چگونه در عرض یک هفته پنج کیلو از وزن خودتان را کم کنید؟

اگر به فکر کم کردن چند کیلو وزن اضافه خود هستید،به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. رژیم های غذایی زیادی وجود دارد که در مدت زمان اندکی می توانند وزن زیادی را از شما کم کنند . اما در حقیقت بسیار از آنها ناسالم هستند و با پیروی زیاد از آنها، صدمات زیادی را به بدن شما وارد می کنند. پیروی از رژیمی مناسب می تواند وزن شما را کاهش داده و از برگشت دوباره شما جلوگیری کند. کم کردن هر مقداری از وزن نیازمند تغییر در نو ع زندگی و عادات زندگی است. غذاهایی وجود دارند که باید به طور کلی از رژیم غذائی حذف و یا کم شوند. ورزش را نیز باید در برنامه روزانه خود قرار دهید. تمام این کارها بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید با گنجاندن آنها در برنامه روزانه خود به راحتی مقدار زیادی از وزن خود را کاهش دهید. از رژیم ها ی غذائی ناسالم و نامناسب خودداری کنید. عجله نکنید . چرا که با افزودن مواد غذائی حذف شده به رژیم غذائی خود،به راحتی به وزن سابق برمی گردید. وزنی که حالا دارید،می تواند تعیین کننده مقدار وزنی باشد که می خواهید کم شود.

معلوم است که فردی که وزن بالاتری دارد،در ابتدا مقدار بیشتری از وزن خود را کم خواهد کرد. بهترین راه برای کاهش وزن استفاده از همان راه قدیمی یعنی رژیم و ورزش است. همگی ما به دنبال راهی جادوئی هستیم . اما در حقیقت استفاده از قرص ها و یا راه های سریع نتیجه ای جز بیماری ندارد. در پائین راه هایی آمده است که به وسیله آن می توانید به راحتی مقدار زیادی از وزن خود را کم کنید:

۱-آب:

قبل از هر وعده غذائی تقریباً نیم لیتر آب بنوشید. این راه می تواند وزن شما را کاهش دهد چرا که باعث خوردن کمتر می شود. این روش همچنین کمک می کند که شما مقدار آب مورد نیاز بدن خود را نیز بنوشید و از خوردن مواد غذائی زیاد جلوگیری می کند.

۲-مقدار کالری که میخورید را از مقدار کالری مصرفی بدن کمتر کنید.

برای انکه وزن خود را کاهش بدهید، باید میزان کالری که مصرف می کنید از میزان کالری موجود در مواد غذائی بیشتر باشد. تمام لحظات زندگی حتی مواقعی که شما خواب هستید بدن شما در حال سوزاندن کالری است. می توانید با افزایش میزان فعالیت بدن و کاهش میزان کالری دریافتی بدن،به راحتی وزن خود را کاهش دهید. این روش بهترین روش کاهش وزن و سالم ماندن است. بنابراین غذاهای غیر مفید را از رژیم غذائی خود حذف کرده و جای آن از مواد غذائی سالم و پرخاصیت استفاده کنید.

۳-مصرف فیبر را افزایش دهید:

گنجاندن فیبردر رژیم غذائی می تواند باعث کاهش وزن شود. همه حبوبات، سبزیجات خام، سبزیجات نیم پز، میوه ها ،پاستاهای تهیه شده از آرد گندم ولوبیا منابع غنی فیبر هستند. اگر از ابتدای کار،مقدار زیادی مواد فیبر دار مصرف کنید احتمالاًدچار نفخ،اسهال و باد معده می شوید. بنابراین مواد فیبر دار را کم کم به رژیم غذای خود اضافه کنید. افزودن مقدار بیشتری آب به رژیم غذائی خود،کمک زیادی به حضم مواد غذائی فیبر دار می کنید.

۴-مصرف غذاهای شیرین را متوقف کنید.

با قطع مصرف شکر در رژیم غذائی،به راحتی می توانید مقدار زیادی از وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید وزن خود را سریعاً کاهش دهید، از مصرف هرگونه مواد غذائی شیرین خودداری کنید. به این معنا است که هیچ شکری را با قهوه با چای خود نخورید،از مصرف صبحانه های شیرین خودداری کنیدو حتی نوشیدنی های شیرین را هم کنار بگذاید.

•مصرف کربوهیدرات ها را متوقف کنید. چرا که در بدن تبدیل به مواد قندی می شود و باعث چاقی و اضافه وزن می شود. حذف مواد غذائی حاوی کربوهیدرات می تواند باعث کاهش وزن شود . امروزه مواد غذائی زیادی وجود دارد که کربوهیدرات آنها حذف شده است . این مواد غذائی تست شده و مورد آزمایش قرار گرفته است.

•مواد فیبردار را در رژیم غذائی بگنجانید.

•از میوه و سبزیجات تازه بیشتر استفاده کنید.

•مطمئن شوید که تمام مواد مورد نیاز بدن خود را روزانه مصرف میکنید. حتی میتوانید از شیر و یا لبنیات کم چرب و یا بدون چربی استفاده کنید.

•وزن متناسب با قد خود را کنترل کنید.

۵-بسیاری از مردم اطلاع دقیقی از میزان مواد مصرفی مورد نیاز بدن خود ندارند.

در پایین نسبتهای مورد نیاز بدن آورده شده است:

حدود هشتاد گرم گوشت، ماهی و یا مرغ که برابر کف دست است.
بیست و پنج گرم پنیر و یا اندازه شصت دست.
یک قاشق چایخوری کره یا اندازه سر شصت دست.
دانستن میزان دقیق مواد غذایی مورد نیاز بدن می تواند کمک زیادی به کم کردن وزن شما کند.

•از مصرف غذاهای منجمد خودداری کنید.

•مقدار کالری مورد نیاز بدن خود را هنگامی که می خواهید وزن خود را کاهش دهید کنترل کنید. رژیم غذائی مناسبی را انتخاب کنید که متناسب میزان کالری دریافتی بدن شما باشد و با کاهش مقدار کالری دریافتی بدن،وزن خود را نیز کاهش دهید.

۶-ورزش کنید:

بسیاری از ما معتقدیم که در زندگی پرمشغله امروزه ،ما وقت کافی برای انجام تمرینات ورزشی را نداریم. تمام اینها فقط بهانه است . راه های زیادی برای انجام ورزش وجود دارد. برای مثال هنگامی که سر کار هستید،به جای استفاده از آسانسور از پله ها استفاده کنید و یا قدری دورتر پارک کنید تا بتوانید مسیر کوتاهی را پیاده روی کنید. به جای رفتن به سینما و نشستن روی صندلی می توانید به باشگاهی رفته و مشغول بازی هایی مانند بولینگ،تنیس و یا بازیهایی که به آنها علاقه دارید شوید.هرگونه ورزشی حتی کوچک می تواند برای شما مفید باشد. توجه داشته باشید که هرگونه رژیم غذایی که هیچ سختی نداشته باشد، برای شما بسیار مضر و بی فایده است. اکثر این رژیم ها افرادی را که فکر می کنند با معجزه می توانند لاغر شوند را گول زده و تولید کننده های این گونه رژیم ها را پولدار می کند. آنها به شما خیالاتی را می فروشند که پایان راه است.

۷-برای کم کردن وزن به فعالیت و تعهد نیاز دارید.

هنگامی که شما این تغییرات را در رژیم غذایی خود اعمال کردید،باید ورزشهای لازم را نیز در رژیم خود بگنجانید و مقاومت کنید. نتیجه چنین تغیراتی رسیدن به وزن دلخواه است. در این صورت دوستان و اطرافیان شما این پیشرفت ناگهانی شما را تحسین خواهند کرد.

۸-شما باید روی تغییرات مثبتی که کرده اید تمرکز داشته باشید

و هنگامی که روی یکی از تغییرات تمرکز کرده اید مطمئن باشید بهترین کاری را که می توانستید انجام دهید انجام داده اید و بدانید که بهترین کار است. روی مسایل مثبت تمرکز کنید و از مسایل منفی دوری کنید. بهتر است هر چند وقت یکبار یک روز به خودتان جایزه بدهید . این کار باعث می شود انگیزه شما بیشتر شود و تصمیم گیرنده خوبی خواهید شد.

منبع : نشریه آشنا

توجه:به دلیل مشکل بودن مدیریت نظرات و صحبت ها در صورت تمایل برای ادامه ی بحث به انجمن مراجعه کنید

موضوعات مرتبط

شما میتوانید دیدگاهتان را بنویسید
آخرین ارسال های انجمن 

۷۰۳ دیدگاه برای “چگونه در عرض یک هفته پنج کیلو از وزن خودتان را کم کنید؟”

 1. میترا+جون می‌گه:

  سلام من ۱۵ سالمه قدم ۱۵۵وزنم ۷۸ تورو خدا کمکم کنین لاغر شم متشکرم به ایمیلم بفرستین ممنون میشم

  [پاسخ]

 2. نیایش می‌گه:

  راستش منم قدم۱۶۰ و وزنم۴۹ به نظرم باید لاغر کنم چون اصلا از اندامم راضی نیستم نمیدونم چیکار کنم

  [پاسخ]

 3. ali می‌گه:

  سلام . من دروازبان فوتبال هستم و ۱۵ سالمه به دلیل آسیب دیدگی که تو تمرین داشتم یه مدت نتونستم تمرین کنمو وزنم بالا رفته وزنم ۸۰ و قدم ۱۷۰ هستش میخوام به مدت یک ماه به وزنی که میخوام برسم لطفا کمکم کنید .

  [پاسخ]

 4. sogol می‌گه:

  سلام من ۱۷ سالمه و ۷۲ کیلو ام و قدم۱۶۴ چطوری میتونم در عرض ی ماه ۵۰ کیلو بشم؟

  [پاسخ]

 5. صنم می‌گه:

  سلام.من ۱۶سالمه قدم ۱۷۰و وزنمم ۶۱…….خیلی ناراحتم اعصابم خورده …س ساله دارن رژیم میگیرم میخوام رو ۵۶نگعش دارم ولی نمیشه هی چاق میشم ی رژیم میخوام که برنگرده شی کنم ترو خدا این شده بزرگترین مشکل زندگیم……..

  [پاسخ]

 6. فتانخ می‌گه:

  سلام من قدم ۱۷۳ تا هست وزنم ۸۸ ۲۴شهریور عروسیم هست چکار کنم تا اول شهریور من ۱۰کیلو لاغرکنم

  [پاسخ]

 7. زهرا می‌گه:

  سلام به رزبم لاغرى کوناه مدت با کاهش وزن زباد مى خوام

  [پاسخ]

 8. سارا می‌گه:

  من ۱۴ سالمه و قدم ۱۵۰ هست و وزنم ۵۷ میدونم اضافه وزن دارم خیلی. چیکار کنم که هم قدم بلند بشه و هم وزنم رود بیاد پایین. تو رو خدا یکی بهم کمک کنه.

  [پاسخ]

 9. آیسل می‌گه:

  سلام من ۲۲ سالمه قدم ۱۶۲ و وزنم ۹۰
  لطفا هر چه سریعتر یه رژیه سریه بگین تا به ۷۰ برسم

  [پاسخ]

 10. زهرا می‌گه:

  سلام من ۱۳ سالمه و قدم ۱۷۰ وطنم ۶۰ است به نظرتان کمبود وزن دارم یا اضافه وزن اصلا چاق هم نیستم

  [پاسخ]

 11. محدثه می‌گه:

  سلام من ٢٩سالم هست ١١٨کیلو با١٧١قد یک سال که زایمان کردم اما شکمم سر جای خودش نرفته بزرگ مونده و خیلی چاق هستم میخوام در مدت دوماه بع ٨٠برسم و شکم هم تخت بشه چکار کنم مشکل پیش نیاد اخه

  [پاسخ]

 12. یکی می‌گه:

  سلام من سیزده سالمه و ۵۹ کیلو ام میخوام بشم ۵۰ کمک کمی قدم ۱۶۰

  [پاسخ]

 13. maryam می‌گه:

  سلام من ۱۳سالمه قدم هم ۱۶۷ و وزنم هم ۳۶هست به نظر شما من اضافه وزن دارم؟؟؟من همه چیم خوبه فقط شکم دارم میخوام شکمم رو کاملا تخت کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  [پاسخ]

 14. Roza می‌گه:

  سلام.من قبل از عید ۴ کیلو کم کردم در عرض ۲ هفته اما بعدش ناامید شدم بدنم نتیجه خوبی در برابر رژیم نشون میده چون روزی ۲ ساعت پیاده روی میکنم و ۳۰ یا بیشتر بعد از پیاده روی دراز نشست میزنم.اما نا امید هستم دلم میخواد خوش اندام باشم اما نمیتونم کم کنم تعریف از خودم نباشه ولی خب خوشتیپ هستم اما شکمم واسم دردسر شده .۱۷ سالمه و قدم ۱۶۵و در حال حاظر ۸۰ کیلو هستم و وزن متناسب من باید ۶۵ باشه اما اراده ندارم لطفا کمکم کنید در مقابل دوستام افسرده میشم چون سرزنشم میکنن

  [پاسخ]

 15. فاطمه می‌گه:

  لطفا زودتر جواب بدید مهشاد جون تو اگه ۸ کیلو هم لاغر کنی دیگه چی میمونه ازت؟

  [پاسخ]

 16. فاطمه می‌گه:

  سلام من ۱۵ سالمه وفکر کنم باید وزنم یین ۶۵ تا ۷۰ باشه واسه کم کردن۱۰ کیلو چیکار باید کنم ممنون میشم جواب بدید

  [پاسخ]

 17. Parisa می‌گه:

  سلام ٢۴ سالمه وزنم ۶۴ کیلو و قدم ١۵۶ میخواستم رژیم گیاهخواری و وزن ایده ایده آلمو بدونم

  [پاسخ]

 18. Parisa می‌گه:

  با سلام ٢۴ شاله هستم وزنم ۶۴ کیلو قدم ١۵۶ رژیم گیاه خواری و وزن ایده آلمو میخواستم بدونم

  [پاسخ]

 19. پانیزا می‌گه:

  سلام من ۱۳ سالمه قدم ۱۴۹و وزنم ۵۵ کیلو.میدونم اضافه وزن دارم ولی نمیدونم چقدر لطفا بگو چیکار کنم تا لاغر بشم.هرروز هم ورزش میکنم .روزی ۱ساعت.

  [پاسخ]

 20. هلیا می‌گه:

  سلام من ۱۴سالمه وزنم ۷۸قدم ۱۸۶میخواستم ۲۰کیلو کم کنم راه حلی پیشنهاد کنید

  [پاسخ]

 21. یاس می‌گه:

  من نظرمو پیدا نمی کنم تو رو خدا زود تر جواب ا رو بدید من ۱۲ سالمه و ۶۸ کیلوام قدمم۱۶۸ وزن ایدهال من چنده چیکار باید بکنم دور پهلو و باسنم زیاده آیا حلقه دور کمر رو زیاد می کنه لطفا جواب بدید

  [پاسخ]

 22. یاس می‌گه:

  سلام من یاسم ۱۲ سالمه و۶۷ کیلو وزن دارم قدمم۱۶۸ می خوام بشم ۵۰ من باسن و دور

  کمرم بزرگه دور کمرم۹۴ من حلقه زیاد می زنم بقیه می گن باسن بزرگ می کنه الان من

  چیکار کنم

  [پاسخ]

 23. علی آقا می‌گه:

  با سلام من ۲۸ سالمه قد ۱۷۹ وزن ۸۴کیلو بنظر شما من زیاد چاقم؟

  [پاسخ]

 24. حمید می‌گه:

  سلام من پسر سیزده ساله ای هستم قدم ۱۷۵ میدونم خیلی بلند تر از میانگین نرمالم اما با این که ۷۰ کیلو هستم و قد ۱۷۵ چاقی زیاد بیرون نمیزنه و میشه گفت از داخل چربی دارم می خواستم بدونم راهی هست خودم به میانگین یعنی ۴۰ کیلو برسونم؟؟
  متشکر از سایت خوب و اموزندتون

  [پاسخ]

 25. ایسل می‌گه:

  سلام من ۱۳ سالمه و وزنم ۵۸/۹ هستش از رژیمی استفاده میکنم که در سه روز وزن رو حدود سه یا چهار کیلو کم میکنه به شما هم پیشنهاد میکنم من یه سوال داشتم من بیش از اندازه اب مصرف میکنم این مصرف بالا روی وزنم تاثیر داره؟ ممنون میشم جواب بدید

  [پاسخ]

 26. ساناز می‌گه:

  سلام من ۲۲ سالمه قدم ۱۵۵ وزنم ۶۵ میخوام لاغر بشم خیلی میخوام لاغر بشم
  پهلو ندارم شکم هم ندارم هرچی میخورم میره زیر بغلم دور سینم جمع پیشه کا من متنفرم یه کار بگین بکنم یه برنامه بهم بدین

  [پاسخ]

 27. یه دختری می‌گه:

  سلام من سیزده سالمه قدم ۱۶۵ و وزنم۶۶هستش چیکار کنم تا به ۵۷برسم؟

  [پاسخ]

  صنم پاسخ در تاريخ تیر ۳۰م, ۱۳۹۴ ۱۴:۱۱:

  هیچی مثه ورزش نیس……کم بخور

  [پاسخ]

 28. حسین می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید من ۱۵سالمه قدم ۱۶۸وزنم۵۳کیلو نمیدومم چیکار کنم که طی یک دوره ۲۰کیلو اضافه کنم فقط وزنم دوباره نیاد پایین و ثابت بمونه ممنون میشم کمک کپید

  [پاسخ]

 29. کامی می‌گه:

  با سلام من قدم ۱۷۷ وزنم ۱۱۵ در مدت ۶ ماه بیام رو ۶۵ کیلو آیا برام زررری نداره و

  [پاسخ]

 30. آلتین آی می‌گه:

  سلام
  من ۱۸ سالمه ۲سال پیش که بخاطر چاقی افسردگی شدید گرفتم .قدم ۱۷۰ بودووزنم۸۲ تا ۳ماه رژیم شدید داشتم طوری که بعد ۳ماه ۲۵ کیلو کم کردم.ولی مشکلاتم خیلی بیشتر شد ریزش موی شدید وبی حالی…رژیمم به همین دلایل شکست الان ۱۸ سالمه دوباره همون وضعیتو دارم .وزنم شده۸۵قدمم ۱۷۰ چیکااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار کنم؟کمک میخوام.۳ماه دیگه باید برم دانشگاه.

  [پاسخ]

 31. hasti می‌گه:

  سلام من ۱۷سالمه و ۱۶۵قدمه و وزنمم ۷۶لطفا بگین چیکا کنم که خیلی زود لاغر بشم فقطم چربی شکم دارم

  [پاسخ]

 32. parsa می‌گه:

  سلام من۱۷ سالمه و ورزش بدن سازی رو ب طورحرفه کار میکنم من قبل از عید شیکمم شیش تیکه کردم و رانمم تمیز عضله کردم ولی هرکاری میکنم بازو هام بالا نمیاد قدم۱۸۵ وزنمم۸۰

  [پاسخ]

 33. danial می‌گه:

  سلام من ۱۴سالمه قدم۱۸۰وزنم ۴۵نمیخام قدم بیشتر از۱۹۰بشه وزنمم ده کیلو میخام اضافه بشه چیکار کنم

  [پاسخ]

 34. پخخ می‌گه:

  سلام من قدم ۱۶۵ هست ۱۴ سالمه وزنم ۶۹

  میخواهم لاغر بشم چون بیش از حد چاق میشم

  و پهلو آب کنم شش تیکه بشم
  بسکتبال نمیدونم! !!

  همین جا به برنامه درست بده روزی چند تا حرکت برم و چی بخورم نخورم

  [پاسخ]

 35. sargol می‌گه:

  سلام من سارگل هستم.
  ۱۴ سالمه قدم ۱۶۳و وزنم۵۴تو دستگاه که زدم گفت ایده الم ولی دوست لاغر باشم.
  میخوام شکم و پهلو هام رو اب کنم لطفا راه حلی پیشنهاد کنید.

  [پاسخ]

 36. مهشاد می‌گه:

  من ۱۳ سالمه ۴۰ کیلو ام میخوام ۸ کیلوکم کنم چی کار کنم؟

  [پاسخ]

  sargol پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸م, ۱۳۹۴ ۱۶:۰۵:

  دوست گلم به نظرم وزنت خوبه اگه قد بلندی داشته باشی.

  [پاسخ]

 37. بهناز می‌گه:

  سلام خسته نباشید من ۲۶ سالمه ۱۶۰قدمه ۸۰ وزنمه چطوری لاغری بشم

  [پاسخ]

 38. بهناز می‌گه:

  سلام من۲۶ سالمه ۱۶۰ قدمه ۸۰ وزنمه بچه کوچیک دارم نمیتونم ورزش کنم چیکار کنم لاغر بشم

  [پاسخ]

 39. نسیم می‌گه:

  سلام و خسته نباشین
  خدمتتون عرض کنم که ۱۸سال سن دارم قدمم۱۷۰هست۹۶کیلو هستم
  تاحالا چندبار رژیم گرفتم اما وقتی میدیدم اثری نداره ول میکردم
  من تا سه ماه دیگه وارد دانشگاه میشم و به خاطر هیکل بدم افسردگی گرفتم.حتی دوس ندارم تا سر کوچه برم.
  ازتون خواهش میکنم یه راهی رو به من پیشنهاد کنین تا ۳ماه دیگه حداقل به ۷۵٫۸۰برسم.

  [پاسخ]

  sobhan پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹:

  سلام من هم چاق هستم و از شما می خوام از هیچ کس خجالت نکشید و راحت برید بیرون و پیاده روی کنید یک رژیم خوب بگیرید.

  [پاسخ]

 40. mojgan chaaaaq می‌گه:

  سلام من ۱۳سالمه ۷۳کیلو هستم چطوری سریع لاغر بشم لطفا کمکم کنید من کلاس رقص میرم ک خیلی عرق میکنم ولی اثری از لااااااااغرجووونی نمی بینم چیکار کنم

  [پاسخ]

 41. فهیمه می‌گه:

  سلام .من بیست و هشت سالمه .قدم ۱۷۲ هست وزنم هم ۷۵ میخوام ده کیلو کم کنم نمیدونم چیکار کنم خیلی چاق شدم تو رو خدا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم

  [پاسخ]

 42. امید می‌گه:

  سلام من ۱۶سالمه قدم۱۷۶وزنم۹۰کیلو میخوام بشم ۷۵کیلو اگر میشه راهنمایم کنید

  [پاسخ]

 43. یاسی می‌گه:

  من۲۲سالمه قدمم۱۶۵وزنم ۷۵میخام ۲۰کیلوکم کنم چ کنم عایا

  [پاسخ]

 44. فاطمه می‌گه:

  سلام من ۱۵ یالمه و ۷۲ کیلو وزن دارم و قدمم ۱۷۰ است …استخوان درشت هم هستم .لطقا بفرمایید من چقدر اضافه وزن دارم و یه روس بگید که من زود لاقر کنم فعلا سه روزه دارم روزانه ۱۰۰ تا دراز نشست میزنم.

  [پاسخ]

 45. سهراب می‌گه:

  ترو خدا کمک کنین من یه ماه دیگه عروسیم هس میخوام تو کت شلوار خوب به نظر بیام لطفا یکی کمکم کنه ترو خدا وزنم ۹۵ و قدم ۱۷۰ هس چجوری حداقل ۱۲ کیلو کم کنم؟؟؟

  [پاسخ]

 46. گیتی می‌گه:

  باید۵۲بشی

  [پاسخ]

 47. گیتی می‌گه:

  باید بشی ۶۲کیلو خیلی چاقی

  [پاسخ]

 48. شایان می‌گه:

  اغا من ۱سالمه ۲سالمه۳سالمه ۴سالمه۵سالمه۶ سالمه ۷ سالمه ۸ سالمه ۹ سالمه ۱۰ سامانه ۱۱ سالمه ۱۲ سالمه ۱۳ سالمه ۱۴ سالمهودراخر۱۵ سالمه ودارم از پنج کیلو اضافه وزن رنج میبرم

  [پاسخ]

 49. شایان می‌گه:

  جان خودت جوواب بده منم آمدم

  [پاسخ]

 50. شایان می‌گه:

  کمک کنید من۴۳کیلو بودم شدم۴۵کممممک وزنمو میفروشم ازقیمت بازارم کم ترمیدم ۱۵سالمه قدم۱۶۸

  [پاسخ]

 51. شایان می‌گه:

  اغا من از۴۵ کیلو میخوام بشم۴۰ ترابخداکمک کنید

  [پاسخ]

 52. شایان می‌گه:

  من شایانم۱۴سالمه۴۵کیلوهستم میخوام بشم۴۰کیلوکممممممک شمارم ۰۹۱۷۲۷۱۵۰۹۹تو واتساپ پیام بدین;-)

  [پاسخ]

  ایلناز پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۴ ۱۹:۵۷:

  همین نکات بالا رو رعایت کن لاغر میشی.البته باید داخل تصمیمت جدی باشی تا بتونی.من خودم چون که جدی نیستم با اینکه چند رژیم عالی گرفتم وزن کم نکردم.

  [پاسخ]

 53. زهره می‌گه:

  سلام دوباره ، خواستم بگم در حال حاضر خانم سودابه یزدی روزهای دوشنبه ساعت ۱۰٫۵ شب برنامۀ تلویزیونی دارند که خیلی میتونه در زمینۀ کاهش وزن به دوستان کمک کنه. شبکۀ رویال تایم تی وی ، ماهوارۀ یاه ست. فرکانس : ۱۱۷۶۵ – ۲۷۵۰۰ – V
  من هر چی بگم ممکنه خیال کنید دارم تبلیغ می کنم و حق هم دارید تو این بازار مکاره! پس فقط ایمیل آدرس و سایت و تلفن ایشون رو میگذارم و بقیه رو به انتخاب و باور خود شما می سپرم.
  خانم سودابه یزدی ساکن لس آنجلس هستند و سی سال هست که مربی ورزش و بدنسازی اند.
  ایمیل آدرس : –m—
  با مهر و آرزوی تندرستی برای همۀ دوستان

  [پاسخ]

 54. زهره می‌گه:

  سلام و ممنون که واقعیت رو میگین که کاهش وزن با گرفتن رژیم های اشتباه اتفاق نمی افته. چیزی رو که خودم تجربه کردم و بهش باور دارم رو با شما در میان می گذارم.
  ایروبیک به تنهایی برای کاهش وزن کافی نیست به ویژه برای اضافه وزن در بالای ۳۰ سال. بعد از سی سال ما هر چند ماه مقداری عضله از دست می دهیم و از آن جا که عضله اجاق سوخت و ساز و متابولیسم بدن است، اضافه وزن پیدا می کنیم. بهترین ورزش ، ایروبیک همراه با وزنه برداری است که وزنه ها می تواند از نیم کیلو در هر دست شروع شود و به تدریج افزایش یابد. من در سن ۵۰ سالگی ورزش را شروع کردم و با قد ۱۵۸ و وزن ۱۰۵ کیلو در عرض حدود یک سال و اندی به ۸۰ کیلو رسیدم. ورزش رو با دی وی دی های خانم سودابه یزدی شروع کردم و پیش از آن هرگز ورزش نکرده بودم. وزنه برداری باعث شکسته شدن عضلات و دوباره سفت تر ساخته شدن اون میشه که این عمل می تواند ۲۴ ساعته حتی هنگام خواب برای ما کالری بسوزاند و البته باید به میزان کافی پروتئین و آمینو اسید مصرف کنیم تا بدن دچار کمبود نشود چون در صورت کمبود آمینو اسید، بدن خود عضله را می شکند تا از آمینو اسید آن استفاده کند و این در واقع نقض غرض است. خبر خوش این که با این سیستم کاهش وزن شما تثبیت شده و تقریباً ابدی است .
  البته به لحاظ احساسی هم مهم است که در چه شرایطی باشیم و … مطالب دیگر. چنانچه بتوانم خوشحال می شوم بتوانم کمک کنم.
  با مهر : زهره

  [پاسخ]

 55. zahra می‌گه:

  سارا خانوم شما یابا ما رودربایستی داری یا با خودت.شما با این چیزا که گفتید کمبود وزن دارید

  [پاسخ]

 56. سارا می‌گه:

  سلام من قدم١۶٩سانته وزنمم ۵٣کیلوگرم من دارم با سینما قرارداد میبندم و باید وزن کم کنم بگین چکار کنم

  [پاسخ]

 57. سارا می‌گه:

  سلام من قدم١۶٩سانته وزنمم ۵٣کیلوگرم من دارم با سینما قرارداد میبندم و باید وزن کم کنم خدایا به من کمک کن من چکار کنم شما بگین(+-+)

  [پاسخ]

 58. blackheart می‌گه:

  خسته نباشید۱۵سالمه من قبلاوزنم ۴۸بودوخیلی راضی بودم ولی حالاک سه سال گذشته وزنم خیلی بالارفته و۵۶کیلوشدم میخوام مثل قبل بشم لطفا جوابم رابدیدممنون من توخونه ورزش هم میکنم

  [پاسخ]

  mammad پاسخ در تاريخ فروردین ۲۵م, ۱۳۹۴ ۱۶:۰۷:

  بستگی. به این داره که پسری یا دختر

  [پاسخ]

 59. بهزاد می‌گه:

  ورزش ورزش ورزش

  [پاسخ]

 60. بهزاد می‌گه:

  سلام. قدم ۱۸۳ و وزنم۹۲ میخام ۱۲ کیلو کم کنم. لطفا راهنماییم کنید

  [پاسخ]

 61. صبا می‌گه:

  عزیزم غذا تو کمتر کن و فعالیت بدنیت رو بیشتر

  [پاسخ]

 62. نیما می‌گه:

  سلام من ۱۷سالمه قدم ۱۸۰و وزنم ۷۹کیلو هس من چه جوری میتونم در عرض یه ماه ده کیلو بدم کمکم کنید ممنون میشم

  [پاسخ]

 63. دوستی که کمک می خواد می‌گه:

  سلام قدم۱۷۰ وزنم ۶۳ چیکار کنم زود لاغر شم برای عید کمکم کن .دوستم

  [پاسخ]

  salar پاسخ در تاريخ فروردین ۲۴م, ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶:

  دیگه نیازی نیست لاغر شی خوبه ک

  [پاسخ]

 64. mina می‌گه:

  سلام…من ۴۱ سالمه قدم ۱۵۶ هستش و وزنمم ۶۶/۵۰۰ ،چیکار کنم که تا عید ۵ کیلو وزنم بیاد پایی?..لطفا راهنماییم کنین

  [پاسخ]

 65. مهدی می‌گه:

  سلام ، قدم ۱۶۲ و وزنم ۸۰ کیلو است میخواهم تا عید حداقل ۵ کیلو کم کنم ، چکار کنم ؟؟؟

  [پاسخ]

دیدگاهتان را بنویسید :

Current day month ye@r *

Host by Abtin Web | Designed by: Mohammad Bina | Thanks to Mehdi Bina | SiteMap in XML