موهایتان را رنگ کنید

woman dying hair موهایتان را رنگ کنیدقبل از شروع رنگ مقداری وازلین یا کرم به اطراف خط سر و گوشها برای محافظت و رنگ نگرفتن به پوستتان بزنید.معمولا در فصل سرما و هوای سرد پولکهای مو محکم و فشرده تر می شوند در نتیجه مواد رنگی به خوبی  با مو واکنش مناسب را انجام نمی دهد و پوشش لازم را نخواهد داشت ،به همین جهت بهتر است قبل از رنگ در هوای سرد موها را چند دقیقه زیر سشوار قرار دهیم .

اگر می خواهید موهایتان را روشن کنید این لینک را مطالعه کنید،اگر موی سفید دارید حتما این لینک را مشاهده کنید و برای رنگ زدن اول رنگ را به ریشه ها و بعد به ساقه ها بزنید ، و اگر موی سفید ندارید اول ساقه ها (فاصله ۲-۳ سانتی از ریشه ها) و بعد ریشه ها را رنگ بزنید،اگر میخواهید رنگی یکدست داشته باشید این قانون را حتما رعایت کنید و دلیل این ترتیب این هست چون ریشه ها نزدیک به سر هستند پس دمای بالاتری دارند بنابراین زودتر هم رنگ میگیرند.

و حالا چند ترکیب زیبا و پرطرفدار :
قهوه ای سرد :خاکستری شماره ۶ و دودی شماره ۶ و زیتونی ماره ۶ با (اگر تیره میخواهید اکسیدان ۶درصد و اگر روشن اکسیدان ۹درصد و میتوانید همین رنگها را یک شماره بالاتر انتخاب کنبد تا قهوه ای روشن شود)

قهوه ای موکا : شکلاتی شماره ۳ و اکسیدان ۹درصد و یا اورال شماره ۵۵۰ (موکا کمی تیره است)

نسکافه ای : شکلاتی شماره ۷ و طلایی شماره ۷ و بژ شماره ۸ و کمی واریاسیون نقره ای و اکسیدان ۹درصد

و ترکیب مشکی ها

مشکی پرکلاغی : دودی شماره ۱ و واریاسیون آبی و اکسیدان ۶درصد

مشکی مخملی :طبیعی شماره ۱ و واریاسیون قرمز و اکسیدان ۶درصد

مشکی قابل مانور
:طبیعی شماره ۳ و واریاسیون سبز و کمی واریسون آبی و اکسیدان ۶درصد

** *مدت زمان مکث رنگ آمیزی و مقدار ترکیب هرکدام از رنگ ها بسیار مهم است و باید کاملا رعایت شود.
**معمولا رنگهای گرم را با گرم و رنگهای سرد را با سرد ترکیب میکنند ولی گاهی اوقات توی رنگهای گرم رنگهای سرد هم میریزند اما نه به میزان مساوی تنها قدری که تناژ قرمز یا زرد را بگیرد.
*هنگام مکث از قرار دادن سر زیر سشوار و یا هرگونه پوششی خودداری کنید و بوسیله ی انتهای شانه ی رنگ لایه های مو را از هم باز کنید که حرارت از پوست سر خارج شود زیرا حرارت و گرما حین رنگ آمیزی به پوست و ریشه ی سر آسیب می رساند.

مثل ِ تمبر پستی باشید…وقتی به چیزی می چسبید تا رسیدن به مقصد آن را رها نکنید.

زیبــا شــو دات کام

شما ممکن است این را هم بپسندید

آخرین ارسال های انجمن

۱,۱۸۰ پاسخ‌ها

 1. اااتو گفت:

  سلام،من موهام حنا هندی مشکی گذاشته بودم و بعد رنگ دودی گذاشتم اما ته موهام رنگ نگرفت و فقط ریشه رنگ گرفت وخیلی بد شد اومدم رنگ قهوه ای زیتونی زدم و تیره شد دوباره بعد مدتی رنگ بلوند روشن طبیعی زدم بعد یک هفته زیتونی روشن زدم و الان موهام قزمز شده تن نارنجی داره و ریشم روشن تر از ته موهامه و فقط سمت جلو سر زدم،تو نور خیلی بد نشون میده انگار حنا قرمز زدم،باید جیکار کنم موهام طبیعی و خوش رنگ بشه و نمیخوام زیاد روشن بشه؟!

  [پاسخ]

 2. عسل گفت:

  سلام من یک ساله ک موهامو مشکی پرکلاغی کردم الان دلم میخواد رنگ کاراملی بزارم میخواستم بدونم عایا میشه این رنگی بزنم یا ن

  [پاسخ]

 3. sepideh گفت:

  ترکیب واریاسیون ابی با رنگ قبل از اضافه کردن اکسیدان باید باشه یا بعد از اضافه کردن؟؟؟؟
  با تشکــر🌹💐

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *