چگونه در عرض یک هفته پنج کیلو از وزن خودتان را کم کنید؟

اگر به فکر کم کردن چند کیلو وزن اضافه خود هستید،به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. رژیم های غذایی زیادی وجود دارد که در مدت زمان اندکی می توانند وزن زیادی را از شما کم کنند . اما در حقیقت بسیار از آنها ناسالم هستند و با پیروی زیاد از آنها، صدمات زیادی را به بدن شما وارد می کنند. پیروی از رژیمی مناسب می تواند وزن شما را کاهش داده و از برگشت دوباره شما جلوگیری کند. کم کردن هر مقداری از وزن نیازمند تغییر در نو ع زندگی و عادات زندگی است. غذاهایی وجود دارند که باید به طور کلی از رژیم غذائی حذف و یا کم شوند. ورزش را نیز باید در برنامه روزانه خود قرار دهید. تمام این کارها بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید با گنجاندن آنها در برنامه روزانه خود به راحتی مقدار زیادی از وزن خود را کاهش دهید. از رژیم ها ی غذائی ناسالم و نامناسب خودداری کنید. عجله نکنید . چرا که با افزودن مواد غذائی حذف شده به رژیم غذائی خود،به راحتی به وزن سابق برمی گردید. وزنی که حالا دارید،می تواند تعیین کننده مقدار وزنی باشد که می خواهید کم شود.

معلوم است که فردی که وزن بالاتری دارد،در ابتدا مقدار بیشتری از وزن خود را کم خواهد کرد. بهترین راه برای کاهش وزن استفاده از همان راه قدیمی یعنی رژیم و ورزش است. همگی ما به دنبال راهی جادوئی هستیم . اما در حقیقت استفاده از قرص ها و یا راه های سریع نتیجه ای جز بیماری ندارد. در پائین راه هایی آمده است که به وسیله آن می توانید به راحتی مقدار زیادی از وزن خود را کم کنید:

۱-آب:

قبل از هر وعده غذائی تقریباً نیم لیتر آب بنوشید. این راه می تواند وزن شما را کاهش دهد چرا که باعث خوردن کمتر می شود. این روش همچنین کمک می کند که شما مقدار آب مورد نیاز بدن خود را نیز بنوشید و از خوردن مواد غذائی زیاد جلوگیری می کند.

۲-مقدار کالری که میخورید را از مقدار کالری مصرفی بدن کمتر کنید.

برای انکه وزن خود را کاهش بدهید، باید میزان کالری که مصرف می کنید از میزان کالری موجود در مواد غذائی بیشتر باشد. تمام لحظات زندگی حتی مواقعی که شما خواب هستید بدن شما در حال سوزاندن کالری است. می توانید با افزایش میزان فعالیت بدن و کاهش میزان کالری دریافتی بدن،به راحتی وزن خود را کاهش دهید. این روش بهترین روش کاهش وزن و سالم ماندن است. بنابراین غذاهای غیر مفید را از رژیم غذائی خود حذف کرده و جای آن از مواد غذائی سالم و پرخاصیت استفاده کنید.

۳-مصرف فیبر را افزایش دهید:

گنجاندن فیبردر رژیم غذائی می تواند باعث کاهش وزن شود. همه حبوبات، سبزیجات خام، سبزیجات نیم پز، میوه ها ،پاستاهای تهیه شده از آرد گندم ولوبیا منابع غنی فیبر هستند. اگر از ابتدای کار،مقدار زیادی مواد فیبر دار مصرف کنید احتمالاًدچار نفخ،اسهال و باد معده می شوید. بنابراین مواد فیبر دار را کم کم به رژیم غذای خود اضافه کنید. افزودن مقدار بیشتری آب به رژیم غذائی خود،کمک زیادی به حضم مواد غذائی فیبر دار می کنید.

۴-مصرف غذاهای شیرین را متوقف کنید.

با قطع مصرف شکر در رژیم غذائی،به راحتی می توانید مقدار زیادی از وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید وزن خود را سریعاً کاهش دهید، از مصرف هرگونه مواد غذائی شیرین خودداری کنید. به این معنا است که هیچ شکری را با قهوه با چای خود نخورید،از مصرف صبحانه های شیرین خودداری کنیدو حتی نوشیدنی های شیرین را هم کنار بگذاید.

•مصرف کربوهیدرات ها را متوقف کنید. چرا که در بدن تبدیل به مواد قندی می شود و باعث چاقی و اضافه وزن می شود. حذف مواد غذائی حاوی کربوهیدرات می تواند باعث کاهش وزن شود . امروزه مواد غذائی زیادی وجود دارد که کربوهیدرات آنها حذف شده است . این مواد غذائی تست شده و مورد آزمایش قرار گرفته است.

•مواد فیبردار را در رژیم غذائی بگنجانید.

•از میوه و سبزیجات تازه بیشتر استفاده کنید.

•مطمئن شوید که تمام مواد مورد نیاز بدن خود را روزانه مصرف میکنید. حتی میتوانید از شیر و یا لبنیات کم چرب و یا بدون چربی استفاده کنید.

•وزن متناسب با قد خود را کنترل کنید.

۵-بسیاری از مردم اطلاع دقیقی از میزان مواد مصرفی مورد نیاز بدن خود ندارند.

در پایین نسبتهای مورد نیاز بدن آورده شده است:

حدود هشتاد گرم گوشت، ماهی و یا مرغ که برابر کف دست است.
بیست و پنج گرم پنیر و یا اندازه شصت دست.
یک قاشق چایخوری کره یا اندازه سر شصت دست.
دانستن میزان دقیق مواد غذایی مورد نیاز بدن می تواند کمک زیادی به کم کردن وزن شما کند.

•از مصرف غذاهای منجمد خودداری کنید.

•مقدار کالری مورد نیاز بدن خود را هنگامی که می خواهید وزن خود را کاهش دهید کنترل کنید. رژیم غذائی مناسبی را انتخاب کنید که متناسب میزان کالری دریافتی بدن شما باشد و با کاهش مقدار کالری دریافتی بدن،وزن خود را نیز کاهش دهید.

۶-ورزش کنید:

بسیاری از ما معتقدیم که در زندگی پرمشغله امروزه ،ما وقت کافی برای انجام تمرینات ورزشی را نداریم. تمام اینها فقط بهانه است . راه های زیادی برای انجام ورزش وجود دارد. برای مثال هنگامی که سر کار هستید،به جای استفاده از آسانسور از پله ها استفاده کنید و یا قدری دورتر پارک کنید تا بتوانید مسیر کوتاهی را پیاده روی کنید. به جای رفتن به سینما و نشستن روی صندلی می توانید به باشگاهی رفته و مشغول بازی هایی مانند بولینگ،تنیس و یا بازیهایی که به آنها علاقه دارید شوید.هرگونه ورزشی حتی کوچک می تواند برای شما مفید باشد. توجه داشته باشید که هرگونه رژیم غذایی که هیچ سختی نداشته باشد، برای شما بسیار مضر و بی فایده است. اکثر این رژیم ها افرادی را که فکر می کنند با معجزه می توانند لاغر شوند را گول زده و تولید کننده های این گونه رژیم ها را پولدار می کند. آنها به شما خیالاتی را می فروشند که پایان راه است.

۷-برای کم کردن وزن به فعالیت و تعهد نیاز دارید.

هنگامی که شما این تغییرات را در رژیم غذایی خود اعمال کردید،باید ورزشهای لازم را نیز در رژیم خود بگنجانید و مقاومت کنید. نتیجه چنین تغیراتی رسیدن به وزن دلخواه است. در این صورت دوستان و اطرافیان شما این پیشرفت ناگهانی شما را تحسین خواهند کرد.

۸-شما باید روی تغییرات مثبتی که کرده اید تمرکز داشته باشید

و هنگامی که روی یکی از تغییرات تمرکز کرده اید مطمئن باشید بهترین کاری را که می توانستید انجام دهید انجام داده اید و بدانید که بهترین کار است. روی مسایل مثبت تمرکز کنید و از مسایل منفی دوری کنید. بهتر است هر چند وقت یکبار یک روز به خودتان جایزه بدهید . این کار باعث می شود انگیزه شما بیشتر شود و تصمیم گیرنده خوبی خواهید شد.

منبع : نشریه آشنا

توجه:به دلیل مشکل بودن مدیریت نظرات و صحبت ها در صورت تمایل برای ادامه ی بحث به انجمن مراجعه کنید

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن 

۸۲۵ دیدگاه برای “چگونه در عرض یک هفته پنج کیلو از وزن خودتان را کم کنید؟”

 1. فیروزه می‌گه:

  سلام فیروزه هستم قدم١۵٧وزنم٧١هست با اینکه اندامم فرم داره وظاهرى چاق وبدفرم ندارم اما بنظر پزشک تغذیه چاقى مفرط دارمنظر شمارو میخوام بدونم لطف کنید جواب بدین فقط میدونم بین ١٢تا١۵کیلو اضافه وزن دارم چکار کنم ممنون

  [پاسخ]

 2. لاله می‌گه:

  سلام، من ۶۶ کیلو وزنمه و ١۶٧ قد… طی یک سال گذشته ١٠ کیلو اضافه کردم، از ۵۶ به ۶۶ رسیدم… چه توصیه ای دارین؟

  [پاسخ]

 3. Sogand می‌گه:

  Slm man vaznam 86 kilo ghad 156 mikham be 56 kilo berasam chi kar konam ke ziad aragh namikonam moghe varzesh az razhimha hame sari khaste mishe begid chi kar konam mikham hasabi lagharsham komakam konid mercii lotfan javab be emilam bedid merci khili dost daram laghar khosh andam besham mercii😞😞😞😞😞😞

  [پاسخ]

 4. گندم می‌گه:

  سلام لطفا کمکم کنید من یک ماه دیگه عروسی ام هست موندم چی کار کنم شاید بپرسین چرا الان به فکر افتادم اما باور کنید همه چیز یههویی شد
  قدم:۱۵۷ وزنم:۶۳کیلو سنم:۱۸ جنسیت:زن
  برای این مشخصات که گفتم چه نوع رژیمی باید بگیرم؟

  [پاسخ]

 5. Ela می‌گه:

  Slm roozi 1saat halgheye lagharie doobl bezanid roozi 8 livan ab dar har vade ghazaii 2 kaf dast nan va 1rooz darmioon 15 ghashogh berenj meyl konid

  [پاسخ]

 6. مریم می‌گه:

  سلام ببخشید من قدم ۱٫۵۹هستش و وزنمو نمیدونم اما هیکل پهنی دارم میخواستم بدونم وزن مناسب برا قد من چقدره؟ که متناسب باشه و یه سوال دیگه خوردن ویفر موجب اضافه وزن میشه چون ویفر شیرینه؟خوردن پفک چی|اونم موجب اضافه وزن میشه؟

  [پاسخ]

 7. دخی می‌گه:

  سلام
  من قدم۱۶۰.وزنم۶۵ڪیلو ام.تا عید چیڪار کنم ڪ این۶/۷ڪیلو اضافہ وزنمو کم ڪنم؟؟؟یہ روش سادھ علاوہ بر اینکہ غذامو ڪمتر ڪنم.ممنون اگ جواب بدین

  [پاسخ]

 8. مریم می‌گه:

  من وزنم ۶۳ و قدم ۱۶۳ چیکار کنم تا ۴ کلو کم کنم در عرض ۲ ماه مخصوصا بازوهام

  [پاسخ]

 9. مریم می‌گه:

  سلام من وزنم ۶۳ و قدم ۱۶۳ چیکار کنم که ۴ کیلو کم کنم م

  [پاسخ]

 10. بی تا می‌گه:

  من ٢٩سالمه و وزنم ۶۵کیلو و قدم ١۶٧
  سوخت و ساز بدنم متناسب نیس همش جذب میشه و با ورزش و پیاده روی لاغر نمیشم
  چیکار کنم حالا😔😔

  [پاسخ]

 11. پریا می‌گه:

  سلام من میخواهم وزن کم کنم حداقل ۹ کیلو

  [پاسخ]

 12. فاطمه می‌گه:

  اگه می خوایین لاغر بشید فقط نخورید و ورزش کنید و می دونم که خیلی سخته اما من یه راهکار دیگه استفاده کردم که پدرم در اومد ولی جواب داد و خود به خود عاد کردم ، مثلا یه روز می خوردم هر چی دلم می خواست ولی یه روز اصا نهار یا اشم نمی خوردم و این امر باعث شد که غذا خوردنم متعادل بشه . ورزشم که اصا یادتون نره و اما ۱ اینکه امید داشته باشید و ۲ اینکه ورزشـــــــــش یادتـــــــــــــــون نره .

  [پاسخ]

 13. مریم می‌گه:

  سلام من ۲۰ سالمه و در عرض ۳ ماه ۲ سایز پایین اوردم فقط با ورزش

  [پاسخ]

 14. ستایش می‌گه:

  سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۷۴ وزنم ۹۰ هستش یه راهی بگین تو رو خدا در عرض یک هفته لاغر شم چون عروسی داریم

  [پاسخ]

 15. Fateme می‌گه:

  من ۱۰ سالمه وزنم۴۴ قدم۱۴۳ .
  میخوام تو۱۳ روز ۶کیلو وزن کم کنم

  [پاسخ]

 16. Fateme می‌گه:

  من ۴۴ کیلو هستم میخوام در ۱۳روز ۶ کیلو کم کنم

  [پاسخ]

 17. کیانا می‌گه:

  سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۶۷ وزنم ۹۰ شده هرکاری ورزش میکنم سریع لاغر نمیشم چی کار کنم چه ورزش و چه نوشیدنی برای خوش فرم شدن اندام مناسب است؟

  [پاسخ]

 18. RSN می‌گه:

  slm 14 salame ghaddam 176 vazn 90 chikar knm kheyli vajebe

  [پاسخ]

 19. Sama می‌گه:

  سلام من۱۶سالمه یه برنامه رژیمی میخام خیلی زود شکمم وپهلوهام وتاحدی ران هارو لاغر کنه ضروریه فوری

  [پاسخ]

 20. محمدامین می‌گه:

  سلام من ۱۵ سالمه قدم ۱۸۲ وزنم ۸۶ ممنون میشم اگه بگید چه جوری وزن کم کنم

  با تشکر

  [پاسخ]

 21. marziye می‌گه:

  سلام من ۱۸ سالمه قد ۱۶۷ وزن۹۵ بودم که با یه ماه رژیم غذایی شدم ۹۳ بدون باشگاه اما الان میخوام راهنمایی کنید که چه ورزشی برم که پوست بدنم افتاده نشه مخصوصا بازوهام اخه بازوهام یکم افتادن ممنون میشم راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 22. سمیه می‌گه:

  سلام خسته نباشید من ۳۱ سالمه .دستم شده ۷۷ کیلو بهم بگین چیکار کنم .خیلی هم تنبل هستم واسه ورزش

  [پاسخ]

 23. بانو جان می‌گه:

  با سلام, برای لاغر شدن بهتره ناهار رو حذف کنید…در طب سنتی و اسلامی، حذف کردن وعده ی ناهار هم باعث سلامتی می شه و هم باعث لاغر شدن… صبحانه را کامل بخورید(بین ۶تا۸صبح) حدود ساعت ۱۰تا۱۱ میان وعده(میوه جات،خرما )تناول کنید… ساعت ۱۲تا۱۴ وعده ای خیلی کم(غذای حاضری)مثلا کوکو یک برش و یا مرغ و ماهی آب پز میل کنید…ساعت ۵تا۶ شیر و خرما و یا شیر +دو عدد ساقه طلایی(یا ۴عدد پتی بور)میل کنید… ۷تا ۸:۳۰هم شام بخورید…(سبزیجات یا غذاهای دریایی)…قبل از خواب هم شیر و خرما میل کنید…
  نکات مهم: روزی نیم ساعت تا یک ساعت پیاده روی و یا حرکات موزون فراموش نشود!!!
  :-)

  [پاسخ]

 24. مونیکا می‌گه:

  سلام من ۱۸ سالمه قدم ۱۵۸ و وزنم ۷۵ کیلو میخوام لاغر شم . تاحالا هزار بار رژیم گرفتم ولی فایده نداشته میشه کمکم کنید تا عید لاغر ششم ؟

  [پاسخ]

 25. سعید می‌گه:

  سلام من ۱۵سالمه قدم ۱۶۷وزنم ۴۸خوبه عایا؟

  [پاسخ]

  مریم پاسخ در تاريخ بهمن ۶م, ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱:

  عزیزم این وزن ۴۸کیلو برا دختر مناسبه برای شما که پسر هستی این وزن اصلا ایده ال نیست سعی کنید حداکثر ۵۸کیلو بشین با رژیم غذایی مناسب

  [پاسخ]

 26. تارا می‌گه:

  قد ١۶۶ و وزن ۵۶ کیلوگرم واسه یک دختر ١۴ ساله ایده آله؟

  [پاسخ]

 27. قناعتگر می‌گه:

  سلام
  من ۳۶ سال سن دارم قد ۱۸۲ و وزنی در حدود ۱۰۵ کیلوگرم دارم.تصمیم قطعی برای لاغر شدن دارم ولی نمی دونم از کجا و چطوری شروع کنم.
  البته ناگفته نمونه بدنی پر و آماده دارم یعنی به لحاظ ورزیدگی با اینکه وزنم بالاست فوتسال و والیبال بازی می کنم البته تفریحی.نسبت به هموزنهای خودم خیلی چابک و ورزیده هستم که مربوط به زمانهای گذشته و ورزشهای سنگینی که انجام می دادم میشه.
  ممنون

  [پاسخ]

 28. Amir.zais می‌گه:

  سلام..ی راه مناسب برای لاغری تردمیل..من ۱٫۷۰قدمه وزنم۶۵ بدنسازی کار میکنم بیشتر وزنم ماهیچه نمیخوام تعریف کنم.. راه دیگش صبح ناشتا قهوه تلخ بدون قند و چیزی بخورید بعد نیم ساعت غذای عادی خود را بخورید ولی هر روز این کار رو بکنید نتیجشو میگیرید… ورزش یادتون نره

  [پاسخ]

 29. زهرا می‌گه:

  سلام من ۲۱سالمه قدم۱۵۷وزنمم۶۹کیلومیخواستم بدونم چندکیلواضافه وزن دارم؟لطفایه راه حل ارائه بدیدکه بتونم تاعیدخوموبه وزن ایده آلم برسونم

  [پاسخ]

 30. مهدیس می‌گه:

  سلام من ۲۴سالمه قدم ۱۶۸ وزنم ۸۸… هفته ای سه روز والیبال کار میکنم.لطفا کمکم کنید میخام تا عید لاغر بشم….

  [پاسخ]

 31. yasi می‌گه:

  سلام من قدم ۱۷۵ وزنم ۷۵ وای دیگ از چاقی خسته شدم صد بار رژیم گرفتم اما تاثیر نداشته کمکم کنید لطفا

  [پاسخ]

 32. milad می‌گه:

  با سلام من سنم ۲۰ قدم ۱۸۱ هست وزنم ۱۱۵
  چگونه سریع وزنم را کم کنم

  [پاسخ]

 33. سایه می‌گه:

  سلام من ۱۷ سالمه و قدم ۱۷۲، وزنم۱۰۷ کیلو
  رژیمای زیادی گرفتم الانم یک ماهی هست که با تردمیل ورزش میکنم اما نتیجه نمیگیرم ممنون میشم اگه کمکم کنین

  [پاسخ]

 34. هلیا می‌گه:

  سلام .من قدم ١٧٠وزنم ۶٢تقریبا از ناحیه شکم و پهلو خیلی چاقم خواهش میکنم کمکم کنید.مرسی.

  [پاسخ]

 35. Saba می‌گه:

  سلام من ۱۳ سالمه و قدم ۱۶۰ وزنم ۷۵ چی کار کنم که لاغر شوم لطفا کمک کنید تروخدا

  [پاسخ]

 36. ممد می‌گه:

  سلام دوستان من الا ن۱۴ سالمه قدم ۱۷۸ قبلا ۷۸ کیلو بودم ان هایی که از سن ۱۶ به پایین میخوان لاغر کنن داخل ۱۰ روز میتونن ۷ کیلو کم کنن چون در این سن سوخته سازه بدن میره قبلا من ۷۸ کیلو بودم در ۲۰ روز شدم ۶۷ زیاد هم لاعر بودن اندامو زشت میکنه موفق باشید

  [پاسخ]

 37. زهرا می‌گه:

  سلام
  من ۲۷ سالمه قدم ۱۷۰ وزنم چند سال بین ۵۸ تا ۵۹ متغیر بود اما شش ماهه وزنم داره زیاد میشه و الان ۶۲ کیلو شدم
  راهنمایی بفرمائید چطور به وزن قبلیم برگردم؟
  مرسی

  [پاسخ]

 38. نگین می‌گه:

  سلام من ۱۴ سالمه و قدم ۱۶۸ سانتی متره و وزنم ۵۳ کیلو هست چیکار کنم تا یک ماه دیگه ۴ کیلو کم کنم؟

  [پاسخ]

 39. نیوشا می‌گه:

  سلام من ۱۳ سال دارم و خیلی خیلی دوست دارم لاغر شوم قد من ۱۵۳ و وزنم هم ۵۰ اس لطفا به من کمک کنید تا عید لاغر شوم

  [پاسخ]

 40. another می‌گه:

  سلام من ۱۲ سال دارم قدم۱۶۶و وزنم ۷۲…می خوام چربی ناحیه شکم پا ها و دستامو پهلو هام لاغر شه…می خوام وزنم ۵۵تا ۶۰ بیاد…می گین چی کار کنم؟؟؟

  [پاسخ]

 41. niki می‌گه:

  سلام دختر من ۱۲ سالشه وزنش ۴۰ چی کار کنه بشه ۳۸ کیلو؟ قرش هم ۱۴۶ هست

  [پاسخ]

 42. آرزو می‌گه:

  من ۱۵ سالمه ۱۶۴قدمه ۶۱ کیلو وزنم چطور میتونم وزنمو کم کنمم؟؟کالری مورد نیاز بدنم چقدره؟؟

  [پاسخ]

 43. Maryam می‌گه:

  سلام من ۱۳سالمه قدم ۱۶۴وزنم۵۸میخوام ۸کیلو کم کنم باید چیکار کنم لطفاجواب بدید

  [پاسخ]

 44. Maryam می‌گه:

  سلام من ۱۳سالمه فدم ۱۶۴وزنم ۵۸چطوری می تونم حداکثر تو یک ماه ۸کیلو کم کم کنم لطفا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 45. Maryam می‌گه:

  سلام من ۱۳سالمه قدم ۱۶۴و وزنم ۵۸چطوری می تونم تو یک ماه ۵کیلو کم کنم لطفا راهنمایی کنید

  [پاسخ]

 46. سعیده می‌گه:

  سلام من۲۳سالمه.۷۶کیلو ام قدم۱۷۰وزن مناسبم چنده؟وچطور کمش منم؟

  [پاسخ]

 47. نوید می‌گه:

  مرسی از مطالب خوبتون

  [پاسخ]

 48. عسل می‌گه:

  سلام چاقم

  [پاسخ]

 49. عسل می‌گه:

  سلام من ۱۷۰ قدمه..وزنم ۹۰ کیلو سنم ۱۵…..احساس ضعیفی میکنم دوستانم در مدرسه با اینکه با من شوخی میکنن میگن وایییییییییی چقد چاقه….خوب بهم ب میخوره….خواهش میکنم یه راه حل به غیر از رژیم و ورزش بدید

  [پاسخ]

  مسعود پاسخ در تاريخ آبان ۲۵م, ۱۳۹۴ ۱۳:۴۶:

  سلام
  عسل خانم
  تو میتونی هم بری عمل کنی و هم از چسب لاغری واندر پچ استفاده کنی

  [پاسخ]

 50. کیمیا می‌گه:

  باسلام من ۲۵سالمه قدم۱٫۶۰ووزنم۶۷است.میخام ۱۰کیلو کم کنم باشگاه هم میرم.ولی چکارکنم که زودتربه وزن ایده الم برسم؟باتشکر

  [پاسخ]

  مریم پاسخ در تاريخ آذر ۹م, ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵:

  با سلام، من ۳۸ سالمه وقدم ۱۶۳ ،وزنم ۷۰ میباشد ودو زایمان سزارین که دومی دو قلو بوده داشته ام، لطفا برای لاغری راهنمایی بفرمایید. ممنونم.

  [پاسخ]

 51. سارا خوشگله می‌گه:

  من ۲۵ سالمه و قدم ۱۶۱ و وزنم ۵۳ کیلو هست و اندام خیلی متناسبی دارم برای اینکه به وزن مطلوب خود برسید بهترین راه کم خوردن هست و اینکه زیاد آب بخورید حداقل روزی ۸ لیوان…من هر غذایی دلم بخواد میخورم فقط کم میخورم صبحانه ناهار و شام هر ۳ وعده رو میخورم اما کم…میان وعده هم همیشه میوه و کاهو میخورم و تا اونجا که میتونم مواد قندی و شیرینی خیلی خیلی کم میخورم…به نظر من اگه این چند تا نکته رو رعایت کنین همیشه لاغر میمونین ونیازی به رژیم های سخت ندارین البته این مال افرادی هست که متابولیسم بدنشون عادی هست و نرمال هستن…در مورد آدم هایی که ژنتیکی چاقن و بدنشون مستعد چاقی هست نمیتونم نظر بدم

  [پاسخ]

 52. helena می‌گه:

  برام دعا کنین چاق شم لطفا

  [پاسخ]

 53. helena می‌گه:

  بهترین راه برای لاغری تلویزیون نگاه کردن تو فقط بشین فیلم و هرچی دوس داری نگا کن هیچی هم هنگام تماشا کردن نخور غرق فیلم باش و صبحانه هم یه لیوان شیر ناهار سه کفکیر برنج و گوشت عصرانه هر وقت احساس تشنگی کردی یه لیوان آب بخور شام هم مثل ناهار شب قبل خواب یه لیوان آب به زودی لاغر میشین بدون هزینه با خیال راحت

  [پاسخ]

 54. helena می‌گه:

  سلام خدا رو شکر کنین خوشبخت ها لاغری چیه آخه من که به دنبال هر راهی رفتن خسته شدم تو رو خدا یه راه ساده بگین منم چاق شم تو رو خدا .آرزو میکنم همتون به اندام دل هاتون برسین

  [پاسخ]

 55. آیلین می‌گه:

  سلم من ۱۳ سالمه و ۶۵ کیلو وزن دارم از وزنم خیلی ناراضی هستم چکار کنم؟

  [پاسخ]

 56. علی می‌گه:

  سلام علی هستم ۱۶سالمه قد ۱۸۰ وزنم ۱۰۶ میخوام ۱ماهه ۱۰ کیلو لاغر شم چکار باید بکنم

  [پاسخ]

  niki پاسخ در تاريخ آبان ۱۷م, ۱۳۹۴ ۲۰:۵۰:

  خخخخ ماشالله

  [پاسخ]

 57. سارا خانومی می‌گه:

  سلام من ۶۰ کیلو ام و ۱۵۸ سانتی متر قد دارم ۵کیلو هم در طی یکی دو ماه اخیر
  کم کردم و۱۴ سالمه دوست دارم تا سال آینده با کم خوری و ورزش های هوازی
  وزنمو به ۴۶ برسونم چون از وضعیت فعلی خودم راضی نیستم کمکم کنید لطفا

  [پاسخ]

 58. homa می‌گه:

  سلام من ۱۵ سال دارم و قدم ۱۶۰ و وزنم ۵۵ کیلو هست چظور میتونم ۷ کیلو کم کنم

  [پاسخ]

 59. shima می‌گه:

  سلام من قدم۱۶۳ووزنم۶۰میخوام کمتر از یک ماه ۵۳کیلو بشم چکارکنم؟

  [پاسخ]

 60. shima می‌گه:

  سلام من ۱۷سالمه قدم ۱۶۳ووزنم ۶۰میخوام طی یک ماه ۵۵کیلو بشم میشه راهنمایی کنید ممنون

  [پاسخ]

 61. سارا می‌گه:

  سلام من ۶۴ کیلو هستم ۱۵۸سانتی متر هم قد دارم اصلا از وضع اندام و وزنم راضی نیستم و ۱۵ سالمه بین همه دوستام از همه چاق ترم من خیلی راههای رژیمی و ورزشی را انتخاب کردم و نتیجه چندانی هم نگرفتم دارم نا امید می شم کمکم کنید

  [پاسخ]

 62. خدیجه می‌گه:

  سلام من ۹۳ وزن و۱۶۳ قدم بود الان ۷۶ کیلو شدم وسنم ۲۴ هس.من خوب وزن کم میکنم.توصیه های شماهم خیلی به دردم خورد.مشکل من با سینه های بزرگم هست.نمیدونم چیکار کنم لطفا کمک کنید.

  [پاسخ]

 63. صدف می‌گه:

  سلام من وزنم۱۰۰کیلو هست خیلی چاق هستم میشه رهنمای کنین تا وزنمو کم کنم هر کاری میکنم نمیتونم وزنمو کم کنم لطفن رهنمای کنین و میخام سینه هام و شکمم کوچیک شون و سنم هم ۲۲ هست

  [پاسخ]

 64. hasti می‌گه:

  سلام دوستان من یه دختر دبیرستانی ام با قد۱۷۰ و وزن ۶۸ چقدر باید کم کنم؟چیکارکنم که به این وزن برسم؟تابستون باشگاه میرفتم اما الان نمیتونم برم چون واقعا وقتشو ندارم و حس میکنم دارم باز چاق میشم کمکم کنید لطفا T_T

  [پاسخ]

 65. elham می‌گه:

  سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۵۴ وزنم ۷۰ کیلو چطور میتونم وزن کم کنم هر کاری میکنم لاغر نمیشم مدرسه هم میرم ممنون میشم ج بدید

  [پاسخ]

 66. الهام می‌گه:

  سلام من الهام ۱۵ سالمه و قدم ۱۶۷ هست و وزنم ۶۷ من حدود۱۷ کیلو اضافه وزن دارم خیلی راه های مختلفی رو امتحان کردم اما حتی بعد از اینکه چن کیلو لاغر شدم باز دوباره برگشتم حتی ی مدت هیچی نمیخوردم ینی هیچی فقط اب بعد از ی مدت حالم بد شد و مجبور شدم رژیمو بزارم کنار ب نظرتون من باید چ رژیمی رو انتخاب کنم ک بتونم حداکثر تو بیست روز لااقل هف کیلو کم کنم من تا ۲۰ روز دیگه باید ۷ کیلو کم کنم ب خاطر همون اگه میشه راهنماییم کنید ممنون

  [پاسخ]

 67. فرزانه می‌گه:

  سلام من ۲۹سال دارم ۳۱کیلو اضافه وزن دارم چطوری میتونم کم کنم

  [پاسخ]

  عسل پاسخ در تاريخ آبان ۱۲م, ۱۳۹۴ ۲۳:۰۸:

  تو چند کیلویی الهام

  [پاسخ]

 68. زهرا می‌گه:

  سلام من قدم ۱۵۳است ۲۰سالمه وزنم باید چند باشه؟

  [پاسخ]

 69. سارا می‌گه:

  سلام من سارام ۱۵ سالمه ۷۸ کیلوام قدم ۱۶۰ تو خانواده پدرم دیابت و چاقی ارثیه و استعداد چاقیم داریم حتی ابم میخورم چاق میشم میخوام بتونم تا عید ۴۷ کیلو شم تچون مامانم میخواد مزون بزنه و من میخوام اگه بتونم یعنی به وزن برسم اونجا بتونم به عنوان مادل کار کنم لطفا نظرتونو بگید ممنون

  [پاسخ]

 70. mahdi می‌گه:

  سلام خسته نباشید من قدم یک متر و هفتاد و پنج سانتی متره و شونزده سالمه وزنم هشتاد سه هست من تکواندو کارم و بخاطر وزنم برای مسابقات حریف های سختی بهم میوفته لطفا وزن مناسب با قدم و روش کم کردن وزن رو برام تو ایمیلم بفرستید خیلی زود چون مسابقم نزدیکهههه

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML