گونه گذاری طبیعی و افزایش حجم لبها بدون تزریق ژل و جراحی با سوزن هایی ظریف

با گذشت زمان و افزایش سن، عضلات صورت به تدریج توان خود را از دست می دهند و اصطلاحا شل یا افتاده می شوند.این افتادگی عضلات علاوه بر ایجاد ظاهری نا خوشایند سبب افزایش چینهای صورت نیز می گردند. به عنوان مثال شلی و افتادگی عضلات گونه ها باعث عمیق تر شدن چین کنار لبها ( بین کنار لب و کنار بینی ) می گردد یا شلی عضلات زیر چانه سبب ایجاد غبغب می شود و…

طب سوزنی با تحریک نقاط خاص صورت به بازگشت توان اولیه عضلات و سفت شدن آنها و در نتیجه بهبود شکل ظاهری و از بین رفتن چین های کوچک و کاهش چین های عمیق کمک می کند.

یکی دیگر از موارد خاص طب سوزنی زیبایی، گونه گذاری و برجسته کردن لب هاست.  لب و گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند و امروزه افراد میتوانند با آسودگی خاطر از طریق سوزنهاییی بسیار ظریف جهت برجسته کردن گونه یا به اصطلاح کاشت گونه و زیبایی لب ها استفاده کنند.

در طب غربی برای افزایش حجم این قسمت های صورت از تزریق ژل و برای افزایش حجم و برجسته کردن استفاده می کنند.همچنین از کرمها یا ژل های موضعی برای این نوع زیبایی استفاده می کنند.

در طب سوزنی می توان با قرار دادن سوزن در نقاطی از گونه و لب بدون تزریق هیچ گونه ژل یا ماده ای دیگر،شما می توانید مثل سایر روشها گونه و لبهایی برجسته داشته باشید و هیچ عارضه ای برای شما در بر نخواهد داشت.

طب سوزنی و بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن سینه ها

زنان دیوانه وار بدنبال داشتن اندامی بی نقص هستند. لاغر بودن و داشتن سینه هایی بزرگ یکی از آرزوهای آنهاست. شاید شما آنقدر خوش شانس باشید که این خصوصیات را دارا باشید. با این حال شاید شما جزء آن دسته از زنانی هستید که در این مورد احساس کمبود دارید و احساس می کنید می خواهید بهترین اندام را داشته باشید.

رایج ترین قسمت از بدن زنان که آن را تغییر می دهند، اندازه سینه هایشان است.گاهی این کار حتی از کاهش دادن وزن نیز آسانتر است. با این حال برای افزایش اندازه سینه گزینه های مختلف اما خطرناکی وجود دارد.

جراحی سینه متداول ترین جراحی زیبایی است که در کشور انجام می گیرد. این امر باعث افزایش احتمال بروز عوارض جانبی می شود. تحقیقات FDA نشان می دهد که تنها ده درصد از این جراحی ها بدون مشکل انجام می شوند و بیش از ۱۹۰۰۰۰ شکایت در ارتباط با عمل ایمپلنت سینه به ثبت رسیده است. برخی از شکایات مربوط به تغییر شکل دیواره قفسه سینه ، از صدمه دیدن بافت پستان، گرانولوم، ترشح شیر ناهنگام، سندرم شوک سمی، نکروز (بافت های مرده)، افتادگی سینه ها و حتی مرگ است. واقعا تعجب آور است اما این تنها تعداد معدودی از شکایات است. تحقیقات FDA  همچنین نشان می دهد که شما به دلیل عوارض ایمپلنت سینه به کرات نیاز به جراحی های دوباره خواهید داشت.

بنا بر این بسیاری از زنان برای جلوگیری از خطرات عمل کاشت سینه به استفاده از قرصها وکرمها روی

 می آورند. این مقاله به افزایش سطح استروژن می پردازد. فرضیه ما این است که افزایش سطح استروژن باعث افزایش حجم سینه ها می گردد. در نگاه اول این امر  منطقی به نظر می رسد. با این حال، دستکاری در هورمون ها می تواند باعث ایجاد اختلال در تعادل بین استروژن و پروژسترون شود. هنگام بروز این مشکل شما شاهد علائمی چون افسردگی، اضطراب، اندومتریوز، ریزش مو، کیست های فیبرونی سینه، PMS، فیبرون رحم، افزایش وزن و افزایش احتمال ابتلا به سرطان پستان خواهید بود. اگر این بیماری ها شما را متقاعد نکرد تا از این کار اجتناب کنید، باید گفت افزایش عدم تعادل درعملکرد غدد داخلی نیز از عوارض انجام این کار است. در بدن شما هیپوفیز، آدرنال، غده تیروئید و تخمدانها برای تعادل سطح هورمونها با یکدیگر همکاری می کنند. هنگامی که توسط عوامل بیرونی این غدد دستکاری می گردند میتواند منجر به بروز فشار و در نتیجه کاهش عملکرد آنها گردد.کم کاری تیروئید و ضعف میزان آدرنالین می تواند باعث کاهش استروژن در بدن شود.

آیا راه حل مناسب و بی خطری برای بزرگ کردن سینه وجود دارد؟ 

اکثر مردم خواهان کشف این معما هستند. آنها حقیقتا به این عضو برای سلامت و زیبایی بیشتر اهمیت می دهد. آیا وقت آن نیست که شما خودتان آنرا تجربه کنید؟ حال پاسخ چیست وشما چگونه می توانید این ماده  نامرئی را به دست آورید؟ممکن است شگفت زده شوید اگر بدانید که پاسخ طب سوزنی است.این تکنیک قدرتمند می تواند به شما در نشاط درونی و حتی افزایش اندازه سینه کمک نماید.

مهم ترین مزیتی که طب سوزنی دارد نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی است.  حالا شما یک روش مناسب برای بزرگ کردن سینه ها یافته اید، و با دانستن اینکه این روش چه مزایای فوق العاده ای برای شما دارد شگفت زده خواهید شد.

و برای کسانی که زمان کافی ندارند و مسئولیتهایشان زیاد است یا از عهده مخارج این روش بر نمی آیند و نمی توانند تمامی این جلسات را تحت نظر متخصص انجام دهند، روش هایی برای انجام این کار در منزل شان وجود دارد.

به لطف درمان های تازه ی سلول های بنیادی، زنان به زودی راه های طبیعی بزرگ کردن سینه را پیش می گیرند. این به معنای افزایش اندازه سینه از طریق کاهش چربی های شکمی است. سلول های بنیادی از چربی های اضافه ران و شکم خانمها استخراج شده و در سینه آنها قرار داده می شوند.

داستانی دیگر:
سوال: من کمردرد شدیدی دارم که من فکر می کنم دلیل آن بزرگی سینه هایم است. آیا باید به دنبال کاهش اندازه ی سینه هایم  باشم؟

پاسخ: کوچک کردن سینه ها از رایج ترین جراحی های پلاستیک است.  مدت ۳۰ سال است که این جراحی انجام میشود. این عمل بدون خطر است و نتیجه و دوام خوبی خواهد داشت.

اگر این سه علامت شایع را مشاهده کردید شما از دسته افرادی هستید که به این عمل احتیاج دارید:

۱٫  در سینه هایتان احساس سنگینی  وزن می کنید و این سنگینی باعث درد یا کشیدگی در گردن و شانه هایتان شده است. شایع ترین درد ها، دردهای بین شانه ها و کمر است.

۲٫ فشارزیاد بند های لباس زیر شما روی بدن شما جا انداخته است.

۳٫  سوختگی یا حساسیت های پوستی ما بین و زیر سینه های شما وجود دارد.

زاک بر این باور است که تئوری طب چینی یعنی همان طب سوزنی ابتدا غدد درون ریز را تحریک می کند و آزاد سازی هورمان های غده هیپوفیز، افزایش فعالیت های تخمدان، تحریک پذیری سلول های سینه که منجر به بزرگ شدن سینه می شوند را موجب می شود. در حالی که مواد مغذی مورد نیاز سینه ها را از طریق پمپاژ قفسه سینه، به سینه ها می رساند

در حدود ۳۰ سال است که طب سوزنی در چین و کشورهای آسیایی در خصوص سینه های کوچک و آویزان ، و برای افرادی که از محصولات آرایشی برای تغییر سینه هایشان استفاده میکنند به کار برده می شود. این طب در ابتدا تنها برای افراد مشهور استفاده می شد اما بدلیل نداشتن عوارض جانبی و طبیعی بودنش هم اکنون نزد تمام قشرهای خانمها محبوب شده است.

چگونکی عملکرد طب سوزنی برای فرم دادن سینه ها:

بر اساس طب چینی، سالم و بدون مشکل بودن سینه ها به طور عمده از دیدگاه فیزیولوزیکی به عملکرد طبیعی کلیه، طحال و کبد با هورمون های جنسی، تغذیه و ذهن بستگی دارد. دلیل کوچکی، آویزان بودن و فرو رفتگی نوک سینه را می توان اختلال یا ناهماهنگی این اندامها دانست. سایر ارگان ها از جمله قلب و ریه ها نیز می توانند سینه ها را به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین رسیدن به زیبایی و بزرگی سینه ها  به وسیله طب سوزنی تنها یک مسئله بی اهمیت نیست. ابتدا به تجزیه و تحلیل بیمار و بررسی عوامل درونی او می پردازیم و سپس بر این اساس درمان را آغاز می کنیم.

زیبا سازی سینه ها به وسیله طب سوزنی از بخش های داخلی سینه شروع می شود و از طریق مکانیسم های زیر به دست می آید:

 • افزایش گردش خون و لنف؛
 • افزایش رشد بافت های خود سینه؛
 • تقویت رباط ها و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست؛
 • بازیابی هورمون های جنسی و تعادل روانی؛
 • بهبود تغذیه و از بین رفتن مشکلات زنانگی؛

آیا شما یکی از داوطلبین بزرگ کردن سینه به وسیله طب سوزنی هستید؟

بر خلاف جراحی ایمپلنت سینه ها ، که ممکن است باعث عوارضی چون عفونت، خونریزی، واکنش سیستم ایمنی بدن، خوب نشدن جای زخمها، پس زدن مواد ایمپلنت توسط بدن، کوچک شدن یا پارگی آنها، جایگزینی و برداشتن آنها شود، طب سوزنی بدون درد و جای زخم و به شکلی کاملا طبیعی اندازه ی سینه ها را بزرگ می کند. داوطلبین زیبا سازی سینه به وسیله طب سوزنی عمدتا خانم های بین شانزده تا پنجاه و پنج سال هستند که می خواهند از یک روش غیر از جراحی برای بهبود و زیباسازی شکل سینه هایشان استفاده کنند. این افراد اکثرا دارای مشکلات زیر هستند:

کوچکی سینه ها – نابرابری سینه ها – افتادگی سینه ها – فرو رفتگی نوک سینه

حتی خانمهایی که سینه هایی نسبتا طبیعی دارند نیز ممکن است برای حفظ حالت سینه ها یا جلوگیری از افتادگی زودرس سینه ها این درمان را آغاز کنند.

درمان با طب سوزنی به بیماران مبتلا به سرطان سینه، اختلالات انعقاد خون و بیماری ضعف سیستم  ایمنی بدن توصیه نمی شود.

اصول  و چگونگی  جلسات درمانی:

درمان عمدتا با طب سوزنی انجام می گیرد، اگر چه ماکسیباکشن و داروهای گیاهی چینی نیز ممکن است در برخی مواقع  مورد استفاده قرار گیرند. موفقیت در درمان تا حد زیادی بر اساس تشخیص صحیح و مناسب ، انتخاب دقیق و صحیح نقاط مورد نظر برای قرار دادن سوزن، فرمول های گیاهی و تکنیک های هوشمندانه ی سوزن زدن است که همه آنها نیاز به بینش فراوان بالینی و تخصص دارند.

قابل توجه شما که برای فرم دهی و کوچک کردن باسن نیز تا حدی می توان با طب سوزنی در تعداد جلساتی که با توجه به استخوان بندی فرد مشخص می شود،استفاده کرد.

گیاهی که در زیبایی سینه نقش موثری دارد:

پوراریا میریفیکا گیاهی است که در مناطق شمال تایلند می روید.  در مطالعات گوناگون ثابت شده است که این گیاه دارای توانایی منحصر به فردی است و به طور طبیعی اندازه ی سینه ها را بزرگتر می کند. پوراریا میریفیکا حاوی مقادیر طبیعی از استروژن گیاهی، میروسترول، دگسی میروسترول، دیدزین، جنیستین، سیتوسترول- بی و غیره است.  و این مواد شیمیایی گیاهی شناخته شده به خانمها جهت ایجاد توازن در سطح هورمون های بدن آنها کمک می کنند. زمانی سطوح هورمون های بدن متوازن است که شخص در بدن و سینه هایش احساس سلامت و بهبود کند.

فواید پزشکی گیاه میریفیکا:

پوراریا میریفیکا علائم  آزار دهنده یائسگی از قبیل نوسانات خلق و خو، احساس ایجاد حرارت در بدن، اختلالات قلبی و عروقی، پوکی استخوان و غیره را کاهش می دهد. این گیاه همچنین دارای اثر ضد سرطان است.

کارایی پوراریا میریفیکا از لحاظ علمی ثابت شده است و خانمها در چندین دهه اخیر برای داشتن سینه های بزرگتر، سفت تر و دایره ای تر از آن استفاده کرده اند.  این گیاه ویژگی های مثبت فراوانی از قبیل تاثیر بر کیفیت پوست، مو و ناخن دارد. علاوه بر این، این گیاه همچنین می تواند به وسیله  PMS  باعث کاهش علائم آزاردهنده ی یائسگی شود.

چگونه با کمک پوراریا میریفیکا سینه ها بزرگ تر می شوند؟

بیشتر خانمهایی که از  پوراریا میریفیکا استفاده کرده اند پس از چند هفته درمان شاهد سفت شدن و حجیم شدن سینه هایشان بوده اند. با استفاده از این گیاه به طور طبیعی می توان اندازه ی سینه ها را یک یا دو سایز افزایش داد. برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب باید تمام توصیه ها از قبیل ورزش های مختص به بزرگ شدن سینه و رژیم غذایی مناسب  را به خوبی اجرا کرد. اکثر خانمها با استفاده درست از این گیاه می توانند تا هشتاد درصد اندازه سینه ها یشان را بزرگ کنند!

بخشی ازاثرات عصاره ی گیاه پوراریا میریفیکا :

پیامدهای ناشی از بزرگ شدن پستان را بهبود می بخشد . مشکلات  و دردهای پریود ماهانه خانمها را برطرف می کند جایگزین عمل جراحی سینه و بهبود و اصلاح فرم سینه می باشد . باعث سفت و بزرگتر شدن و به طور کلی اصلاح سایز سینه می شود و باسن را فرم دهی و پوست آن را بالا می کشد. نوک سینه را روشن تر کرده و چین و چروک اطراف آن را از بین می برد،سینه ها را زیبا نگه می دارد حتی زمانی که به نوزاد خود شیر می دهید. کمک می کند تا پوست نرم و صاف تر شود،باعث احیای پوست خسته و کسل کننده می شود،اندازه منافذ پوست را کاهش می دهد و از چرب شدن پوست صورت جلوگیری می کند، جای آکنه یا جوش را بر طرف می کند و سیاهی زیر چشم را درمان می کند،می تواند از پیری پوست جلوگبری کند.

رحم را  به سمت بالاتر می کشد، ترشحات واژن و چرخه دوره ناپایدارخانم ها را درمان می کند،مهبل و مایع طبیعی در مهبل را مرطوب نگه می دارد،از آلوده شدن مثانه و واژن پیشگیری می کند،عضلات دیواره واژن را تبدیل به الاستیک بیشتر می کند(افتادگی پوست را از بین می برد) ، از شکننده شده ناخن ها جلوگیری می کندوناخن سالم، قوی و زیبا می شود، از آسیب دیدن موجلوگیری می کند،کمک به رشد مو و از ریزش مو جلوگیری می کند، باعث لاغری و تغییر شکل بدن می شود،از شل شدن پوست جلوگیری می کند.

مطالب مرتبط

۹۴ دیدگاه‌

 1. هیوا گفت:

  سلام
  میخاستم اگه میشه کمکم کنین
  من سایز سینم خوبه ولی افتادی داره یکم.روش خط هم داره.یکیشم نوکش فرو رفتگی داره.
  حالا میخام راهنماییم کنین چطور این سه موشکل و بر طرف کنم 🙁

  [پاسخ]

 2. e گفت:

  ﺭﻭﺯﻱ ﻳﮏ ﻣﺮﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺍﻱ ﺩﺍﺷﺖ: ‘ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ! ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺪﺍﻧﻢ ﺑﻬﺸﺖ ﻭ ﺟﻬﻨﻢ ﭼﻪ ﺷﮑﻠﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ؟ ‘، ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺩﻭ ﺩﺭ ﻫﺪﺍﻳﺖ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻳﮑﻲ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ، ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﻲ ﺑﻪ ﺩﺍﺧﻞ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ، ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻭﺳﻂ ﺍﺗﺎﻕ ﻳﮏ ﻣﻴﺰ ﮔﺮﺩ ﺑﺰﺭﮒ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺖ ﮐﻪ ﺭﻭﻱ ﺁﻥ ﻳﮏ ﻇﺮﻑ ﺧﻮﺭﺵ ﺑﻮﺩ، ﮐﻪ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺑﻮﻱ ﺧﻮﺑﻲ ﺩﺍﺷﺖ ﮐﻪ ﺩﻫﺎﻧﺶ ﺁﺏ ﺍﻓﺘﺎﺩ، ﺍﻓﺮﺍﺩﻱ ﮐﻪ ﺩﻭﺭ ﻣﻴﺰ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻻ‌ﻏﺮ ﻣﺮﺩﻧﻲ ﻭ ﻣﺮﻳﺾ ﺣﺎﻝ ﺑﻮﺩﻧﺪ، ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻗﺤﻄﻲ ﺯﺩﻩ ﻣﻲ ﺁﻣﺪﻧﺪ، ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩ ﻗﺎﺷﻖ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﺎ ﺩﺳﺘﻪ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﺩﺳﺘﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﺑﺎﻻ‌ﻱ ﺑﺎﺯﻭﻫﺎﻳﺸﺎﻥ ﻭﺻﻞ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﻲ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻨﺪ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺍﺧﻞ ﻇﺮﻑ ﺧﻮﺭﺵ ﺑﺒﺮﻧﺪ ﺗﺎ ﻗﺎﺷﻖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘﺮ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺟﺎﻳﻲ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﺩﺳﺘﻪ ﻫﺎ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﻭﻫﺎﻳﺸﺎﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﺗﺮ ﺑﻮﺩ، ﻧﻤﻲ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻨﺪ ﺩﺳﺘﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﮔﺮﺩﺍﻧﻨﺪ ﻭ ﻗﺎﺷﻖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﻫﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﻓﺮﻭ ﺑﺒﺮﻧﺪﻣﺮﺩ ﺑﺎ ﺩﻳﺪﻥ ﺻﺤﻨﻪ ﺑﺪﺑﺨﺘﻲ ﻭ ﻋﺬﺍﺏ ﺁﻧﻬﺎ ﻏﻤﮕﻴﻦ ﺷﺪ، ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﮔﻔﺖ: ‘ﺗﻮ ﺟﻬﻨﻢ ﺭﺍ ﺩﻳﺪﻱ، ﺣﺎﻝ ﻧﻮﺑﺖ ﺑﻬﺸﺖ ﺍﺳﺖ’، ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺍﺗﺎﻕ ﺑﻌﺪﻱ ﺭﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﺧﺪﺍ ﺩﺭ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ، ﺁﻧﺠﺎ ﻫﻢ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﻣﺜﻞ ﺍﺗﺎﻕ ﻗﺒﻠﻲ ﺑﻮﺩ، ﻳﮏ ﻣﻴﺰ ﮔﺮﺩ ﺑﺎ ﻳﮏ ﻇﺮﻑ ﺧﻮﺭﺵ ﺭﻭﻱ ﺁﻥ ﻭ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺩﻭﺭ ﻣﻴﺰ، ﺁﻧﻬﺎ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﺗﺎﻕ ﻗﺒﻞ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺎﺷﻖ ﻫﺎﻱ ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻠﻨﺪ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ، ﻭﻟﻲ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﺎﻓﻲ ﻗﻮﻱ ﻭ ﭼﺎﻕ ﺑﻮﺩﻩ، ﻣﻲ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﻭ ﻣﻲ ﺧﻨﺪﻳﺪﻧﺪ، ﻣﺮﺩ ﮔﻔﺖ: ‘ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ ﻧﻤﻲ ﻓﻬﻤﻢ؟!’، ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﭘﺎﺳﺦ ﺩﺍﺩ: ‘ﺳﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ، ﻓﻘﻂ ﺍﺣﺘﻴﺎﺝ ﺑﻪ ﻳﮏ ﻣﻬﺎﺭﺕ ﺩﺍﺭﺩ، ﻣﻲ ﺑﻴﻨﻲ؟ ﺍﻳﻨﻬﺎ ﻳﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻳﮑﺪﻳﮕﺮ ﻏﺬﺍ ﺑﺪﻫﻨﺪ، ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻲ ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﻫﺎﻱ ﻃﻤﻊ ﮐﺎﺭ ﺍﺗﺎﻕ ﻗﺒﻞ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﻓﮑﺮ ﻣﻲ ﮐﻨﻨﺪ!’ﻫﻨﮕﺎﻣﻲ ﮐﻪ ﻣﻮﺳﻲ ﻓﻮﺕ ﻣﻲ ﮐﺮﺩ، ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻲ ﺍﻧﺪﻳﺸﻴﺪ، ﻫﻨﮕﺎﻣﻲ ﮐﻪ ﻋﻴﺴﻲ ﻣﺼﻠﻮﺏ ﻣﻲ ﺷﺪ، ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻓﮑﺮ ﻣﻲ ﮐﺮﺩ، ﻫﻨﮕﺎﻣﻲ ﮐﻪ ﻣﺤﻤﺪ ﻭﻓﺎﺕ ﻣﻲ ﻳﺎﻓﺖ ﻧﻴﺰ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻲ ﺍﻧﺪﻳﺸﻴﺪ، ﮔﻮﺍﻩ ﺍﻳﻦ ﺍﻣﺮ ﮐﻠﻤﺎﺗﻲ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺩﻡ ﺁﺧﺮ ﺑﺮ ﺯﺑﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﻧﺪ، ﺍﻳﻦ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺍﺯ ﺍﻋﻤﺎﻕ ﻗﺮﻭﻥ ﻭ ﺍﻋﺼﺎﺭ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻳﺎﺩﺁﻭﺭﻱ ﻣﻲ ﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﻳﮑﺪﻳﮕﺮ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ، ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﻨﻮﻉ ﺧﻮﺩ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﻲ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ، ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺎﻳﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺪﺍﺭﻳﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﮐﻪ ﻫﻴﭻ ﮐﺲ ﺑﻪ ﺗﻨﻬﺎﻳﻲ ﻭﺍﺭﺩ ﺑﻬﺸﺖ ﺧﺪﺍ (ﻣﻠﮑﻮﺕ ﺍﻟﻬﻲ) ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ .ﺗﺨﻤﻴﻦ ﺯﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ۹۳% ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﻳﻦ ﻣﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﮐﺮﺩ، ﺯﻳﺮﺍ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻲ ﺍﻧﺪﻳﺸﻨﺪ، ﻭﻟﻲ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﺟﺰﺀ ﺁﻥ ۷% ﺑﺎﻗﻲ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﻴﺪ، ﺍﻳﻦ ﭘﻴﺎﻡ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ، ﻣﻦ ﺟﺰﺀ ﺁﻥ ۷% ﺑﻮﺩﻡ، ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺑﻪ ﻳﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺣﺎﺿﺮﻡ ﺗﺎ ﻗﺎﺷﻖ ﻏﺬﺍﻱ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺳﻬﻴﻢ ﺷﻮﻡ
  حیف است اسیرغم دنیاباشیم.دلسوخته چون لاله صحراباشیم.حیف است زدیده پاسبانی نکنیم بامریم ویاس مهربانی نکنیم.روزی که فلک جسم مراخاک کند.حیف است شکایت ازجوانی نکنیم!
  در مدرسه ؛ آرزویمان تمام شدن درسمان است !
  در سربازی ؛ پایان خدمت ….
  در دانشگاه ؛ گرفتن مدرک ….
  در عاشقی ؛ ازدواج کردن !

  چه موجودات عجیبی هستیم ،
  آرزویمان تمام شدن بهترین روزهای زندگیمان است … !!!
  عذاب قبرخیلى سخت است مخلوق نمى تواند عذاب قبر را تحمل کند قبر جایی تنگ و تاریک وجاى مار و حشرات است پس بیایم پنج وقت نماز را سروقت بخوانیم و قرآن را مطالعه کنیم وکار نیک انجام دهیم براى پنج نفر بفرست تاخدا از تو راضى باشد.

  [پاسخ]

  نیکی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۱۰:

  خیلی آموزنده بود کاش همه یاد میگرفتن قاشق غذاشونو تقسیم کنن

  [پاسخ]

 3. مبینا گفت:

  ممنون از مطالب زیباتون.میشه بگین این گیاه رو از کجا میتونم تهیه کنم و یک مطب طب سوزنی خوب بهم معرفی کنید.من اهل کرمانم

  [پاسخ]

 4. سوگلی گفت:

  از کجا میشه این گیاه رو پیدا کنم عطاری داره من خیلی نیاز دارم بهش توروخدا کسی گرفته ………………..

  [پاسخ]

 5. zahra گفت:

  salam
  ksi inja nist javab bde in giyaho az koja bayad pyda kard!!!!!!!???

  [پاسخ]

  parisa پاسخ در تاريخ شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۴ ۱۴:۵۶:

  این گیاه رو از سایت ebay تهیه کنید

  [پاسخ]

 6. janan گفت:

  az koja in giyah ra tahiyehe be konam

  [پاسخ]

 7. Erfaneh گفت:

  Salam,mamnon az matalebetun vali mishe begin in Giiyah az koja mishe Tahiye kard,agar khodetunam nemidunid begid

  [پاسخ]

 8. نازلی گفت:

  خیلی مطلب خوبی بود میشه لطف کنید بگید این گیاه رو از کجا میشه پیدا کرد ؟ من ساکن تبریزم

  [پاسخ]

 9. یاس گفت:

  با سلام و احترام و خسته نباشید
  میخواستم بدانم این گیاه را از کجا میتوانم تهیه کنم؟
  در ضمن سینه های من بعد از شیردادن بسیار افتاده شده است یک درمان طبیعی میخواستم به من معرفی نمایید؟
  با تشکر از این سایت عالی با طراحی زیبا

  [پاسخ]

 10. سپیده گفت:

  سلام لطفا درمورد این گیاه میریفیکا بنویسید چه جوری میشه تهیه کرد

  [پاسخ]

 11. بنی گفت:

  سلام خواهش میکنم راهنماییمون کنید که این گیاه رو چجوری و از کجا تهیه کنیم

  [پاسخ]

  باران پاسخ در تاريخ شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۲۶:

  سلام عزیزم
  خواهش می کنم بگین این گیاه از کجا می شه پیدا کرد کسی تا به حال استفاده کرده که به این نتایج برسه؟
  استفاده این گیاه برای چه سنی استفاده می شود. بی صبرانه منتظر پاسخ هستم . التماس دعا

  [پاسخ]

 12. سارا نورایی گفت:

  salam man in giyah ro az koja mitonam thiye konam bad bayad khordesh?
  lotfan j soalamo be mail befrestin man ta hala chanseri soal kardam ama javab nadadi

  [پاسخ]

 13. نفس گفت:

  سلام آرزو خانم.خیلی خوبه انقد به فکر شوهرتی که ازت راضی باشه چند تا پیشنهاد بهت میدم که از نظرم خیلی موثره
  ۱-وقتی میره سر کار بعدش یه تغییراتی به خونه بده که برمیگرده براش جالب باشه یعنی سوپریز شه
  ۲-سعی کن یه لباسی بپوشی که خوشش میاد یا رنگی که دوست داره از اون بهره ببر
  ۳-آرایش کن یا اینکه اگه همیشه آرایش می کنی رنگ رژاتو تغییر بده
  ۴-براش نوشته بذار مثلا بنویس عاشقشی بعد کنار وسایلش بدار که ببینه
  ۵-اتاق خوابتون رو تغییر بده یا از عطر خاصی استفاده کن
  ۶-براش یه هدیه بگیر بگو به مناسبت زحمتای که برام کشیدی مطمنا جو گیر میشه بی جواب کارتو نمیذاره مطمنام

  [پاسخ]

 14. goli گفت:

  برا پیدا کردن مطب طب سوزنی باید تو اینترنت سرچ کنید انجمن طب سوزنی ایران
  اسم مراکز معتبر میاد بالا

  [پاسخ]

 15. arzoo گفت:

  سلام من با اینکه از لحاظ زیبایی متوسطم ولی احساس می کنم اگر بیشتر زیبا بودم در روابط جنسی با شوهرم بهتر بهش می رسیدم . چون همیشه فکر میکنم یک کمی کم دارم . برای همین در رابطه مون احساس سردی میکنم . یعنی زود زود ارتباط نداریم . بچه ها خواهشا راه حلی دارید بدون تعارف و پنهان کاری صراحتا بگویید .

  [پاسخ]

  goli پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۴۰:

  salam arezoo joon
  az koja midooni??
  akhe masalan man vaghti sooratam gerdo por bashe be nazaram kheili ghashang taram vali shoharam nazaresh akse mane
  ya fekr mikonam roje ghermez bishtar behem miad vali shoharam mige soorati
  ….
  aval nazare shohareto bitarof bepors bebin az che chizi bishtar khoshesh miad bad dar morede khodet ghezavat kon agaram chizi goft aslan be roo khodet nayar
  aslan zaf neshoon nade
  taze golam bazi marda boniashoon zaeefe va chon kar mikonan zood khaste mishan
  ina bayad ghazahaye mighavi bokhoran
  goosht, moz,tokhmemorgh ba piaz ke sefareshe emamast

  [پاسخ]

  مانا پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۳۴:

  سلام. منم کاملا باهات موافقم گلی جون.و دیگه اینکه زیبایی نسبیه و باید به این اطمینان برسی خود تو بهترین فرد برای همسرتی که ای مسله باعث میشه اعتماد به نفست بالا بره.یه چیز دیگه اینکه ارتباط بین زن وشوهر به زشتی زیبایی نیست هرچند مطمئنا توهم زیبایی و خود من آقایونی رو دیدم ک زیبایی از نظر عموم در زن خیلی کمتر از مرد بوده اما چندین ساله با جود بچه و این همه سال هنوز زنش رو پرستش میکنه

  [پاسخ]

  sahar پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۳۵:

  سلام
  به نظرم خودت تو رابطه پیش قدم باش . خودت شب که میشه آغاز کننده باش .. مردا دوست دارن گه گداری ببینن که خانمشون پیشنهاد میده . من که شوهرم اینجوریه … متولد چه ماهی هستی خودت و شوهرت ؟ بگو شاید بتونم راهنماییت کنم

  [پاسخ]

 16. سیمین گفت:

  گیاه معرفی شده را چگونه در مشهد تهیه کنم؟لطفا جواب را به ایمیلم بفرستید.ممنون.

  [پاسخ]

 17. شيلا گفت:

  سلام خیلی ممنون بابته مطالبه مفید من مشهدم این گیاه و از کجا میتونم جور کنم؟

  [پاسخ]

  غزاله چابکی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۴ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۳۴:

  سلام.ممنون از اطلاعات زبیا…من ساکن مشهدم لطفا ادرسی رو در مشهد اعلام کنید

  [پاسخ]

 18. محبوبه گفت:

  با عرض سلام میشه به ایمیلم بفرستین ک از کجا این کیاه و میتونمتهیه کنم ممنون از مطالبتون

  [پاسخ]

 19. pary 2012 گفت:

  سلام ومرسی از شما که در مورد این گیاه اطلاعات خوبی را در اختیار ما گذاشتید / از شما سوال داشتم آیا این گیاه را میتوان در ایران پیدا کرد ودر کجا؟ سپاسگزارم از زحمات شما… موفق و برقرار باشید.

  [پاسخ]

 20. سارا گفت:

  سلام ادرس یک مکان معتبر جهت طب سوزنی گونه ها رو میخواستم ساکن شوش دانیال(ع) هستم

  [پاسخ]

 21. Sanaz گفت:

  مطالبتون عالیه……

  [پاسخ]

 22. فرشته گفت:

  ببخشید این گیاه میفیریکا رو از کجا باید تهیه کرد-من مشهد هستم—

  [پاسخ]

  مینا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶:

  سلام اگه یک جای معتبر در مشهد واسه طب سوزنی معرفی کنید ممنون میشم

  [پاسخ]

 23. الهه گفت:

  سلام.طب سوزنی عوارض داره??

  [پاسخ]

 24. عسل گفت:

  آیا افراد مبتلا به بیماری پمفیگوس هم میتوانند از طب سوزنی استفاده کنند؟ آیا این گیاه در ایران وجود دارد و مصرف آن خوراکیست یا موضعی؟

  [پاسخ]

 25. مینا گفت:

  سلام
  از مطالب مفیدتون ممنونم . من ۴۱ سالمه و یک فرزند ۱۳ ساله دارم . بعد از دوران شیر دهی سینه هام شل و کوچکتر شده اند . چگونه میتوانم در رشت از امکانات مطرح شده استفاده کنم؟
  با تشکر
  مینا

  [پاسخ]

 26. فرانک گفت:

  سلام میخواستم بدونم گیاه میریفیکا در ایران پیدا میشه یا نه خواهش میکنم پاسخ بدین با تشکر

  [پاسخ]

 27. حسنا گفت:

  با سلام و درود فراوان
  من تو تبریز هستم
  میشه لطفا مرکزی رو در تبریز برای گونه گذاری معرفی کنید.من صورتم خیلی لاغره……..

  [پاسخ]

 28. zahra گفت:

  سلام ممنون از مطالبتون واقعا رویایی است
  گیاه معرفی شده رو چطور می شه سفارش داد؟؟؟!!!!!!
  ممنون می شم راهنمایی کنین و به ایمیلم بفرستین

  [پاسخ]

 29. آرزو گفت:

  آیا جایی در شمال( نوشهر یا چالوس ) برای طب سوزنی و بزرگ کردن سینه وجود دارد؟

  [پاسخ]

  سپهدار پاسخ در تاريخ فروردین ۳۱ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۷:

  ارزو جان پولت زیادی کرده که میخوای بدی دکترها بخورند و به ریشت بخندند.مگر قیافه چقدر مهمه؟امار بگیر ببین چقدر زندگیهایی که بر این پایه ها بوده پابرجا مانده؟عزیزم زیبایی ظاهری تا حدی مهمه بقیه دست خداست.خدا صلاح بنده هاشو بهتر میداند .مطمئن باش با همین گونه با همین قیافه خوشبخت تری.به خدا کسانی که جراحی میکنند اخر و عاقبت ندارند ما نباید این زمان را ببینیم .پیری و مریضی هم هست.عوارض فعل و عمل ما در اینده مشخص میشود.با همین قیافه افریده شدی قدر وجود نازنینت را بدان.

  [پاسخ]

  mahnaz.s پاسخ در تاريخ شهریور ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۱۳:

  azizam mnam ba sepahdar movafeqam mnam y rozi mesle u ya behtar bgam mesle hameye khanomaye emrozi hamash donbale y doktore khob bodam vase jarahie bini hame migiftan binit k kochike y baram raftam y doktor vase moshavere goft binit khubeo mn jarahit nmikonam ta y roz binim shekast b qadri kaj shod k aslan mitarcdam to ayne negah konam dc migoft bayad sabr kard ta varamesh bkhabe ta jarahi konam y hafte kamel pamo az khune birin nazashtamo hamash to gerye mikardam onmoqe dg faqat arezoom bod hamon bini khodamo dashte basham k khodaro shokr jarahi kardam na jarahie zibaii faqat ostokhane binimo ja andakhto mesle roze aval shod hala dg hamishe khodaro shokr mikonam….heee

  [پاسخ]

 30. sahar گفت:

  این مطالبی که درباره میریفیکا نوشتید مثل رویا می مونه، فکر نمی کنید کمی غلو کردید؟ اگر چنین خاصیتی داشته باشه که یک قطره از آن را هم نمی توان پیدا کرد!!!!!

  [پاسخ]

 31. سارینا گفت:

  سلام
  خسته نباشید و مرسی از زحماتتان.
  یه مکان معتبر جهت طب سوزنی برای لب و گونه و چروک دور چشم در کرمان میخواستم تو رو خدا اگه اطلاع داشتید جواب بدهید.

  [پاسخ]

 32. رويا گفت:

  سلام لطفا یک مکان معتبردرشیرازجهت طب سوزنیه سینه ها(بزرگ کردن وسفت کردن سینه) را به من معرفی کنید تشکر

  [پاسخ]

 33. sanam گفت:

  salam khase nabashid vase tamam zahamat age mishe ye ja dar mashhad moarefi konid mamnon

  [پاسخ]

 34. زهره گفت:

  خیلی مطالبتون رو دوست دارم. موفق باشید

  [پاسخ]

 35. هستی گفت:

  شماره یک مکان معتبر جهت طب سوزنی لب ها و گونه و جوان سازی پوست را می خواستم

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *