گونه گذاری طبیعی و افزایش حجم لبها بدون تزریق ژل و جراحی با سوزن هایی ظریف

با گذشت زمان و افزایش سن، عضلات صورت به تدریج توان خود را از دست می دهند و اصطلاحا شل یا افتاده می شوند.این افتادگی عضلات علاوه بر ایجاد ظاهری نا خوشایند سبب افزایش چینهای صورت نیز می گردند. به عنوان مثال شلی و افتادگی عضلات گونه ها باعث عمیق تر شدن چین کنار لبها ( بین کنار لب و کنار بینی ) می گردد یا شلی عضلات زیر چانه سبب ایجاد غبغب می شود و…

طب سوزنی با تحریک نقاط خاص صورت به بازگشت توان اولیه عضلات و سفت شدن آنها و در نتیجه بهبود شکل ظاهری و از بین رفتن چین های کوچک و کاهش چین های عمیق کمک می کند.

یکی دیگر از موارد خاص طب سوزنی زیبایی، گونه گذاری و برجسته کردن لب هاست.  لب و گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند و امروزه افراد میتوانند با آسودگی خاطر از طریق سوزنهاییی بسیار ظریف جهت برجسته کردن گونه یا به اصطلاح کاشت گونه و زیبایی لب ها استفاده کنند.

در طب غربی برای افزایش حجم این قسمت های صورت از تزریق ژل و برای افزایش حجم و برجسته کردن استفاده می کنند.همچنین از کرمها یا ژل های موضعی برای این نوع زیبایی استفاده می کنند.

در طب سوزنی می توان با قرار دادن سوزن در نقاطی از گونه و لب بدون تزریق هیچ گونه ژل یا ماده ای دیگر،شما می توانید مثل سایر روشها گونه و لبهایی برجسته داشته باشید و هیچ عارضه ای برای شما در بر نخواهد داشت.

طب سوزنی و بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن سینه ها

زنان دیوانه وار بدنبال داشتن اندامی بی نقص هستند. لاغر بودن و داشتن سینه هایی بزرگ یکی از آرزوهای آنهاست. شاید شما آنقدر خوش شانس باشید که این خصوصیات را دارا باشید. با این حال شاید شما جزء آن دسته از زنانی هستید که در این مورد احساس کمبود دارید و احساس می کنید می خواهید بهترین اندام را داشته باشید.

رایج ترین قسمت از بدن زنان که آن را تغییر می دهند، اندازه سینه هایشان است.گاهی این کار حتی از کاهش دادن وزن نیز آسانتر است. با این حال برای افزایش اندازه سینه گزینه های مختلف اما خطرناکی وجود دارد.

جراحی سینه متداول ترین جراحی زیبایی است که در کشور انجام می گیرد. این امر باعث افزایش احتمال بروز عوارض جانبی می شود. تحقیقات FDA نشان می دهد که تنها ده درصد از این جراحی ها بدون مشکل انجام می شوند و بیش از ۱۹۰۰۰۰ شکایت در ارتباط با عمل ایمپلنت سینه به ثبت رسیده است. برخی از شکایات مربوط به تغییر شکل دیواره قفسه سینه ، از صدمه دیدن بافت پستان، گرانولوم، ترشح شیر ناهنگام، سندرم شوک سمی، نکروز (بافت های مرده)، افتادگی سینه ها و حتی مرگ است. واقعا تعجب آور است اما این تنها تعداد معدودی از شکایات است. تحقیقات FDA  همچنین نشان می دهد که شما به دلیل عوارض ایمپلنت سینه به کرات نیاز به جراحی های دوباره خواهید داشت.

بنا بر این بسیاری از زنان برای جلوگیری از خطرات عمل کاشت سینه به استفاده از قرصها وکرمها روی

 می آورند. این مقاله به افزایش سطح استروژن می پردازد. فرضیه ما این است که افزایش سطح استروژن باعث افزایش حجم سینه ها می گردد. در نگاه اول این امر  منطقی به نظر می رسد. با این حال، دستکاری در هورمون ها می تواند باعث ایجاد اختلال در تعادل بین استروژن و پروژسترون شود. هنگام بروز این مشکل شما شاهد علائمی چون افسردگی، اضطراب، اندومتریوز، ریزش مو، کیست های فیبرونی سینه، PMS، فیبرون رحم، افزایش وزن و افزایش احتمال ابتلا به سرطان پستان خواهید بود. اگر این بیماری ها شما را متقاعد نکرد تا از این کار اجتناب کنید، باید گفت افزایش عدم تعادل درعملکرد غدد داخلی نیز از عوارض انجام این کار است. در بدن شما هیپوفیز، آدرنال، غده تیروئید و تخمدانها برای تعادل سطح هورمونها با یکدیگر همکاری می کنند. هنگامی که توسط عوامل بیرونی این غدد دستکاری می گردند میتواند منجر به بروز فشار و در نتیجه کاهش عملکرد آنها گردد.کم کاری تیروئید و ضعف میزان آدرنالین می تواند باعث کاهش استروژن در بدن شود.

آیا راه حل مناسب و بی خطری برای بزرگ کردن سینه وجود دارد؟ 

اکثر مردم خواهان کشف این معما هستند. آنها حقیقتا به این عضو برای سلامت و زیبایی بیشتر اهمیت می دهد. آیا وقت آن نیست که شما خودتان آنرا تجربه کنید؟ حال پاسخ چیست وشما چگونه می توانید این ماده  نامرئی را به دست آورید؟ممکن است شگفت زده شوید اگر بدانید که پاسخ طب سوزنی است.این تکنیک قدرتمند می تواند به شما در نشاط درونی و حتی افزایش اندازه سینه کمک نماید.

مهم ترین مزیتی که طب سوزنی دارد نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی است.  حالا شما یک روش مناسب برای بزرگ کردن سینه ها یافته اید، و با دانستن اینکه این روش چه مزایای فوق العاده ای برای شما دارد شگفت زده خواهید شد.

و برای کسانی که زمان کافی ندارند و مسئولیتهایشان زیاد است یا از عهده مخارج این روش بر نمی آیند و نمی توانند تمامی این جلسات را تحت نظر متخصص انجام دهند، روش هایی برای انجام این کار در منزل شان وجود دارد.

به لطف درمان های تازه ی سلول های بنیادی، زنان به زودی راه های طبیعی بزرگ کردن سینه را پیش می گیرند. این به معنای افزایش اندازه سینه از طریق کاهش چربی های شکمی است. سلول های بنیادی از چربی های اضافه ران و شکم خانمها استخراج شده و در سینه آنها قرار داده می شوند.

داستانی دیگر:
سوال: من کمردرد شدیدی دارم که من فکر می کنم دلیل آن بزرگی سینه هایم است. آیا باید به دنبال کاهش اندازه ی سینه هایم  باشم؟

پاسخ: کوچک کردن سینه ها از رایج ترین جراحی های پلاستیک است.  مدت ۳۰ سال است که این جراحی انجام میشود. این عمل بدون خطر است و نتیجه و دوام خوبی خواهد داشت.

اگر این سه علامت شایع را مشاهده کردید شما از دسته افرادی هستید که به این عمل احتیاج دارید:

۱٫  در سینه هایتان احساس سنگینی  وزن می کنید و این سنگینی باعث درد یا کشیدگی در گردن و شانه هایتان شده است. شایع ترین درد ها، دردهای بین شانه ها و کمر است.

۲٫ فشارزیاد بند های لباس زیر شما روی بدن شما جا انداخته است.

۳٫  سوختگی یا حساسیت های پوستی ما بین و زیر سینه های شما وجود دارد.

زاک بر این باور است که تئوری طب چینی یعنی همان طب سوزنی ابتدا غدد درون ریز را تحریک می کند و آزاد سازی هورمان های غده هیپوفیز، افزایش فعالیت های تخمدان، تحریک پذیری سلول های سینه که منجر به بزرگ شدن سینه می شوند را موجب می شود. در حالی که مواد مغذی مورد نیاز سینه ها را از طریق پمپاژ قفسه سینه، به سینه ها می رساند

در حدود ۳۰ سال است که طب سوزنی در چین و کشورهای آسیایی در خصوص سینه های کوچک و آویزان ، و برای افرادی که از محصولات آرایشی برای تغییر سینه هایشان استفاده میکنند به کار برده می شود. این طب در ابتدا تنها برای افراد مشهور استفاده می شد اما بدلیل نداشتن عوارض جانبی و طبیعی بودنش هم اکنون نزد تمام قشرهای خانمها محبوب شده است.

چگونکی عملکرد طب سوزنی برای فرم دادن سینه ها:

بر اساس طب چینی، سالم و بدون مشکل بودن سینه ها به طور عمده از دیدگاه فیزیولوزیکی به عملکرد طبیعی کلیه، طحال و کبد با هورمون های جنسی، تغذیه و ذهن بستگی دارد. دلیل کوچکی، آویزان بودن و فرو رفتگی نوک سینه را می توان اختلال یا ناهماهنگی این اندامها دانست. سایر ارگان ها از جمله قلب و ریه ها نیز می توانند سینه ها را به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین رسیدن به زیبایی و بزرگی سینه ها  به وسیله طب سوزنی تنها یک مسئله بی اهمیت نیست. ابتدا به تجزیه و تحلیل بیمار و بررسی عوامل درونی او می پردازیم و سپس بر این اساس درمان را آغاز می کنیم.

زیبا سازی سینه ها به وسیله طب سوزنی از بخش های داخلی سینه شروع می شود و از طریق مکانیسم های زیر به دست می آید:

 • افزایش گردش خون و لنف؛
 • افزایش رشد بافت های خود سینه؛
 • تقویت رباط ها و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست؛
 • بازیابی هورمون های جنسی و تعادل روانی؛
 • بهبود تغذیه و از بین رفتن مشکلات زنانگی؛

آیا شما یکی از داوطلبین بزرگ کردن سینه به وسیله طب سوزنی هستید؟

بر خلاف جراحی ایمپلنت سینه ها ، که ممکن است باعث عوارضی چون عفونت، خونریزی، واکنش سیستم ایمنی بدن، خوب نشدن جای زخمها، پس زدن مواد ایمپلنت توسط بدن، کوچک شدن یا پارگی آنها، جایگزینی و برداشتن آنها شود، طب سوزنی بدون درد و جای زخم و به شکلی کاملا طبیعی اندازه ی سینه ها را بزرگ می کند. داوطلبین زیبا سازی سینه به وسیله طب سوزنی عمدتا خانم های بین شانزده تا پنجاه و پنج سال هستند که می خواهند از یک روش غیر از جراحی برای بهبود و زیباسازی شکل سینه هایشان استفاده کنند. این افراد اکثرا دارای مشکلات زیر هستند:

کوچکی سینه ها – نابرابری سینه ها – افتادگی سینه ها – فرو رفتگی نوک سینه

حتی خانمهایی که سینه هایی نسبتا طبیعی دارند نیز ممکن است برای حفظ حالت سینه ها یا جلوگیری از افتادگی زودرس سینه ها این درمان را آغاز کنند.

درمان با طب سوزنی به بیماران مبتلا به سرطان سینه، اختلالات انعقاد خون و بیماری ضعف سیستم  ایمنی بدن توصیه نمی شود.

اصول  و چگونگی  جلسات درمانی:

درمان عمدتا با طب سوزنی انجام می گیرد، اگر چه ماکسیباکشن و داروهای گیاهی چینی نیز ممکن است در برخی مواقع  مورد استفاده قرار گیرند. موفقیت در درمان تا حد زیادی بر اساس تشخیص صحیح و مناسب ، انتخاب دقیق و صحیح نقاط مورد نظر برای قرار دادن سوزن، فرمول های گیاهی و تکنیک های هوشمندانه ی سوزن زدن است که همه آنها نیاز به بینش فراوان بالینی و تخصص دارند.

قابل توجه شما که برای فرم دهی و کوچک کردن باسن نیز تا حدی می توان با طب سوزنی در تعداد جلساتی که با توجه به استخوان بندی فرد مشخص می شود،استفاده کرد.

گیاهی که در زیبایی سینه نقش موثری دارد:

پوراریا میریفیکا گیاهی است که در مناطق شمال تایلند می روید.  در مطالعات گوناگون ثابت شده است که این گیاه دارای توانایی منحصر به فردی است و به طور طبیعی اندازه ی سینه ها را بزرگتر می کند. پوراریا میریفیکا حاوی مقادیر طبیعی از استروژن گیاهی، میروسترول، دگسی میروسترول، دیدزین، جنیستین، سیتوسترول- بی و غیره است.  و این مواد شیمیایی گیاهی شناخته شده به خانمها جهت ایجاد توازن در سطح هورمون های بدن آنها کمک می کنند. زمانی سطوح هورمون های بدن متوازن است که شخص در بدن و سینه هایش احساس سلامت و بهبود کند.

فواید پزشکی گیاه میریفیکا:

پوراریا میریفیکا علائم  آزار دهنده یائسگی از قبیل نوسانات خلق و خو، احساس ایجاد حرارت در بدن، اختلالات قلبی و عروقی، پوکی استخوان و غیره را کاهش می دهد. این گیاه همچنین دارای اثر ضد سرطان است.

کارایی پوراریا میریفیکا از لحاظ علمی ثابت شده است و خانمها در چندین دهه اخیر برای داشتن سینه های بزرگتر، سفت تر و دایره ای تر از آن استفاده کرده اند.  این گیاه ویژگی های مثبت فراوانی از قبیل تاثیر بر کیفیت پوست، مو و ناخن دارد. علاوه بر این، این گیاه همچنین می تواند به وسیله  PMS  باعث کاهش علائم آزاردهنده ی یائسگی شود.

چگونه با کمک پوراریا میریفیکا سینه ها بزرگ تر می شوند؟

بیشتر خانمهایی که از  پوراریا میریفیکا استفاده کرده اند پس از چند هفته درمان شاهد سفت شدن و حجیم شدن سینه هایشان بوده اند. با استفاده از این گیاه به طور طبیعی می توان اندازه ی سینه ها را یک یا دو سایز افزایش داد. برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب باید تمام توصیه ها از قبیل ورزش های مختص به بزرگ شدن سینه و رژیم غذایی مناسب  را به خوبی اجرا کرد. اکثر خانمها با استفاده درست از این گیاه می توانند تا هشتاد درصد اندازه سینه ها یشان را بزرگ کنند!

بخشی ازاثرات عصاره ی گیاه پوراریا میریفیکا :

پیامدهای ناشی از بزرگ شدن پستان را بهبود می بخشد . مشکلات  و دردهای پریود ماهانه خانمها را برطرف می کند جایگزین عمل جراحی سینه و بهبود و اصلاح فرم سینه می باشد . باعث سفت و بزرگتر شدن و به طور کلی اصلاح سایز سینه می شود و باسن را فرم دهی و پوست آن را بالا می کشد. نوک سینه را روشن تر کرده و چین و چروک اطراف آن را از بین می برد،سینه ها را زیبا نگه می دارد حتی زمانی که به نوزاد خود شیر می دهید. کمک می کند تا پوست نرم و صاف تر شود،باعث احیای پوست خسته و کسل کننده می شود،اندازه منافذ پوست را کاهش می دهد و از چرب شدن پوست صورت جلوگیری می کند، جای آکنه یا جوش را بر طرف می کند و سیاهی زیر چشم را درمان می کند،می تواند از پیری پوست جلوگبری کند.

رحم را  به سمت بالاتر می کشد، ترشحات واژن و چرخه دوره ناپایدارخانم ها را درمان می کند،مهبل و مایع طبیعی در مهبل را مرطوب نگه می دارد،از آلوده شدن مثانه و واژن پیشگیری می کند،عضلات دیواره واژن را تبدیل به الاستیک بیشتر می کند(افتادگی پوست را از بین می برد) ، از شکننده شده ناخن ها جلوگیری می کندوناخن سالم، قوی و زیبا می شود، از آسیب دیدن موجلوگیری می کند،کمک به رشد مو و از ریزش مو جلوگیری می کند، باعث لاغری و تغییر شکل بدن می شود،از شل شدن پوست جلوگیری می کند.

مطالب مرتبط

۹۴ دیدگاه‌

 1. مریم گفت:

  سلام یه مرکز تب سوزنی خوب معرفی کنید لطفا.با ادرس. در ضمن اون گیاه رو از کجا میشه تهیه کرد

  [پاسخ]

 2. سمیرا گفت:

  سلام…من صورت خیلی لاغری دارم ‌.نیاز به کمک شما دارم…نمیخوامم تزریق انجام بدم..راه هایی که شما گفتین بنطر خوبه…من همچنین سینه های بزرگ و افتاده دارم میخواستم ببینم درمانی برای سفت و بالابردن سینه هام وجود داره….منتظر پاسخ شما هستم…لطفا هزینه هاشم تو سایت بیان کنین..ممنون میشم

  [پاسخ]

 3. آتوسا گفت:

  من برای خحم لبم از دستگاه plp استفاده کردم حجم لبم ۲ ماه بیشتر نموند ولی در کل راضیم اینکه درد نداشت واسم خیلی مهم بود ولی طب سوزنی و تا حالا امتحان نکردم 🙂

  [پاسخ]

 4. آزیتا گفت:

  از کجا گیاه رو باید بخریم .یکی جواب بده ……

  [پاسخ]

 5. مبینا گفت:

  من واسه حجم لب با طب سوزنی اقدام کردم واقعا بد بود ۲ هفته هم بیشتر لبم حجم نداشت

  [پاسخ]

 6. منا گفت:

  من طب سوزنی واسه حجم لب رو انجام دادم خیلی درد داشت ۱ هفته هم بیشتر نموند اصلا راضی نبودم

  [پاسخ]

 7. شهره گفت:

  سلام دوستان
  سوال منم مثل بقیست چرا جواب هیچ سوالی داده نمیشه اخه
  دلتون خوشه سایت راه انداختین و سیستم نظر دهی گذاشتین خب چرا جواب نمیدید پس ؟؟؟
  الان راهنمایی کردین این گیاهو استفاده کنید من از کجا میتونم این گیاهو بخرم از عطاری؟ میوه فروشی ؟ بگم فامیلا ازونور بفرستن؟؟
  خب عزیزای دل جواب بدین دیگه اخه این مطلب که پر از سواله و جواب نداره واسه ما میشه چی اخه
  برای افزایش بازدید خودتو و احترام به بازدید کننده هام که شده جواب بدید چی میشه

  [پاسخ]

 8. شیدا گفت:

  سلام
  میشه به من بگوید چند درصد روی صورت جواب میده؟؟؟؟ایا کسی از دوستان نتیجه گرفته؟؟؟

  [پاسخ]

 9. فاطمه گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون ولی خیلی کم راجب طب سوزنی توضیح دادید خواهش می کنم در این مورد بیشتر توضیح بدهید که باید دقیقا چیکار کنیم

  [پاسخ]

 10. ariana گفت:

  سلام،منم در مورد گیاه پوراریا میریفیکا شنیدم،،میشه لطفا بگید ایا این گیاه مورد تاییده،،ایا کسی استفاده کرده؟؟ لطفا جواب بدید،با تشکر

  [پاسخ]

 11. lmaryam گفت:

  az koja tahiye konim?

  [پاسخ]

 12. ويشكا گفت:

  پس چی شد جواببببببببببب

  [پاسخ]

 13. ويشكا گفت:

  با سلام
  گیاه پوراریا میریفیکا از کجا میشه تهیه کرد و دوم اینکه کجا این طب سوزنی رو در ایران انجام می دهند .
  با سپاس

  [پاسخ]

 14. شيدا گفت:

  سلام میشه بگید این گیاهو از کجا میتونم تهیه کنم؟من سینه هام خیلی خیلی کوچیک باعث افسردگیم شده توروخدا زود جواب بدین

  [پاسخ]

  nasrin پاسخ در تاريخ مهر ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۶:

  salam doostan. man in giah ro tooye ebay check kardam . sooma mitoonid berid rooye site ebay va esme giah roo keh be englisi hastesh pueraria mirifica az oonja bekharid.

  [پاسخ]

  زهرا پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۹:

  سلام ممنون ازسایت خوبتون.این گیاه پوراریامیریفیکاروازکجا میتونم تهیه کنم؟چون سینه های بنده خیلی خیلی کوچیکه وخیلی هم غصه میخورم.اگثرخواستگارهایم رابه این دلیل ردمیکنم چون خجالت میکشم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

  [پاسخ]

  باران پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۵۸:

  عزیزم کسی که میاد خواستگاریت حتما از رو لباس هم به اندازه ی سینه ی شما پی برده..مگه همه ی مردا ملاکشون سینست؟!!

  [پاسخ]

 15. خاطره گفت:

  سلام خسته نباشید,من هم مشکلم افتادگیه,و حس میکنم سینما کوچه و تو رفتگی داره سی سالمه و اصلا از این شرایطم راضی نیستم,میشه راهنماییها کنید

  [پاسخ]

 16. Ana گفت:

  خب بگین از کجا میتونیم این گیاه رو تهیه کنیم!

  [پاسخ]

 17. Ana گفت:

  این گیاه رو از کجا میتونم تهیه کنم?لطفا جوابموبدین…مرسی:-)

  [پاسخ]

 18. ناصر گفت:

  طب سوزنی خوبه ولی نه برا هر درد و مرضی نه برا هرکاری،علوم پزشکی طوریه که میشه هرچیزی رو هرطوری توجیه کرد و دست اخر اگرم نتیجه نگرفتید بازم هزار دلیل برات میشه بیاری که نشده همونطور که هزار دلیل میرارن که میشه،مثلا ادعا میکنن با طب سوزنی انگشت قطع شده رو میشه باز سازی کرد وبرای این کار دلیل و توجیهات مخصوص خودش رو میارن،بعد که پول دادی و جلساتت تموم میشه چندتا دستورالعمل بهت میده که نمیشه اجراشون کنی و بقیشو خودتون تصور کنید

  [پاسخ]

 19. fatima گفت:

  چرا جواب هیچ سوالی داده نشده؟؟؟
  خوب مدیر سایت چرا توجه نمیکنه
  اگه مطلبی واسه کمک یا بیشتر شدن اطلاعات در اختیار کاربران میزارین لطفا به سوالاشونم پاسخ بدین
  سوال منم مثل بقیه…این گیاه رو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟
  و یه مطلب دیگه
  کسانی که دوست دارن گونه گذاری کنن به کمک طب سوزنی
  دوست من چند سال پیش این کارو کرده و جواب گرفته ..خیلی ام گونه ی طبیعی و خوبی داره
  فقط مشکل اینجاس که هیچ نشونی و شماره تلفن از این خانم دکتر نداره و جالبتر اینکه اسمشم یادش نیست
  چون من خودمم یه مدت دنبالش بودم
  ولی اگر پیدا کردم حتما در اختیارتون میزارم
  اگر خواستین این کار و کنین حتما از دکترتون مطمءن باشین

  [پاسخ]

 20. مهتاب گفت:

  salam bacheha man az tebe suzani bara kole surat estefade kardam ham bara rafe jush ham chaghi surat va lab ama ke darmanesh 10 jalase bud be mablaghe 80000t jalaseyi ama ta 5 jalaseyike raftam bekhatere un suzana suratam varam dasht va man fek mikardam daram natije migiram ama bad chandruz mikhabid va man dore ra ghat kardam va bad az 1mah motevaje shodam suratam laghartar ham shode ama baziha ke miumadan javab migereftan hala nemidunam ya bara unam varam bud ya vaghan javab gerefte budan un giaham az khode marakezeshun bayad tahie konid ke besurate pudre

  [پاسخ]

 21. arezoo گفت:

  ممنون خیلی آموزنده بود.

  [پاسخ]

 22. mesbah گفت:

  برای بروتز لبوسینه وکونه کزاری باید کجا برم کدوم شهری؟باجه شماره ای میتونم تماس بکیرم؟

  [پاسخ]

 23. ستاره گفت:

  سلام
  من خوندم که توی سایت جاودانه شو میشه این گیاه رو به صورت یه پودر خریداری کرد ولی خودم امتحان نکردم

  [پاسخ]

 24. آرام گفت:

  با سلام این گیاه را چگونه واز کجا میشه تهیه کرد؟و آیا مصرف این گیاه باعث چاقی یا لاغری صورت یا بدن می شه؟

  [پاسخ]

  عاطفه هاشمی پاسخ در تاريخ دی ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶:

  سلام.این گیاهوبایدازکجاتهیه کرد؟

  [پاسخ]

 25. طهورا گفت:

  سلام لطفا بگین این گیاه از کجا تهیه کنم ؟؟؟؟

  [پاسخ]

 26. هانیه گفت:

  با سلام و خسته نباشیدخدمت شما.
  لطفا میشه بفرمایید گیاه پوراریا میریفیکارو از کجا باید تهیه کنیم و طرز مصرف آن به چه صورت هست؟باتشکر

  [پاسخ]

  n پاسخ در تاريخ بهمن ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۵۸:

  میشه بگید از کجا تهیه کنیم و طریقه مصرف چگونه است؟ ممنون

  [پاسخ]

 27. arezoo گفت:

  b nazaram tebe suzani bayad javab bd…
  man khodam in tebo ghaboOl daram vali vase in mozoO hanoOz emtehanesh nakardam…

  rah haye dg estefade az badkesh ham has… araghe raziane ham mitoOne komak kone…
  vali age az araghe raziane mikhain estefade konin havasetoOn bashe zamane periodi estefade nakonin asaresh barax mishe…

  [پاسخ]

  مهناز پاسخ در تاريخ مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۰۲:

  سلام این گیاه را از کجا میشوى تهیه کرد؟

  [پاسخ]

 28. ati گفت:

  salam markaze tebe sozani ke gone gozari ro ba tazmin anjam mide lotfan moarefi konid

  [پاسخ]

 29. آسمانه گفت:

  سلام
  از مدیر محترم سایت خوب زیباشو می خوام ، حالا که مطلب امیدوارکننده ای راجع به افزایش سایز سینه با تضمین این جا گذاشتید ،ما رو نا امید نکنید و اطلاعات تکمیلی رو هم بدید……
  اونهمه خانومایی که دنبال یه راه بی دردسر و بدون جراحی و البته تضمینی بودن( تو تاپیک افزایش سایز سینه )کجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگه صحت داشته باشه که مشکل همه حله!
  آیا این کار تاثیر داره؟
  کسی این کارو کرده؟
  موندگاریش چقدره؟

  منتظره جوابم ااا بوووووس

  [پاسخ]

 30. مینا گفت:

  با سلام

  به نظر من تزریق چربی بهتر از طب سوزنیه

  [پاسخ]

 31. باران گفت:

  این گیاه را از کجا می شه گرفت و تا چه سنی می شه استفاده کرد؟ ممنونم

  [پاسخ]

 32. جاودانگی گفت:

  گیاه پوراریا میریفیکا را در javdanesho می توانید بدست آورید

  [پاسخ]

 33. negar گفت:

  salam mamnonam az matalebe khobeton man kheili dost daram sinehamo amal konam chon bozorg hastand va chon 40 sal sen daram sineham bekhatere zayman oftade ham shode ama mitarsam az amal va kheili vasvas daram ke doktor khobi amal kone dost daram chanta nemone az karasho ghabl az har amali bebinam mishe moarefi konin va rahnamaeim konin mamnonam

  [پاسخ]

  negar پاسخ در تاريخ بهمن ۱۵ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۰۲:

  Age u negari pas man kiyam?

  [پاسخ]

 34. مریم گفت:

  Mikhastam bedoonam In giaho koja mishe peyda kard ?? avarez nadareee ?? sakene karaj hastam ..meerc

  [پاسخ]

 35. سمانه گفت:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون میشه بگید این گیاه میریفیکا باید از کجا تهیه کنم ساکن کرجم جواب بدین

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *