چگونه اتاق کار هنری داشته باشیم؟

هیچ چیز بدتر از مشاهده دیوارهای لخت و خالی از آثار هنری نیست. این امر به ویژه در محلی که در آن مشغول به کار هستید اهمیت پیدا می کند. در فضایی که در آن به کار مشغول هستید باید روح زندگی را همواره زنده نگه دارید. بنابراین بد نیست از آثار هنری کمک بگیرید. باید از تصاویری استفاده کنید که به شما روحیه بدهند، محیط را آرام نگه دارند، و شما را تشویق به ادامه کار کنند. اگر این تصاویر ترکیبی از اشکال انتزاعی روشن و رنگی باشند بهتر است.
مدت زمان مورد نیاز: کمتر از دو ساعت
میزان دشواری: تقریباً ساده

و اما این کار را چگونه انجام دهیم؟یک آثار هنری به دیوار نصب کنید. تصویری که در این تابلو مشاهده می کنید باید حس سرزندگی و نشازط را به شما القا کند. اگر می خواهید با نگاه کردن به آن احساس آرامش و ریلکس بودن کنید بهتر است تصاوری از اقیانوس و دریا را انتخاب کنید.

روی میز یک گلدان زینتی شیشه ای یا کریستالی قرار دهید. همچنین می توانید یادگاری هایی را که قبلاً از کشورهای مختلف جهان با خود سوغات آورده اید را روی میز به نمایش بگذارید.
حتماً نباید از وسایل گرانقیمت برای تزئینات استفاده کنید. می توانید تصاویر زیبایی را که در تقویم ها وجود دارد استفاده کنید و دور آنها را قاب بگیرید و روی میز خود قرار دهید. همچنین می توانید نمونه های از همین تصاویر را روی قفسه های کتابخانه، و قفسه فایلینگ نیز قرار دهید.

یک تابلو اعلانات تهیه کنید و شرح کارهای مهم و ضروری خود را روی آن بنویسید. به این منظور می توانید از کاغذهای رنگی استفاده کنید تا توجهتان به مطالب موجود بیشتر جلب شود.
روی زمین هم می توانید از کفپوش های طرح دار استفاده کنید. می توانید از پوست حیوانات، طرح های راه راه، و سایر الگوهای مورد علاقه خود استفاده کنید.

نکته:تابلو و سایر تزئینات دیواری را در جایی نصب کنید که در حالت ایستاده در مقابل چشمانتان قرار بگیرند. برای برجسته کردن هر چه بیشتر تصاویر می توانید از یک لامپ دیواری در بالای آنها کمک بگیرید.

منبع: گروه معماران تک طرح

مطالب مرتبط

۶ دیدگاه‌

 1. arezoo گفت:

  eyde fetr mobarak

  [پاسخ]

 2. parastu گفت:

  kash mishod ye chantaii ax ham bezarin bazam khub bud mamnun

  [پاسخ]

 3. سمانه گفت:

  سلام خانم بینا ای کاش راهنمایی میکردید که چگونه میتونم آرایشگاهی زیباداشته باشم؟؟؟

  [پاسخ]

 4. سمانه گفت:

  سلام خانم بینا کاش راهنماییم میکردید که چگونه میتونم آرایشگاهی زیبا داشته باشم؟؟؟

  [پاسخ]

 5. elahe گفت:

  سال نو مبارک

  [پاسخ]

 6. سارا گفت:

  سایتتون خوبه ولی هرچی گشتم کار هنری خوب وضروری رو پیدا کنم نتونستم ولی باز هم ممنون

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =