انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم

2csbs apr24 after انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشمبرای انتخاب رنگ‌ مو چه عواملی را در نظر می‌گیرید؟ اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آنقدر وسیع است که برای یک رنگ موی مناسب باید ده‌ها نکته را مدنظر قرار داد؛ مهمتر از همه اینکه باید رنگ موی خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ پوست‌تان هماهنگی داشته باشد چرا که موها بیش از همه به صورت نزدیک است و یک رنگ ناهماهنگ می‌تواند صورت شما را پیرتر یا رنگ‌پریده‌تر نشان دهد، اما در عوض انتخاب یک رنگ مناسب هم می‌تواند چهره شما را طبیعی‌تر نشان دهد و هم شما را زیباتر و جوان‌تر کند.

تن پوست شما گرم است یا سرد؟

از آنجایی که در پوست انسان‌ها صدها تن رنگی مختلف وجود دارد پرداختن به همه انواع آنها تقریبا غیرممکن است، بنابراین برای اینکه کارمان برای تشخیص تن رنگی پوست‌مان راحت‌تر شود انواع تن رنگی پوست را به دو گروه اصلی تقسیم می‌کنند: گرم و سرد، برای تشخیص رنگ مناسب برای موهای‌تان ابتدا باید تشخیص دهید تن پوست‌تان سرد یا گرم‌است به خصوص اگر بخواهید موهای‌تان را یکدست رنگ بزنید. برای شناسایی پوست راه‌های مختلفی وجود دارد:

روش اول

موهای‌تان را کنار بزنید. همه آنها را در یک حوله به رنگ سفید یا یک رنگ خنثی بپیچید. آرایش‌تان را هم کاملا پاک کنید. بعد یک لباس به رنگ سفید یا رنگ خنثی بپوشید و جلوی آینه بایستید. مطمئن شوید جایی که در آن ایستاده‌اید دارای نور طبیعی قوی است و در غیر این‌صورت زیر یک لامپ بایستید. توجه داشته باشید که لامپ‌های فلوراسنت یا لامپ‌هایی که نور سفید دارند ممکن است رنگ پوست شما را تغییر دهند. از نزدیک و بادقت صورت‌تان را نگاه کرده و سعی کنید تن رنگی زمینه پوست‌تان را کشف کنید. اگر احساس می‌کنید رنگ پوست‌تان به سمت قرمز یا صورتی می‌رود تن پوست شما سرد است و اگر گمان می‌کنید رنگ پوست‌تان به سمت زیتونی، طلایی و رنگ هلویی می‌رود، تن پوست گرم است، اگر هم هرقدر دقت می‌کنید هیچ رنگی در آن نمی‌بینید یا سایه‌هایی از هردو رنگ را می‌بینید، احتمالا تن پوست شما خنثی است.

روش دوم

به رگ‌های زیر پوستی روی ساعدتان نگاه کنید، اگر این رگ‌ها آبی باشند رنگ پوست شما سرد است و اگر این رگ‌ها سبز باشند رنگ پوست شما گرم است.

251697 423 انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست و چشم

روش سوم

یک کاغذ سفید را در کنار صورت‌تان نگه دارید. مطمئن شوید که کاغذ کاملا به رنگ سفید خالص باشد و هیچ زردی یا رنگ تزئینی در آن به کار نرفته باشد. حالا رنگ پوست‌تان را با رنگ کاغذ مقایسه کنید. اگر رنگ پوست‌تان زردتر از کاغذ است، تن رنگی پوست شما گرم است و اگر رنگ پوست‌تان صورتی‌تر یا آبی‌تر از رنگ کاغذ است، تن رنگی پوست‌تان سرد است. اگر هم احساس می‌کنید رنگ پوست‌تان سبزتر از رنگ کاغذ است، تن رنگی پوست شما زیتونی است که یک تن رنگی سرد محسوب می‌شود.

خوش به حال پوست‌های خنثی

اگر پوست شما هیچ تن خاصی ندارد و بعد از پیاده کردن تکنیکی که گفته شد متوجه شدید تن پوست‌تان خنثی است، می‌توانید خوشحال باشید که انتخاب‌های زیادی برای رنگ مو خواهید داشت و خیلی بیشتر از پوست‌های گرم و سرد می‌توانید از رنگ‌موهای متنوع استفاده کنید، لزومی ندارد رنگ موی انتخابی شما هاله یا پایه رنگ خاصی داشته باشد این امر کاملا وابسته به سلیقه شخصی شماست، به دنبال رنگی باشید که هم با شخصیت شما هماهنگی داشته باشد و هم نگهداری آن کار چندان مشکلی نباشد.

 

چه رنگی برای پوست‌های سرد مناسب نیست

اگر تن پوست‌تان سرد است به شما توصیه می‌کنیم به‌ دنبال رنگ‌هایی باشید که در آنها سایه‌های دودی و خنثی وجود دارد و به زبان تخصصی باید رنگ مو به اصطلاح A یا N انتخاب شما باشد. در این شماره از رنگ قرمزی وجود ندارد و در عوض تن‌هایی از طلایی دارد و در نتیجه می‌تواند رنگ صورتی درون پوست شما را خنثی کند و چهره‌ را زیباتر جلوه دهد. اگر رنگ طبیعی پوست و موهای‌تان روشن است و به اصطلاح بلوند هستید، بهتر است به دنبال رنگ‌های بژ باشید، اگر موها و چشم‌هایی قهوه‌ای دارید به دنبال رنگ‌های شکلاتی با هاله‌ای از رنگ قهوه‌ای سوخته باشید.اما توصیه می‌کنیم به دلیل تناژ رنگ صورتی که در پوست‌تان وجود دارد از رنگ‌های مسی و شرابی و آلبالویی دوری کنید و در نهایت اگر قرمز خیلی دوست دارید بهتر است به یک رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز اکتفا کنید، این نوع قهوه‌ای با رنگ صورتی پوست شما کنتراست برقرار می‌کند ولی خیلی با آن تطابق ندارد.

پوست‌های گرم چه کنند؟

اگر رنگ پوست‌تان گرم است و می‌خواهید حالتی طبیعی داشته باشید باید به دنبال رنگ‌هایی باشید که تناژ سبز درون پوست‌تان را خنثی کنید. پیشنهاد می‌کنیم به دنبال رنگ‌های طلایی و قرمز باشید این رنگ‌ها در زبان تخصصی با نام G و R شناخته می‌شوند. پیشنهاد می‌کنیم اگر چشم‌ها و پوستی روشن دارید و به اصطلاح بلوند هستید به‌دنبال رنگ‌های عسلی، شرابی و مسی باشید و اگر چشمانی قهوه‌ای با پوستی گندمی دارید به دنبال رنگ‌های قهوه‌ای طلایی، بلوطی یا قهوه‌ای مایل به قرمز باشید.

به رنگ چشم‌ها فکر کنید

اگر یادتان باشد گفتیم بهتر است رنگ های‌لایت موها با تن سردی و گرمی چشم‌ها هماهنگی داشته ‌باشد، اگر چشم‌های شما تنی گرم دارد پیشنهاد می‌کنیم های‌لایت موهای‌تان سایه‌هایی از زرد و طلایی یا مسی داشته باشد تا زیبایی موها و چهره شما بیشتر شود. های‌لایتی با رنگ‌های پلاتینی و قهوه‌ای مایل به قرمز می‌تواند زیبایی چشم‌های سرد را دو چندان کند.

رنگ های‌لایت مناسب شما کدام است؟

یک پیشنهاد برای انتخاب رنگ های‌لایت استفاده از هاله رنگی است که در چشم‌ها وجود دارد. در آینه به چشم‌های خود دقیق نگاه کنید، در چشم هر کسی صرف‌نظر از رنگ غالب، رگه‌هایی از رنگی دیگر نیز وجود دارد که مسلما توجه شما را نیز جلب خواهد کرد، اگر این رنگ هاله‌ای از طلایی، کهربایی داشته باشد، رنگ چشم‌های شما گرم است، اگر هاله‌هایی از رنگ آبی، نقره‌ای یا خاکستری در چشم‌ها دیدید یا چشمان قهوه‌ای یک‌‌دست دارید، رنگ چشمان‌تان سرد است.

مجله سیب سبز

زیبــاشــو دات کام

شما ممکن است این را هم بپسندید

آخرین ارسال های انجمن

۸۰ پاسخ‌ها

 1. آدا گفت:

  سلام لطفااگه کمکم کنیدخیلی ثواب میکنیدمن٢١سالمه رنگ پوستم سرده رنگ چشام سبزه تاحالا٢٠تارنگ متفاوت گذاشتم بهم نیومده ازشماخواهش میکنم واضح وکامل لطف کنیدجواب بدیدتابه ارایشگرنشون بدم حالی شه منتظرتونم ملیکاخانم.

  [پاسخ]

 2. آدا گفت:

  سلام خسته نباشیدمن ٢١سالمه رنگ پوستم سرده رنگ چشامم سبزه تاحالاهرچی رنگ گذاشتم بهم نیومده سنم روبالانشون داده حتی توعروسیم رنگ نذاشتم تاسنم بالانشون نده حسرت رنگی که بهم بیاد تودلم مونده ارایشگاه تخصصی هم توشهرماکونیست لطفاراهنماییم کنین خیلی خیلی ممنون میشم شماره رنگ ایناروکامل وواضح بگین تابه رایشگرها نشون بدم منتظرجوابتونم باشتاب وهیجان

  [پاسخ]

 3. سوسک یتیم گفت:

  برای پوست گندمی چه رنگ مویی میتونم استفاده کنم؟

  [پاسخ]

 4. فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشی ملیکاجان
  من پوستم سبزه س,الان چندساله موهاموطلایی,دودی ,زیتونی قاطی میکنم ومیذارم,دلم میخوادتنوع بدم,درضمن ۵۰درصدموهام سفیده,به نظرشماچه رنگی بذارم?مسی تیره خوب میشه?
  ممنونم ازوقتی که میذارین

  [پاسخ]

 5. فندقی گفت:

  سلام.
  من مثل دوستمون پوستم سفیده رنگ پریدست ولی با تن صورتی… چشمهای فندقی(hazel)و رنگ مو و ابروی بلوند تیره(به اصطلاح مردم زیتونی تقریبا روشن) می خوام ببینم چه های لایت هایی به من میاد؟ ضمن اینکه من قبلا استخوانی انجام دادم اما نمود نداشته مخصوصا اینکه بعضی وقتها موهام بدون رنگ اضافه شبیه مش میشه خودش. واسه همین میخوام کامل رنگ هایلات توش مشخص بشه
  با تشکر

  [پاسخ]

 6. mahkame گفت:

  slm mamnun az tavajhetun man range pustam sabzast cheshmam ghahvei tire alanam muham dekolorasr che rangi ru in bezaram monasebe

  [پاسخ]

 7. نازی گفت:

  سلام. مرسی از مطالبی که گذاشتید . من دو ماه پیش موها مو رنگ مشکی پر کلاغی کردم. الان میخوام یه رنگ روشن بکنم.خواستم ببینم موهای من بی رنگ میشه.

  [پاسخ]

 8. شیدا گفت:

  واقعا مطالبتون جالب بود ممنون میشم ب روزرسانیشم کنید و مطالبی راجع به کاشت ناخن وتاتو هم داشته باشین

  [پاسخ]

 9. maryam گفت:

  salam! man range postam garme range cheshmam ghahvei roshan hastesh va yekamam zard rang. mikham baraye avalin bar mohamo rang konam vali nemidonam che rangi . mohaye alanam rangesh ghahvei mikham roshantar beshe
  yani ghahvei roshantar mikham:)

  [پاسخ]

 10. anooosha گفت:

  سلام سرکار خانم بینا. وقتتون بخیر
  اول میخواستم بابت راهنمایی های عالیتون و سایت پرمحتوا و مفیدتون تشکر کنم و خواهش کنم مثل همیشه با راهنمایی و مشاوره عالیتون منو کمک کنید. من دوماه پیش مدل دوستم شدم و موهامو رنگ مسی که تن نارنجی داره و مش کرم نارنجی کردم الان هم سه سانت یا دوسانت ریشه دارم و میخوام مجدد موهامو رنگ کنم ناگفته نماند که قبل از عمل رنگ و مش من موهامو به مدت یکربع شامپو شیمیایی کردم چون رنگ سه رو موهام بود
  میشه لطف کنید بگید برای تغییر رنگ مو + ریشه هام چه رنگی بزنم و ترکیبشم بفرمایید.
  میخوام یه رنگ یکدست قشنگ و زیبا دربیاد با توجه به فصل
  بازهم از شما و گروهتون سپاسگزارم

  [پاسخ]

 11. پری گفت:

  سلام عزیز.ببخشید از گوشیم on line شدم نمیشد عکس بزارم. رنگ پوستم گرمه با چشم مشکی. من حدود ۸ ماه پیش با دوبار دکلره زنگ بژ خیلی روشن کردم که یه تیکه از موهام سوخت حالا که ۷_۸ سانت مشکی دراومده دوس دارم مث این عکس بشه .رنگهایی که دارم ایناست:
  n5, 90.01,m6 padina, 00.0, بژ۹/۳۱

  http://www.zibakade.com/Topics/%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%88-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D8%A8-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%88-TP2283

  [پاسخ]

 12. پری گفت:

  نمیتونم upload.مرسی ازکمکتون. یه زیتونی خیلی نازیه

  [پاسخ]

 13. پری گفت:

  سلام عزیزم. من حدود ۸ ماه پیش با دوبار دکلره زنگ بژ خیلی روشن کردم که یه نیکه از موهام سوخت حالا که ۷_۸ سانت مشکی دراومده ثوس دارم مث این عکس بشه .رنگهایی که دارم ایناست:
  n5, 90.01,m6 padina, 00.0, بژ

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مهر ۸ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۰۵:

  سلام-کدوم رنگ عزیزم؟ام ۶ پادیناتون زیتونی ۵ یا متوسط میشه بژتون هم که نگقتید چه شماره ایه…

  [پاسخ]

 14. مینا گفت:

  سلام رنگ پوستم روشن است با چشمای عسلی چه رنگ مویی برایم مناسب است؟

  [پاسخ]

 15. عطيه گفت:

  سلام خانمی
  من رنگ پوستم زرد است وچشمام سبز برای اولین بار میخوام دکولره ورنگ کنم بهنظرتون چه رنگ روشنی برامخوبه؟

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مهر ۸ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۱۴:

  سلام به نظره من کنفی نسکافه ای بژ مرواریدی…خوب میشن-شاد و تنردست باشید

  [پاسخ]

 16. اذین گفت:

  سلام.رنگ موهای اصلی من حنایی وقرمزه تیره ست وگاهی قهوه ای دیده میشه وریشه موهایم طلایی ست.رنگ چشام قهوه ای تیره یکدست که گاهی مشکی دیده میشه!رنگ پوستم هم گندمی روشنه.میخوام موهاموبرای اولین باررنگ کنم.به رنگ های بلوندوسیاه علاقه دارم امامطمن نیستم خوب بشه!میخواستم نظرشماروبدونم که چه رنگ هایی بهم میادوبهتره موهاموچه رنگی کنم؟!لطفاراهنمایم کنید.
  🙂

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۸:

  سلام-به نظرم خوب میشه هم بلوند هم مسی هم شکلاتی عسلی و هم مشکی…

  [پاسخ]

 17. نارین گفت:

  سلام ملیکا خانم لطفا ج منو هم بدین ترکیب رنگ برنز سولاریه رو میخام بدونم با عکس

  [پاسخ]

 18. نارین گفت:

  سلام ملیکا خانم قبلا موهاموباn2رنگ کردم اگه بخوام با سه صفر روشنش کنم جواب میده?

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۴۴:

  سلام قبلا یعنی چقدر؟اگه کمتر از ۶ ماهه نه حتما باید ریموور بخوره یا دکوکرم دکلره… اگه بیشتر از ۶ ماهم هست اول روی یک تیکه ی کوچیک از موتون تست کنید اگه جواب داد که که رو کل موها بزنید..بستگی به جنسه مو داره…شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 19. نارین گفت:

  ام من پوستم سرخ و سفید ه رنگ چشمام قهو ای روشنه ابروهام قهو ه ای تیره هستش.میخوام بدونم رنگ پوستم
  جز کدوم گروهه و چه رنگهایی بهم میاد وآیا رنگ برنز سولاریه بهم میاد لطفا ترکیبشو بگید اگه ممکنه ازش یه عکس هم نشونم بدین ممنون

  [پاسخ]

 20. سوگند کریمیییی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  خواهشی داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید
  من ۳۱ سالمه – پوستم گندمیه – و چشمام قهوه ای تیره هستش
  حدود چهارم تیرماه بود که رفتم آرایشگاه و خواستم موهامو برام فندقی کنه که یکمم تن قرمز نارنجی داشته باشه اما خواستم که طول عمر رنگمم زیاد کنه که با چهار یا پنج بار شامپو کردن رنگم نره و بد رنگنشه نمیدونم ارایشگر چه رنگی زده که همون اولش هم موهام تیره بود و اصلا اون رنگی که خواسته بودم نشد فکر کنم مشکی یا مشکی پرکلاغی قاطی رنگ کرده چون ۱۵ مردادماه بود که یه رنگ مو ماهگونی تیره گرفتم برند پرستیژ و با اکسیدان زدم روی موهام نتیجه خیلی جالب بود از ریشه تا ۵ سانت به سمت ساقه موهام رنگ گرفته بود اما از اون ۵سانت به بعد به سمت انتهای ساقه موهام مشکی مونده و اصلا رنگ نمیگیره و الان دوست دارم موهامو عسلی کنم اما رنگ نمیگیره. شما میفرمایید چیکار کنم تا رنگ بگیره خواهش میکنم راهنماییم کنید. آخر شهریور سلگرد عروسیمه.
  خواهش میکنم راهنماییم کنید. ممنونم از لطف شما.
  واقعا ممنون میشم اگر امکانش هست مرحمت بفرمایید جواب رو به ایمیلم ارسال کنید چون هربار که پیغام میگذارم گمش میکنم نیتونم جوابمو پیدا کنم.
  بی نهایت سپاسگزارم

  [پاسخ]

 21. زهرا گفت:

  سلام
  من پوستم سفیده وموهام خرمایی وچشام قهوهای پررنگ به نظر شما چه رنگی بذارم بهم بیاد در ضمن دکلره هم دوس ندارم شماره ی رنگ منتخب را هم بگویید
  از تون خیلی ممنونم

  [پاسخ]

 22. مهری گفت:

  سلام ملیکا جون، من اولین بار میخوام رنگ بزارم، پوستم سفید وسرخه چشمام مشکیه موهامم قهوه ایه دوست دارم موهامو بدون دکلره روشن کنم ،بنظرتون چه رنگی بهم میاد، لطفا شمارهاشم بگید، ممنون از لطفتون

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۴۷:

  سلام روشنترین رنگ که بی زائدی باشه ترکیب زیتونی و دودی هردو شماره ۷ بااکسیدان ۹درصد با رعایت ساقه و ریشه یعنی اول ساقه هاتون و بعد ریشه هاتونو رنگ بزارید..شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 23. نازلی گفت:

  ممنون از راهنماییت

  [پاسخ]

 24. الهه گفت:

  سلام زیتونی بهت میا

  [پاسخ]

 25. نازلی گفت:

  سلام گلم خسته نباشید من پوستم سفیده ورنگ پریدس و رنگ چشمام عسلیه میشه بگی چه رنگه مویی به من میاد؟

  [پاسخ]

 26. الهام گفت:

  با سلام
  ممنون از اطلاعات خوبتون
  من پوست زرد دارم و موهایی به رنگ قهوه ای طبیعی و میخوام یک زنگی بزارم که بهم بیاد . میخواستم ببینم روی موی قهوه ای متوسط میتونم رنگ زیتونی درارم و اینکه رنگ زیتونی سن آدم رو بیشتر نشون میده. و اگر پیشنهاد بهتری برای رنگ مو دارید ممنون میشم بهم بگید
  من برای عید موهام رو های لایت نسکافه ای کرده بودم و بخاطر همین نمیخوام دکلره کنم و برای یک مراسم مهم نیاز دارم یک رنگ موی خوب بزارم
  با سپاس

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۸:

  سلام زیتونی شفاف نمیشه اما قهوه ای با تن زیتونی بهتون میده که خوبه،اگه قهوه ای متوسط با تن زیتونی دوست دارید که میتونید زیتونی شماره ۶ یا ۷ رو با اکسیدان ۶درصد و ۳-۴ سانت واریاسیون سبز بزنید…شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 27. arezoo گفت:

  Moham merhkiye.mikham meshe yakhi bokonam khobe? Salam.man range postam sabzeye motavaset.range cheshmam ghahevie tire va range

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۵۹:

  سلام بله خوب میشه ،میتونید با کلاه قسمتهایی رو در بیارید دکلره کنید تا پایه ۸-۹ و بعدش ۹۰-۰۱ و دودی شماره ۹ رو با اکسیدان ۶درصد بزنید…شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 28. رها گفت:

  سلام خسته نباشید من رنگ چشام قهوه ای روشنه پوستمم گندمی لطفا راهنمایی کنید چه رنگی بزارم رو موهام که بهم بیاد( نه روشن باشه نه تیره

  [پاسخ]

 29. فريبا گفت:

  با سلام من رنگ پوستم متغیره تقریبأ سبزه روشن چشمم مشکیه شرابی بهم میاد دکلره کردم و رنگ روسن دوس دارم بنطرتون چه رنگ روشنی بهم میاد?با تشکر

  [پاسخ]

 30. تینا گفت:

  سلام خسته نباشید.
  لطف میکنید کمکم کنید.
  من پوستم گندمی روشنه و ته رنگ پوستم زرده و چشمام قهوه ای روشن گرم.
  موهام اصلش قهوه ای متوسط هست و الان هایلایت قهوه ای طلایی روشن (۶ G loreal) داره.
  زردی پوستم رو دوست ندارم و دلم میخواد صورتی به نظر بیاد.
  چه رنگ مویی بزنم؟ ( زیادی هم روشن نباشه )
  یک دنیا ممنون

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ خرداد ۲۴ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۱۲:

  سلام عزیزم از رنگهای طلایی و زیتونی توی ترکیبتون استفاده نکنید از تنباکویی شکلاتی ماهگونی شرابی و …. استفاده کنید-شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 31. الناز گفت:

  ملیکا جون میخوام رنگ موهام متوسط باشه عسلی کاراملی چطوره به رنگ چشمام میاد یا نه چون پوستم زرده وچشمام عسلی راستی این رنگهای پودری که با اکسیدان ترکیب میشه خوب هستن یا نه ریشه موهام مشکی بقیش مش روی زمینه تیره رنگ کاپچینو چطور رنگها ترکیبی رو بیشتر دوست دارم آخه خودم نمیدونم چه رنگی بهم خیلی میاد فوری فوری

  [پاسخ]

 32. الناز گفت:

  ملیکا جون یه رنگی میخوام که تن زردی وقرمزی نداشته باشه وبه رنگ چشمام وپوستم خیلی بیاد فوری فوری

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹:

  عزیزم فوری ;)بگو بیس موهات الان چه رنگیه و سلیقه ی خودت چیه روشن بیشتر دوست داری یا تیره یا متوسط؟؟ترکیبه دودی و زیتونی میتونه بهتون یک رنگی بده که توش نه قرمزی باشه و نه زردی میتونید از شماره ی روشنش استفاده کنید تا روشن یا متوسط بشه و میتونید از شماره ۴ استفاده کنید با اکسیدان ۱که تیره بشه….شاد و تندرست باشید

  [پاسخ]

 33. الناز گفت:

  ملیکا جون میتونم ازn3وw3استفاده کنم برای مشهام که یکدست بشه بعد رنگ اصلی رو بزنم چون نمیخوام روشن بشه زیاد توی سوال قبی براتون توضیح دادم

  [پاسخ]

 34. الناز گفت:

  سلام خسته نباشید ملیکا جون من رنگ پوستم زرده وچشمام عسلیه چه رنگی بهم میاد چون موهام مش داره وریشه هم حدود۵سانت شاید کمتر زده میخوام مشهام کامل پوشیده بشه یه رنگی که طبیعی باشه وبه رنگ چشمام وخودم خیلی بیاد عروسی داریم فوری فوری فوری

  [پاسخ]

  ملیکا بینا پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴:

  سلام عزیزم-امیدوارم دیر نشده باشه جواب دادنم -نگفتید اصلا چه رنگی و چه تنی میخواهید میتونید رنگ تیره بزارید اگه کاپوچینو میخواهید یعنی قهوه ای سیر یکدوم تیوپ طبیعی ۴ و نصفش طلایی ۳ رو بزارید و باز میتونید شکلاتی۴ رو با نصفش زیتونی ۴ بزارید اگه خیلی گرم نمیخواهید البته …این رنگهای تیره مشهارو هم کاور میکنن ولی اگه روشنتر بخواهید بزارید خوب مشها کمی روشنتر دیده میشن؛اکسیدانتون هم ۶درصد باشه(اکسیدان ۶درصد برای تیره تر شدنه رنگه و ۹درصد برای روشنتر شدنه )…موفق و تندرست باشید

  [پاسخ]

 35. فاطمه گفت:

  جالبه باشکر از اموراتتون

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *