۷م, ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱:

  سلام عزیزم- اگه موهاتون مشکلی واسش ایجاد شده به خاطر کوتاه کردن نیست و کوتاه کردن موهارو زنده تر میکنه این همه توصیفاتی که گفتید احتمالا به خاطر شامپوتونه یا محیطتون ،تغذیتون یا نگهداریتون ،کراتینه رو به ساقه میزنن بد نیست خوبه باز میتونید روغن نارگیل و بادام رو ۲۰ دقیقه قبل حمام به مواتون بزنید چند هفته ای این ماسکو بزنید موثر خواهد بود-موفق و تندرست باشید

  [پاسخ]

 66. Hamed می‌گه:

  سلام
  بین ٢ بار کراتینه کردن باید فاصله بیاندازیم؟

  [پاسخ]

 67. زهرا می‌گه:

  سلام مرسی بابت اطلاعات خوبتون
  من از موهای وز و آسیب دیده دارم رنج میبرم خیلی اذیت میشم
  اما به شدت میترسم خودم تو خونه این کارو انجام بدم
  چون شنیدم فقط و فقط یه آرایشگر ماهر باید این کارو انجام بده
  اگه این کارایی که گفتین رو انجام بدم امکان داره مو بیشتر از قبل آسیب ببینه؟؟؟؟
  موهام تقریبا پر پشته و ۲۰ سانت از شونه هام بلندتره چقد مواد باید بخرم؟؟؟

  [پاسخ]

 68. ارتمیس می‌گه:

  ملیکا تو دکتری الکی میگییییییییییییییییییییییییییییییییییی

  [پاسخ]

 69. samira می‌گه:

  bazam slm
  man kheili vaghe k azaton soal porsidam vali hanoz kasi j mano nadade
  mishe khahesh konam zod javabamo bedin

  [پاسخ]

 70. الهام می‌گه:

  باسلام مهین جان
  من جایی دیگه خوندم که وقتی روی موها نایلون پلاستکی می کشیم باید ۲ساعت بمونه وتویین مدت یکبار موراشانه زده ؟

  [پاسخ]

 71. الهام می‌گه:

  باسلام ملیکاجان
  من جایی دیگه خوندم که وقتی روی موها نایلون پلاستکی می کشیم باید ۲ساعت بمونه وتویین مدت یکبار موراشانه زده ؟

  [پاسخ]

 72. مهسا می‌گه:

  سلام.
  مواد کراتینه قبل اتوکشیدن باید شسته بشه یا بدون اینکه شسته بشه باید اتو بکشیم؟
  ی بار کذاشتن مواد کراتینه کافیه یا تو این سه روز باید تکرار بشه؟

  [پاسخ]

 73. samira می‌گه:

  سلام سایتتون واقعا عالیه حرف نداره
  من میخوام موهامو کراتینه کنم موهام کوتاهه تا کناره گوشم یکمم پایین تر ولی نمیدونم چقدر باید کراتینه بخرم فقط تو همینش موندم موهامم زیاد پرپشت نیست میشه جوابمو زود بدین تا زود برمو بخرم آخه دوست دارم موهام صاف شه البته فرم نیسته ها ولی دوست دارم صافتر شه پس زود جوابمو بده باشه عزیز بای بای

  [پاسخ]

 74. ساناز می‌گه:

  سلام .برای کسی که موهاش فر و وز شده،لازمه چند بار در سال کراتینه کنه؟ با یکبار کراتینه به نتیجه مطلوب می رسیم.همیشه هر سال باید این تکرار بشه؟

  [پاسخ]

 75. سارا می‌گه:

  سلام وخستة ناشئین
  لطف میکنید جای مطمعن برای کراتین کریم معرفی کنید

  [پاسخ]

 76. ایلای می‌گه:

  سلام عزیزم .من۳بار موهام رو بادکولره ودکوکریم روشن کردم .الان رنگشون کنفی یاوانیلی شده .اما خیلی نازک وشکننده شدن وبار اخر که خواستم ریشه اش رو روشن کنم بعضی هاش کنده شد .مرتب ماسک نوول گیاهی استفاده کردم وشامپوی فولیکا .اما الالن دیگه خیلی شکننده شدن .با ارایشگرم صحبت کردم گفتش کراتینه کن اما۳-۴ساعت طول می کشه اشاره ای به ۳روز اتو کشیدن نکرد .ایا روشی غیر از روش ذکر شده در بالا هست .نظرتون در مورد ویتامینه کردن مو بجای کراتین چیه ؟باتوجه به خطر سرطان زابودن کراتینه چند بار انرا توصیه می کنید ؟پیروزباشید .

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ تیر ۱۱م, ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱:

  سلام-پیشنهاد میکنم ۲ هفته ۳ بار ۲۰ دقیقه قبل از حمامتون روغن زیتون نارگیل و بادام را با هم ترکیب کنید و به ساقه هاتون بزنید و ویتامینه هم پیشنهاد میکنم-شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 77. مهیلا می‌گه:

  کاشکی جوابهاتون کاملتر بود مثلا مقدار مواد ،اندازه یا روش کراتینه

  [پاسخ]

 78. مهیلا می‌گه:

  کاشکی جوابها ریزتر وکامل تر بود

  [پاسخ]

 79. سمیرا می‌گه:

  سلام
  میخواستو یک جای مطمئن برای کراتینه ادرس بدین اگه ممکنه تو شهرک غرب باشه
  ممنون

  [پاسخ]

 80. ستایش می‌گه:

  باسلام مطالب سایت خیلی عالیه هرچندوقت یکبارمیام توسایت وواقعالذت میبرم من معلمم وفرصت ندارم خودم کارهای آرایشی انجام بدم
  خداخیرتون بده

  [پاسخ]

 81. نیلو می‌گه:

  با سلام.
  من تابستان سال گذشته موهام رو صاف کردم و به من گفتند که با توجه به نوع مو تا حدودا چند ماه میمونه و الان تقریبا اثرش از بین رفته !
  موهای من کمی حالت دار هست و خیلی فر نیست، اما میخام این بار طوری صاف بشه که هم خیلی لخت بشه و هم اینکه براق و نرم ، طوری که دیگه نیازی به اتو یا سشوار نباشه و وزی آن به کل از بین بره !
  ممکنه منو راهنمایی کنید که از چه موادی باید استفاده کنم که تاثیر بیشتری داشته باشه؟
  درضمن موهام تا به حال رنگ نشده و تقریبا بلند هست!
  سپاس فراوان

  [پاسخ]

 82. عاطفه می‌گه:

  salam khaste nabashid merc az matalebe mofidetoon
  man y soal dashtam mooham mojaade behem goftan k age b moham mos makhsoos bezanam halat fer migiran doroste ??
  yani mos makhsoos hast k moye mojaado fer kon?

  [پاسخ]

 83. faride می‌گه:

  با سلام من موهای فر و خشنی دارم که خیلی خسته ام کرده شنیده ام کراتینه برای یک مدت کوتاه مو را خوش حالت میکند و بعد از مدت کوتاهی از اولش هم بد تر می شود آیا این حقیقت دارد و اینکه این کار یک موی خیلی فر را تا چه حد صاف می کند اگر زود جواب سوالم را بدهید ممنون میشوم

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱م, ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰:

  سلام-نه موهارو از اولش هم بدتر نمیکند شاید مثل اولش بشه و همینطور بستگی به موادی که میزنید هم داره مثلا کراتینه احیا فقط مغذیه و یا کراتینه صاف کننده هست که مدتی مثلا ۳-۴ ماه صافه و به مرور به حالت اول برمیگردد-موفق و تندرست باشید

  [پاسخ]

 84. گل بانو می‌گه:

  سلام عزیزم من برای داداشم کراتین کردم قبلش شامپو مخصوصشوزدم بعد نیم مین مواد روموموند واوتو کشیدم ۲۳۰درجه اما بعد سه روز فر موهاش برگشت مواد هم نانو کراتین بود ملیکاجون اشتباهم چی بوده؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ فروردین ۲۸م, ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶:

  سلام-تا ۳ روز هم نباید با شامپو میشسته ها یعنی کلا دیگه بعد از کراتینه یا صافی باید از شامپو مخصوص استفاده بشه…مو باید کاملا اغشته به مواد بشه ….به نظر همه چیز درست میومده باز انجام بدید تکرار کنید و اینبار با بیشتر از نیم ساعت ۴۰ دقیقه ای بشورید-البته کراتینه احیا اگه بوده باشه صاف نمکنه ها نوعه کراتینه و مواد مهمه بعضی از موادها فقط نقش تغذیه ای رو دارن…موفق و تندرست باشید

  [پاسخ]

 85. مهدی می‌گه:

  سلام.یه سوال داشتم آیا کراتینه برای آقایون هم مفیده؟؟؟
  طرز انجامشم در صورت مثبت بودن جواب بگید،ممنون

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ فروردین ۲۸م, ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸:

  سلام-بله مو هست دیگه،مفیده فرق نداره میتونید از کراتینه ی احیا استفاده کنید-شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 86. زهره می‌گه:

  با سلام .میشه بگین مواد کراتین چه مدت روی مو بمونه؟چه زمانی موهارو اتو بکشیم؟بعد از شستن یا همون لحظه که به موها کراتین میزنیم؟

  [پاسخ]

  پیمان پاسخ در تاريخ فروردین ۹م, ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴:

  سلام. از ۲۰ دقیقه تا ۴۵ دقیقه،بعد از اینکه کار کراتینه تمام شد باید اتو بکشیم و تا سه روز این کار رو انجام بدیم بعد از ۳ روز موها رو می شویم

  [پاسخ]

 87. زهره می‌گه:

  ا سلام . میشه بگین چه زمانی باید موها رو بشوریم ؟چه مدت کراتین روی موها بمونه؟

  [پاسخ]

 88. فاطیما می‌گه:

  سلام ملیکا جان ممنون از پاسختان:
  وقتی موهارو در کلاه نایلونی گذاشتیم چه مدت زمان باید بماند تا بعدموهارو با سشوار خشک کنیم؟و سئوال بعد اینکه آرایشگرها می گویند که بعد از کراتین باید تاسه روز حمام نرفت و هر روزش موهارو اتوی مو کشید!!!!آیا باید تو این سه روز این کار را کرد یا احتیاجی به اتوی مو نیست؟

  [پاسخ]

 89. mercedeh می‌گه:

  ممنونم ازتون واقعا سایتتون یه سوال داشتم اگه میشه زود جوابشوبهم بگیدمن موهامو مشکی پرکلاغی کرده بودم ولی موهام بعد یک ماه قهوه ای شد گفتم شاید دکلره بگیره دکلره کردم موهام خیلی ناجور شد نارنجی و.. میخواستم یه رنگ موی خوب شمارشو با اکسیدان بهم معرفی کنین میخوهم موهام روشن بشه یا زیتونی

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸م, ۱۳۹۰ ۲۰:۱۴:

  سلام مرسده جان-ممنون-پس الان پایتون تقریبا نارنجیه؟شما زیتونی و دودی شماره ۷ را بگیرید با اکسیدان ۹درصد ترکیب کنید و بزنید-رنگ خوب هم مثل ویلا،بس…-شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 90. فاطمه می‌گه:

  سلام ملیکا جان ممنون از پاسختان:
  فقط یک راهنمائی دیگه می خواستم:
  وقتی موهارو در کلاه نایلونی گذاشتیم چه مدت زمان باید بماند تا بعدموهارو با سشوار خشک کنیم؟

  [پاسخ]

 91. sepide می‌گه:

  با سلام, من تصمیم به انجام کراتینه برزیلی در خانه را داشتم . اما نمی دونم چه مارکی بخرم که خوب باشه موهای من دکلره شده و زبر هست.ضمن اینکه تا روی شانه هایم می باشد.می خواستم بدونم چه مقدار مواد بایستی بخرم و قیمت مواد چقدر هست؟ تا اینکه موهایی صاف و ابریشمی داشته باشم؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱:

  سلام-BBO ،پرسونال ، فیتو….شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 92. فاطیما می‌گه:

  سلام ممنون از راهنمائیتان:
  من موهایم را مش کردم برای تقویت وکمی صاف شدن می خواهم کراتین کنم میخواستم بپرسم که کراتین معمولی کنم یا برزیلی؟وآیا روش کراتین برزیلی مثل همین دستورالعمل شماست یا تفاوت دارد؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۵م, ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰:

  سلام-همینطوره…کراتین احیا کننده بزنید…شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 93. roza می‌گه:

  سلام
  کراتین احیا چه مارکی خوبه و قیمتش چنده؟
  من موهامو خیلی رنگ میکنم و خشک شدن موهام
  واقعا اثری داره؟ تا چند وقت این کراتینه روی مو میمونه؟

  [پاسخ]

 94. سمانه می‌گه:

  سلام
  من میخوام موهامو کراتین کنم بهم کراتین پرسونال را معرفی کردن

  میخواستم بدونم نظر شما در مورد کراتین پرسونال چیه؟ انجام بدم

  خیلی ممنون

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اسفند ۲۰م, ۱۳۹۰ ۱۷:۰۰:

  سلام-بله برند پرسونال قابل تاییده-موفق و تندرست باشید

  [پاسخ]

 95. یکابد می‌گه:

  سلام قبل از کراتینه باید چه شامپویی زد؟

  [پاسخ]

 96. ghazaleh می‌گه:

  قیمت مواد شوارتزکف چند هست؟
  ببخشید سوالام زیاد شد

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱:

  سلام-شوارتسکف واسه صافیه ها معمولا برید بازار مواد صافیه زیادی بهتون معرفی میکنن آفریقایی و… که همش هم حدود ۱۸ اینها باید باشه-فقط گلت هستش که ۶ تومن ایناس-شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 97. یکابد می‌گه:

  سلام مرسی که این پست گذاشتین برای ما یه سوال دارم من قبلا تو ارشگاه موهامو کراتینه کردم قبل از کراتینه موهامو با شامپو شست اما ارشگرم گفت شامپو تثبیت کنندست میشه بفرمایید چه شامپویی باید بخرم؟ و محلول کراتینه رو باید با چیزی قاطی کنم؟مرسی

  [پاسخ]

 98. مهین می‌گه:

  سلام ملیکا جان و متشکر از اموزش مفیدتان . موفق و موید باشید.

  [پاسخ]

 99. مرجان می‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ملیکای عزیز .تبریک میگم واقعا سایت مفیدی دارید .یک سوال از خدمتتون داشتم و اینکه من موهامو ارایشگر گفت رنگ زیتونی دودی کرده و از ترکیب ۶ رنگ استفاده کرده .الانم ریشه موهام که مشکیه دراومده می خواستم خودم رنگ کنم از ترکیب چه رنگ هایی استفاده کنم.البته از واریاسیون نقره ای و سبز هم استفاده کرده .لطفا راهنماییم کنید .مرسی

  [پاسخ]

 100. ghazaleh می‌گه:

  سلام وخیلی ممنون که به خواسته کاربرها توجه میکنید.خیلی خوشخال شدم دیدم این پست رو
  یه سوال دارم،
  برای کسی که موهایی حجیم و پر پشت داره که وزی داره موهاش کدوم نوع کراتینه خوب هست؟برزیلی یا احیا؟
  لطفا مارک خوب هم واسش معرفی کتید
  سوال دوم،صاف کننده دایم چیست؟ منظورتون گلد هست؟اخه من شنیدم اگه گلد کنی همیشه باید ژل بزنی تا صاف بمونه(که خیلی بده!!)
  کلا به نظر شما واسه این نوع مو کراتین خوبه یا صاف کننده؟
  تشکر فراوان

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۶م, ۱۳۹۰ ۱۳:۱۲:

  سلام غزاله جان-ممنون از لطف و محبت شما-به نظر من از احیا استفاده کنید-دائمی مثل شوارتسکف یا… که البته دائمی هم همون ۶ ماهه اینها میشه نه بیشتر و بله اسیب میزنه-به نظر من کراتینه های احیا کننده-موفق،شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

  ghazaleh پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳:

  خیلی خیلی ممنونم.
  اتوی مو باید حتما ۴۵۰ درجه باشه؟ اتوی من بیشترین درجش ۲۳۰ هست! ایا مشکل ساز میشه یا نتیجه مطلوب نمیده؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴:

  سلام-نه عزیزم مشکلی نداره بیشتر برای موهای وز و قوی میگیم که نهایتش ۴۵۰ باشه -شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

  ghazaleh پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰:

  موها پس از کراتینه کردن نیاز به مراقبت خاصی دارد؟ مثلا برای شستشو باید از شامپوی خاصی استفاده بشه؟
  شامپوی قبل کراتینه چطور؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸م, ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷:

  سلام-بله شامپو مخصوص داره مثلا مارک سالن فیوریت شامپو مخصوص بعد از کراتینه داره و….

  [پاسخ]

  ghazaleh پاسخ در تاريخ اسفند ۲۰م, ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱:

  سلام وممنون از جوابای کاملی که میدین
  برای کراتین احیا چه مارکی خوبه و قیمتش چنده؟ آیا احیا واسه موهای اقایونم خوب هست؟

  [پاسخ]

  فاطمه پاسخ در تاريخ مهر ۷م, ۱۳۹۴ ۲۳:۰۸:

  به نظر من کسی که موهاش از ریشه فره به جای کراتین بره از مواد صاف کننده دایمی لولان استفاده کنه بهتره

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML