چگونه در عرض یک هفته پنج کیلو از وزن خودتان را کم کنید؟

اگر به فکر کم کردن چند کیلو وزن اضافه خود هستید،به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. رژیم های غذایی زیادی وجود دارد که در مدت زمان اندکی می توانند وزن زیادی را از شما کم کنند . اما در حقیقت بسیار از آنها ناسالم هستند و با پیروی زیاد از آنها، صدمات زیادی را به بدن شما وارد می کنند. پیروی از رژیمی مناسب می تواند وزن شما را کاهش داده و از برگشت دوباره شما جلوگیری کند. کم کردن هر مقداری از وزن نیازمند تغییر در نو ع زندگی و عادات زندگی است. غذاهایی وجود دارند که باید به طور کلی از رژیم غذائی حذف و یا کم شوند. ورزش را نیز باید در برنامه روزانه خود قرار دهید. تمام این کارها بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید با گنجاندن آنها در برنامه روزانه خود به راحتی مقدار زیادی از وزن خود را کاهش دهید. از رژیم ها ی غذائی ناسالم و نامناسب خودداری کنید. عجله نکنید . چرا که با افزودن مواد غذائی حذف شده به رژیم غذائی خود،به راحتی به وزن سابق برمی گردید. وزنی که حالا دارید،می تواند تعیین کننده مقدار وزنی باشد که می خواهید کم شود.

معلوم است که فردی که وزن بالاتری دارد،در ابتدا مقدار بیشتری از وزن خود را کم خواهد کرد. بهترین راه برای کاهش وزن استفاده از همان راه قدیمی یعنی رژیم و ورزش است. همگی ما به دنبال راهی جادوئی هستیم . اما در حقیقت استفاده از قرص ها و یا راه های سریع نتیجه ای جز بیماری ندارد. در پائین راه هایی آمده است که به وسیله آن می توانید به راحتی مقدار زیادی از وزن خود را کم کنید:

۱-آب:

قبل از هر وعده غذائی تقریباً نیم لیتر آب بنوشید. این راه می تواند وزن شما را کاهش دهد چرا که باعث خوردن کمتر می شود. این روش همچنین کمک می کند که شما مقدار آب مورد نیاز بدن خود را نیز بنوشید و از خوردن مواد غذائی زیاد جلوگیری می کند.

۲-مقدار کالری که میخورید را از مقدار کالری مصرفی بدن کمتر کنید.

برای انکه وزن خود را کاهش بدهید، باید میزان کالری که مصرف می کنید از میزان کالری موجود در مواد غذائی بیشتر باشد. تمام لحظات زندگی حتی مواقعی که شما خواب هستید بدن شما در حال سوزاندن کالری است. می توانید با افزایش میزان فعالیت بدن و کاهش میزان کالری دریافتی بدن،به راحتی وزن خود را کاهش دهید. این روش بهترین روش کاهش وزن و سالم ماندن است. بنابراین غذاهای غیر مفید را از رژیم غذائی خود حذف کرده و جای آن از مواد غذائی سالم و پرخاصیت استفاده کنید.

۳-مصرف فیبر را افزایش دهید:

گنجاندن فیبردر رژیم غذائی می تواند باعث کاهش وزن شود. همه حبوبات، سبزیجات خام، سبزیجات نیم پز، میوه ها ،پاستاهای تهیه شده از آرد گندم ولوبیا منابع غنی فیبر هستند. اگر از ابتدای کار،مقدار زیادی مواد فیبر دار مصرف کنید احتمالاًدچار نفخ،اسهال و باد معده می شوید. بنابراین مواد فیبر دار را کم کم به رژیم غذای خود اضافه کنید. افزودن مقدار بیشتری آب به رژیم غذائی خود،کمک زیادی به حضم مواد غذائی فیبر دار می کنید.

۴-مصرف غذاهای شیرین را متوقف کنید.

با قطع مصرف شکر در رژیم غذائی،به راحتی می توانید مقدار زیادی از وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید وزن خود را سریعاً کاهش دهید، از مصرف هرگونه مواد غذائی شیرین خودداری کنید. به این معنا است که هیچ شکری را با قهوه با چای خود نخورید،از مصرف صبحانه های شیرین خودداری کنیدو حتی نوشیدنی های شیرین را هم کنار بگذاید.

•مصرف کربوهیدرات ها را متوقف کنید. چرا که در بدن تبدیل به مواد قندی می شود و باعث چاقی و اضافه وزن می شود. حذف مواد غذائی حاوی کربوهیدرات می تواند باعث کاهش وزن شود . امروزه مواد غذائی زیادی وجود دارد که کربوهیدرات آنها حذف شده است . این مواد غذائی تست شده و مورد آزمایش قرار گرفته است.

•مواد فیبردار را در رژیم غذائی بگنجانید.

•از میوه و سبزیجات تازه بیشتر استفاده کنید.

•مطمئن شوید که تمام مواد مورد نیاز بدن خود را روزانه مصرف میکنید. حتی میتوانید از شیر و یا لبنیات کم چرب و یا بدون چربی استفاده کنید.

•وزن متناسب با قد خود را کنترل کنید.

۵-بسیاری از مردم اطلاع دقیقی از میزان مواد مصرفی مورد نیاز بدن خود ندارند.

در پایین نسبتهای مورد نیاز بدن آورده شده است:

حدود هشتاد گرم گوشت، ماهی و یا مرغ که برابر کف دست است.
بیست و پنج گرم پنیر و یا اندازه شصت دست.
یک قاشق چایخوری کره یا اندازه سر شصت دست.
دانستن میزان دقیق مواد غذایی مورد نیاز بدن می تواند کمک زیادی به کم کردن وزن شما کند.

•از مصرف غذاهای منجمد خودداری کنید.

•مقدار کالری مورد نیاز بدن خود را هنگامی که می خواهید وزن خود را کاهش دهید کنترل کنید. رژیم غذائی مناسبی را انتخاب کنید که متناسب میزان کالری دریافتی بدن شما باشد و با کاهش مقدار کالری دریافتی بدن،وزن خود را نیز کاهش دهید.

۶-ورزش کنید:

بسیاری از ما معتقدیم که در زندگی پرمشغله امروزه ،ما وقت کافی برای انجام تمرینات ورزشی را نداریم. تمام اینها فقط بهانه است . راه های زیادی برای انجام ورزش وجود دارد. برای مثال هنگامی که سر کار هستید،به جای استفاده از آسانسور از پله ها استفاده کنید و یا قدری دورتر پارک کنید تا بتوانید مسیر کوتاهی را پیاده روی کنید. به جای رفتن به سینما و نشستن روی صندلی می توانید به باشگاهی رفته و مشغول بازی هایی مانند بولینگ،تنیس و یا بازیهایی که به آنها علاقه دارید شوید.هرگونه ورزشی حتی کوچک می تواند برای شما مفید باشد. توجه داشته باشید که هرگونه رژیم غذایی که هیچ سختی نداشته باشد، برای شما بسیار مضر و بی فایده است. اکثر این رژیم ها افرادی را که فکر می کنند با معجزه می توانند لاغر شوند را گول زده و تولید کننده های این گونه رژیم ها را پولدار می کند. آنها به شما خیالاتی را می فروشند که پایان راه است.

۷-برای کم کردن وزن به فعالیت و تعهد نیاز دارید.

هنگامی که شما این تغییرات را در رژیم غذایی خود اعمال کردید،باید ورزشهای لازم را نیز در رژیم خود بگنجانید و مقاومت کنید. نتیجه چنین تغیراتی رسیدن به وزن دلخواه است. در این صورت دوستان و اطرافیان شما این پیشرفت ناگهانی شما را تحسین خواهند کرد.

۸-شما باید روی تغییرات مثبتی که کرده اید تمرکز داشته باشید

و هنگامی که روی یکی از تغییرات تمرکز کرده اید مطمئن باشید بهترین کاری را که می توانستید انجام دهید انجام داده اید و بدانید که بهترین کار است. روی مسایل مثبت تمرکز کنید و از مسایل منفی دوری کنید. بهتر است هر چند وقت یکبار یک روز به خودتان جایزه بدهید . این کار باعث می شود انگیزه شما بیشتر شود و تصمیم گیرنده خوبی خواهید شد.

منبع : نشریه آشنا

توجه:به دلیل مشکل بودن مدیریت نظرات و صحبت ها در صورت تمایل برای ادامه ی بحث به انجمن مراجعه کنید

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن 

۹۴۸ دیدگاه برای “چگونه در عرض یک هفته پنج کیلو از وزن خودتان را کم کنید؟”

 1. جوجو می‌گه:

  سلام من ۱۰سالمه قدم ۱۴۲و وزنم همیشه ۳۵کیلو است خوبه؟تو رو خدا جواب بدین

  [پاسخ]

 2. سحر می‌گه:

  سلام من ۱۸سالمه قدم ۱۸۵ و وزنم۷۰ من میخام ۳۰کیلو کم کنم شکم و پهلو دارم لطفا کنید راهنمایم کنین

  [پاسخ]

 3. میترا ارسمان می‌گه:

  سلام من فردی متناسب هستم و تا یک هفته دیگر عروسیم هست لباسی که قرار است بپوشم خیل تنگم هست و سایز بزرگتر هم ندارد چه کار کنم تا زودتری لاغر کنم

  کلاس های زوبا و اروبیک هم رفتم اما فایده ندارد
  لطفا کمکم کنید

  [پاسخ]

 4. هستی می‌گه:

  سلام من ۱۱سالمه می خوام برم مسابقه ۴۵کیلو ام باید در ۲۰روز پنکیلو کم کنم تو وزن آزاد نباشم چیکار کنم

  [پاسخ]

 5. ... می‌گه:

  سلام من دختر هستم و ۱۳سالما قدم ۱۵۹و وزنم ۵۵ خوبه یانه ؟
  راستی نمیخوام دیگه قدم بلند تر از این بشه اما رژیم غذایی میخوام بگیرم.
  ی سوال دیگه دوستم ۱۹سالشه و قدش ۱۷۸هست خوبه ؟

  [پاسخ]

 6. فافا می‌گه:

  حتی لبنیات هم نخورین با سالادتون آبغوره یا آب لیمو بخورین

  [پاسخ]

 7. فافا می‌گه:

  رژیم خام خوری بگیرن بجای چای .جایی سبز با طعم نعناع نپتون بگیرن بخورین صبح ب صبح ناشتا ی لیوان آب کرفس بخورین روزی ۷دقیقه ورزش بکنین شام ناهار فقط سبزی سالاد بخورین حبوبات هم نباید بخورین میتونیم مرغ آب پز هم بخورین فقط به هیچ وجه از غذاهای مثل ماکارونی سیب زمینی برنج نان نخورین خرما زیاد بخورین که اشتهاتون کم شه میوه سیب پرتقال گریپ فروخت زیاد بخورین.من خودم گرفتم هر ده روز ۳کیلو کم میکنم فقط تا میتونین سالاد بخورین خیار گوجه هم زیاد بخورین تخم کتان بخرین آسیاب بکنین روزی دوبار بخورین نتیجه میگیرم من خودم ۹۰بودم قدم ۱۷۰ بود الان شدم ۶۷

  [پاسخ]

 8. فافا می‌گه:

  سلام بچه های ی راه حل دارم واسه لاغری که دوماهه جواب میگیرن

  [پاسخ]

 9. نیما می‌گه:

  من ۱۵ سالمه و قدم ۱۷۶ و وزنم ۷۲ کیلو.میخوام به ۶۵ برسم .خواستم بدونم چجوری سریع اینکارو بکنم

  [پاسخ]

 10. من می‌گه:

  اره خوبه فقط نزار از این بیشتر شه

  [پاسخ]

 11. من می‌گه:

  من ۱۵ سالمه قدم ۱۶۸ و وزنم ۶۹ لطفا کمک کنیید میخوام تا عید به ۶۳ برسم😭

  [پاسخ]

 12. کریمه می‌گه:

  لطفا تو ایمیل جوابم را ارسال کنید

  [پاسخ]

 13. کریمه می‌گه:

  لطفا لطفا جواب من بدهد
  من ۲۳ سالم ۶۳ کیلو هستم قدم ۱.۸۸ است

  [پاسخ]

 14. کریمه می‌گه:

  من ۲۳ ساله هستم‌ قدم ۱۵۸ یا ۱۵۸ است وزنم ۶۳ است بعدی ۱۰ روز عروسیم است چطور وزن خود را کم کنم

  [پاسخ]

 15. ساحل می‌گه:

  سلا من ۱۳ سالمه ۵۳ کیلو ام به نظرتون خوبه وزنم ؟ در ضمن قدم ۱۵۵ هستش

  [پاسخ]

 16. Pari می‌گه:

  سلام من قدم ۱۷۵ و وزنم ۶۴ هست میخوام ۵۳ کیلو بشم با یه رژیم سریع (اینم بگید که بعدش چیکار کنم که ثابت بمونه) چطور میتونم این کارو کنم؟

  [پاسخ]

 17. ناشناس می‌گه:

  سلام من یه نوجوان هستم۱۳ساله باوزن ۵۷کیلو هرکی میرسه بهم میگه چاق

  چیکار کنم؟؟؟!
  دارم دیوونه. میشم

  کمکمممم کنید….

  [پاسخ]

 18. م.م می‌گه:

  سلام. من ۱۷ سالمه قدم از ۱ متر و نیم بیشترم وزنم ۹۰ کیلو چقدر باید کم کنم ؟
  چطوری میشه زود لاغر شم ؟

  [پاسخ]

 19. Tina bhador می‌گه:

  سلام من ۲۱ سالمه قدم ۱۶۵و وزنم ۶۵ یکم پهلو دارم میخوام ابشون کنم باید چیکار کنم …غذا هم زیاد نمیخورم مرغ کم میخورم گوشت هم کم میخورم برنج هم نصف بشقاب میخورم از. حبوبات هم کم استفاده میکنم نون هم درحد ربع استفاده میکنم سبزیجات خیلی دوس دارم مخصوصا کاهو ولی نمیدونم چرا آب نمیشن لامصبا یکم راهنماییم کنید میخوام در ۱ ماه آبشون کنم

  [پاسخ]

 20. زهرا عماد می‌گه:

  سلام من سی وپنج سالمه قدم ۱۶۸ اما متاسفانه ۷۰ کیلومخیلی تلاش میکنم ۶ کیلوکم کنم با این که یک سا له پیاده سره کار میرم ۵۰ دقیقه پیاده روی تند در هفته چهارروز سره کارم باورکنید اصلن اهل خوراکی نیستم در روز شاید یک بار غذا بخورم با رعایت فراوان وشبها عموما میوه به نظرتون چیکار کنم

  [پاسخ]

 21. کامبیز می‌گه:

  سلام،من ۱۷سالمه. ۱۹۲سانت قدمه و ۱۰۴کیلو هستم میخاستم بپرسم برای اینکه پستیو بلندی بدنم از بین بره باید وزنم چقدر بشه و وقتمم کمه یک روز درمیون ۱ساعتو ۲۰دقیقه حدودا وقت دارم تمرین کنم ..منتظره جوابتونم باتشکر

  [پاسخ]

 22. ریحانه می‌گه:

  سلام
  من ۱۵ سالمه و وزنم۵۵ و قدم ۱۵۸ـــ میخوام وزنم کمتر از الان بشه

  [پاسخ]

 23. melika می‌گه:

  سلام من۱۳سالمه وقدم۱۶۰ووزنمم ۶۳ چند کیلو باید کم کنم

  ممنون

  [پاسخ]

 24. پری می‌گه:

  فقط آب کرفس و بدنسازی😉

  [پاسخ]

 25. حمید می‌گه:

  سلام ببخشید وزنم زیاده ۹۳کیلو هستم قدم ۱۸۳هستم میخاستم وزنمو بیارم پایین ۱۹سالم هست در ضمن از ناحیه ران پهلو بیشتر چاق هستم چکار کنم وزنم بیاد پایین

  [پاسخ]

 26. امیر محمد می‌گه:

  سلام امیر محمد هستم ۱۴ سالمه ۴۸ کیلو هستم می خوام کم کنم باید چیکار کنم؟

  [پاسخ]

 27. mohammadreZa می‌گه:

  سلام من ١۴ سالمه قدم ١٧٧ وزنم ٩٠ کیلو باید چیکار کنم که بتونم ٢٠ کیلو کم کنم

  [پاسخ]

 28. امیر می‌گه:

  سلام من ۲۰سالمه قدم ۱۸۰وزنم ۷۷کیلو بنظر خودم باید کم کمش ۱۵کیلو کم کنم ایا به نظر شما چند کیلو کم کنم بهتر..؟؟

  [پاسخ]

 29. maryam می‌گه:

  سلام من ۱۴سالمه قدم ۱۶۵ وزنم ۶۲چه جوری کم کنم میخوام ۱۲کیلو لاغر کنم مثل قبل

  [پاسخ]

 30. Mona می‌گه:

  سلام .. من ۶۳ کیلو وزنمه .. قدم یک متر و پنجاه هفت .. بیستو دو سالمه .
  چقدر اضافه وزن دارم؟ میخوام لاغر کنم .. چطوری؟

  [پاسخ]

 31. ali می‌گه:

  سلام من ۱۷سالمه ۷۵کیلو وزنمه یعنی یک سال پیش ۵۵بودم نمیدونم چیشد الان همه توضیحاتون خوندم من سعی کردم رعایت کنم اما نتونستم من باز میخوام برگردم ۵۵میشه یه راهنمایی بیشتر کنید

  [پاسخ]

 32. ناشناس می‌گه:

  سلام من ۲۲سالمه قدم ۱۶۳ وزنم ۹۹ دو ماه دیگ عروسیمه تو خدا کمکم کنید لاغر شم

  [پاسخ]

 33. mamad kurde می‌گه:

  سلام دوستان من ۱۷ سالمه قدم ۱۹۵ وزنم ۹۵ میخام پنج کیلو کم کنم (فقط چربی سوزی بدون کم شدن عضله)

  [پاسخ]

 34. مهدی می‌گه:

  سلام من ۱۲سالمه حدود۵۸کیلوم و قدم ۱۴۵س چگونه لاغرشوم

  [پاسخ]

 35. سما می‌گه:

  نوجواااانی بابا
  منم همین جورم

  [پاسخ]

 36. ملینا می‌گه:

  سلام من ۱۲ سالمه و قدم ۱۶۰ و وزنم ۴۸ هست
  چجوری به وزن ۴۰ برسم
  لطفا یه راه خوب بگید

  [پاسخ]

 37. Mustafa می‌گه:

  سلام خوبین من ۲۱ سالمه قدم ۱۸۰ و وزنم ۱۲۵ کیلو چه جوری وزنم رو کم کنم

  [پاسخ]

 38. PARMIS WOLF می‌گه:

  Chay sabz ziadish zarar nadare?!
  Va inke chetor to 1 hafte chan kilo laQr konm akhe ye arosie mohmi darm

  [پاسخ]

 39. نهر می‌گه:

  امتحان میکنم

  [پاسخ]

 40. elham می‌گه:

  اگه فقط صبحونه یه تخم مرغ اب پز همراه با گوجه ونون خورد و ناهار وشام نخوریم وزن کم میکنیم ایا¡

  [پاسخ]

 41. امیر می‌گه:

  سلام به همگی
  من هفده سالمه قدم ١٩٢ وزنم ١٠٣ چقد اضافه وزن دارم از ماه قبل سنگین ورزش میکنم و رژیم سفت و سخت گرفتم دیگه موندم چیکار کنم دو هفته دیگه هم وزن کشی دارم واسه مسابقات

  [پاسخ]

 42. عسل می‌گه:

  سلام من ١٨سالمه قدم ١۶٨وزنم ۵٨کیلو اطرافیانم میگن نیاز ب لاغر شدن ندارم اما خودم خیلى دوس دارم که حداقل ٧یا٨کیلو کم کنم بنظر شما چیکار کنم

  [پاسخ]

 43. raghb می‌گه:

  سلام قدم ۱۸۰ و وزنم ۵۵ چاقم لطفا جواب بدین ممنون میشم…….

  [پاسخ]

 44. tt می‌گه:

  نصف غذای هر روزت رو بخور و ورزشت رو فراموش نکن

  [پاسخ]

 45. احمد می‌گه:

  داداش کمتر بخور آب کن شیکمتو 😂😂😂😂😂😂

  [پاسخ]

 46. zd می‌گه:

  سلام من ۱۵ سالمه قدم ۱۶۸ ووزنم هم ۶۳ کیلو چقدر اضافه وزن دارم چه راهی برای کم کردن وزنم پیشنهاد میکنید؟

  [پاسخ]

 47. آناهیتا🌹 می‌گه:

  من ١٣ سالمه وزنم ۵١ هست هر روز پیاده روی می روم و کلاس ورزش ایروبیک میروم هیچ تغیری نکردم چه کنم لطفاً جواب بدین

  [پاسخ]

 48. حامد رستمی می‌گه:

  سلام من قدم ۱۹۵ هست.۸۵کیلو هستم وخیلی خیلی شکمم جلو زده خواستم ببینم چیکار کنم تو ۱ماه ۲۵کیلو کم کنم ،ضمنا۱۷سالمه

  [پاسخ]

 49. فاطمه می‌گه:

  Man k khasteh shodam hich rahe hali niii

  [پاسخ]

 50. نادیا می‌گه:

  سلام من ۲۸ سالمه قدم ۱۷۵ وزنم ۱۱۸ چطور یک ماهه ۲۰ کیلو کم کنم خیلی از وضعیتم ناراحتم لطفا کمکم کنین

  [پاسخ]

 51. مشکات می‌گه:

  سلام من ۱۶ سالمه ۵۰ کیلو هستم و قدم هم ۱۶۷ سانتی متر. میخوام ۵ کیلو کم کنم باید چیکارکنم. البته ناگفته تماند که بسکتبالیست هم هستم و فعالیت روزانم هم خیلی زیاده.

  [پاسخ]

 52. رها می‌گه:

  من۱۳سالمه و ۴۵ کیلو دارم و ۱.۶۵قدمه لاغرم یا چاق

  [پاسخ]

 53. رها می‌گه:

  من ۱۳سالمه و ۴۵کیلو دارم حس میکنم خیلی بد فرمم چیکار کنم

  [پاسخ]

 54. زهرا سادات می‌گه:

  سلام…من دختری ۱۵ ساله هستم وقدم ۱۷۴ ووزنم ۶۷کیلو هست..رزمی کارم و میخوام وزنم کمتر از اینی که هست بشه!!تقریبا ۶۰!!!علاقه خاصی به خوردن دارم ولی اگه برنامه بدین سعی میکنم رعایت کنم چون وزنم خیلی مهم تره!!!ممنون میشم جوابمو بدید

  [پاسخ]

 55. هالان ۲۰۰۰ می‌گه:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز و مهربان. من دختری ۱۷ ساله هستم و وزنم۵۴ کیلو و قدم ۱۶۶ هستش با وجود اینکه وزنم خیلی هم زیاد نیست ولی یکمکی شکم دارم میخواستم بدونم میتونم د عرض ۱ ماه وزنمو ب ۵۰ کیلو برسونم آخه وقتی ۵۰ کیلو بودم شکمم. تخت تخت بود در حال حاضر کلاس بسکتبال میرم و شنا هم بلدم میتونم ب استخرم برم!!!!میخواستم بدونم چند ساعت وچند روز در هفته کار کنم!!!!!!!نیاز به رژیم غذایی هم دارم آیا؟ممنونم بابت زحماتتون
  لطفا اگه امکان داره ب ایمیلم بفرستین
  با تشکر

  [پاسخ]

 56. هالان۷۸ می‌گه:

  با سلام خدمت شما دوست و استاد عزیز من دختری ۱۷ ساله هستم وزنم۵۴ کیلو و قدم ۱۶۶ هستش با اینکه وزنم زیاد نیست ولی یکمکی شکم دارم اصلا دوست ندارم این یکم شکمم داشته باشم ب نظرتون در طول ۱ ماه میشه این شکمو آب کنم!!!در حال حاضر بسکتبال میرم !!!!!شنا هم میتونم برم ب نظرتون باید برای آب کردنش هفته ای چند بار و چند ساعت شنا کنم؟

  [پاسخ]

 57. اتنا می‌گه:

  سلامم . باران جان . من وزنم ۶۸قدم۱۶۸هستش قبلا ۵۵کیلو بودم و خهمه حسرت هیکلمو میخوردن الان ک تپل شدم خیلی ناراحتم چون دور باسنم و رون پام بزرگ شده ولی کمرم خوبه تورو حدا بگو چیکار کنممم .. دو هفته دیگه عروسیمه و مننننن از این موضوع افسردگی گرفتم در ضمن
  همه بهم میگن پاهات پر شده الان پر شدی . و بی ام ای ک میگیذم میگه وزنه ایده ال داری ولی من رنج میبذم برای لاغری چیکار کنم ؟

  [پاسخ]

 58. فاطمه می‌گه:

  سلام من ۱۴ سالمه با ۵۶ کیلو وزن و ۱۵۶ میخوام لاغر شم تو رو خدا کمکم کنید

  [پاسخ]

 59. کیان می‌گه:

  سلام من ۱۲ سالمه قدم۱۵۵ وزنم۶۵ چجوری وزنمو کم کنم

  [پاسخ]

 60. کیان می‌گه:

  سلام من۱۲سالمه وزنم۶۵قدم۵۵ چجوری وزنمو کم کنم

  [پاسخ]

 61. ایدا می‌گه:

  سلام من ١۴سالمه قدم ١۶١ووزنم۵٩کیلواست چندوقت دیگر عروسیه برادرمه لطفا کمکم کنید خیلی زودلاغرشم البته وزنم توچشم نمیزنه اماتوعروسی کسی روکه دوست دارم میادمیخوام ازهمه دخترا سرترباشم!! خواهشا یه راهی پیشنهادبدیدکه زودجواب بده باتشکر

  [پاسخ]

 62. Sarina می‌گه:

  سلام من ۱۳ سالمه و ۱۶۳ قدم و وزنم ۵۸.چیکار کنم که ۵ کیلو دیگه کم کنم

  [پاسخ]

 63. سارل می‌گه:

  سلام تو رو خدا یکی کمک من کنه ….من قدم ۱۶۰ و وزنم ۸۰ کیلووووو..چجوری وژن کم کنم…تو خونه اصلا حال باشگاه رفتن ندارم کدوم ورزشا خوب انجام بدم..صبحانه و ناهار و شام چطور باش.میان وعده ها چ کنم ….از چاقی خسته شدم ..

  [پاسخ]

 64. رها می‌گه:

  سلام من ۱۴ سالمه و ۱۵۱ قدمه ۶۰ وزنمه لطفا ی چی بگین هم لاغر شوم و هم شکمم بره تو

  [پاسخ]

 65. رها می‌گه:

  سلام من قدم ۱۵۱وزنمم۶۰ لطفا یک چیز مناسب ب من بگین همه میگن چاقی ی چی بگین ک شکممو ببره تو

  [پاسخ]

 66. بهار می‌گه:

  سلام دوست من دو ماه دیگه عروسبمه ۱۵ کیلو اضافه وزن دارم و پهلو و شکم دارم تورو خدا کمکم کنید

  [پاسخ]

 67. مریم می‌گه:

  من ۳۰ سال سن دارم .از اسفند ماه اقدام به بارداری کردم تقریبا ۶ ماه.قدم ۱۵۴ و وزنم تا ۳ ماه گذشته بین ۵۱ تا ۵۳ بوده بیشتر ۵۲ .اما الان سه ماهه که وزنم بالا رفته ۵۵ ’۵۶ شده .چکار باید کنم همیشه ورزش میکردم .الان دکتر فقط گفته پیاده روی نرم با توجه به کمر درد بقیه ورزش ها را کنسل کردم .و رژیم برای پسر دار شدن دارم که پر کالری و پر نمک و خرما بوده .چکار کنم راهی هست که بشه جلو اضافه وزن رو گرفت

  [پاسخ]

 68. میترا می‌گه:

  سلام من ۲۰سالمه ۷۳کیلوام و قدم ۱۶۵لطفا راهنماییم کنین وزن کم کنم😢

  [پاسخ]

 69. یه نفر می‌گه:

  سلام اگه میخواین زود وزن کم کنید صبحانه سالم وکامل بخورید و ناهار و شام را حذف کنید و از ویتامین استفاده کنید البته اب فراوان بنوشید اگر گرسنه شدید مقداری انگور یا هندوانه یا طالبی میل کنید.

  [پاسخ]

 70. کیانا می‌گه:

  سلام من یه دختر ۱۳ ساله ام و به نظر خودم، یه کوچولو اضافه وزن دارم، شکمم و بازوم یه کم تپله، چاق نیستم ولی خب یکم تو پر هستم. دور شکمم زیاده و باعث میشه خیلی از لباس هارو نتونم بپوشم. قدم ۱۶۴، وزنم ۵۵، به نظرتون خیلی تپلم؟ راستی، من هفته ای یک یا دو روز با مامانم یک ساعت میرم ایروبیک، به نظرتون موثره؟ راستی هنوز پ.ر.ی نشدم.

  [پاسخ]

 71. Taban می‌گه:

  سلام من ۱۴سالمه قدم۱۷۳و وزنم ۹۰ کیلو میخواستم بهم یه راه کار بگین که بتونم در عرض۳ماه بشم۶۰ کیلو

  [پاسخ]

 72. مرضیه می‌گه:

  یاسی شما هم گیر دادی به چای سبز

  [پاسخ]

 73. نوشین می‌گه:

  سلام من سنم ۱۲ و وزنم ۹۰ و قد ۱۶۵ است به من معجون لاغری موز رو معرفی کردن که میگه نه تحرک میشود نه رژیم من از دارو گیاهی استفاده میکنم میخواهیم بدونم که مصرف همزمان دارو گیاهی و معجون لاغری موز با هم ضرر داره .دارم از قصه میمیرم کمکم کنید

  [پاسخ]

 74. خدیجه می‌گه:

  مرسی ولی ران های من خیلی بزرگن ولی وزنم خوبه لاغر کردم ولی ران هام………………………….

  [پاسخ]

 75. روژیتا می‌گه:

  سلام من ۱۲ سالمه قد۱۵۲ وزن ۵۲ میخوام وزنمو برسونم به ۴۶ و ۴۷ خوبه چطوری با اینا میشه

  [پاسخ]

 76. negin می‌گه:

  سلام من ۱۵سالمه ۶۸کیلو وزنمه و قدمم ۱۷۰ هستش میخوام ۱۲کیلو لاغر کنم پرخوری عصبی هم دارم و موقعیت ورزش ندارم دکتر گفته نمیتونم ورزش کنم لطفا کمکم کنید ممنون میشم

  [پاسخ]

 77. امین می‌گه:

  سلام من ۱۵ سالم و قدمم ۱۷۰ و وزنم ۸۴ چطوری میتونم توی ۲ ماه وزنم رو استاندارد کنم حتماباید توی دوماه وزنم و استاندارد کنم لطفا ی روش خوب و کاری به من بگید ممنون میشم

  [پاسخ]

  خدیجه پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱م, ۱۳۹۵ ۲۳:۱۸:

  سلام منم درست مثل تو ام

  [پاسخ]

 78. سمانه می‌گه:

  سلام من شنیدم بیشتر از دوکیلو در ماه نمیشه کم کرد میگن بر میگرده میشه بگین راسته یا دروغ ؟راستی برای من که ۱۴سالمه و قدم ۱۵۳چقدر کالری در روز باید مصرف کنم که چاق نشم ؟با تشکر از سایتتون

  [پاسخ]

 79. مجتبی می‌گه:

  سلام . من قدم ۱۷۸ و وزنم ۸۸ کیلو هست برا اینکه بتونم هفته ای ۳ الی ۴ کیلو کم کنم چکار کنم؟

  [پاسخ]

 80. الناز می‌گه:

  سلام
  من تو لیگ تکواندو هستم و برای مسابقه می خوام خیلی زورد ۵ کیلو یک هفته ای فشرده کم کنم این رژیم خوبه اما سریع تر می خوام کم بشه لطفا هرچه سریع تر جواب بدی.
  قدم ۱۷۰وزنم ۵۵

  [پاسخ]

 81. ملیکا می‌گه:

  سلام من۱۳سالمه و قدم ۱۶۱ و وزنم ۵۰ چیکار کنم؟

  [پاسخ]

  کیانا پاسخ در تاريخ تیر ۱۲م, ۱۳۹۵ ۲۰:۵۴:

  عزیزم منم مثل تو ۱۳ ساله هستم ولی با یکم اختلاف که من قدم ۱۶۴ و وزنم ۵۵، نگران نباش طبیعی هستی فقط یکم ورزش کنی عالی میشی

  [پاسخ]

 82. mona می‌گه:

  سلام خسته نباشید من ۲۱ سالمه قدم ۱۶۴ وزن ۶۰ چیکار کنم پهلو هایم برود تو حلقه دراز نشستم میزنم فایده ندارد

  [پاسخ]

 83. رضا می‌گه:

  من ۳۶سال دارم ۸۴کیلوهستم لطفا برای کم کردن وزن کمکم کنید

  [پاسخ]

 84. رز می‌گه:

  سلام..قدم ۱۶۰ و قبل عید وزنم ۷۵ بود و رژیم گرفتم و الان وزنم ۷۱شده…احساس میکنم دیگه وزنم کم نمیشه…ورزش هم پیاده روی و رقصه…به نظرتون چطور میتونم وزنمو کمتر کنم؟

  [پاسخ]

 85. شیوا می‌گه:

  سلام ۳۵ سالمه. من ۱۶۸ قدمه وحدود ۹۲ کیلو هم وزنمه میخوام تا چهار ماه دیگه ۳۰ کیلو کم کنم میشه راهنمایی کنید؟

  [پاسخ]

 86. مبینا می‌گه:

  سلام من ۱۳ سالمه قدم ۱۵۶ وزنم ۴۱ میخوام تا تو یه هفته ۵ کیلو کم کنم خواهش میکنم کمکککک کنید هفته ی دیگه مسابقه ی کشوری تکواندو دارم

  [پاسخ]

 87. ayda می‌گه:

  سلام .من ۲۳ سالمه وزنم ۶۹ قدم ۱۷۲ تو عرض پنج ماه از شصو دو کیلو ب شصتو نه رسیدم همه کارام انجام میدم پیاده روی میکنم نتیجه عکس میده لطفا ی قرص لاغری ک بدون عوارض باشه بهم پیشناد کنین میخام ب وزن سابقم برسم😪😢

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML